Да изкараме любимите си снимки от www.photobox.co.uk - 1

  • 35 666
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 178
Аз днес проверявах на място в пощата за поръчани на 7 окт.снимки,нямаше ги,служителката ме убеждаваше,че не е възможно да пристигнат от Англия за 4 дни.Прибрах се и намерих известието за тях ooooh! А чашите още ги чакам,но на друг адрес.

# 46
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 771
Току що ми донесоха поръчката от 8-ми. Матови снимки, доволна съм. Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 186
аз също не  мога  да  схвана  ....
2 от пакетите ми съм взимала  от  пощата  с  известие,
а   другите  съм си ги намирала  пред вратата Thinking

# 48
  • Мнения: 46
Както писах и в първия пост, лошото е че пакетчетата се пращат непрепоръчани, т.е. съвсем обикновени пратки и не се описват никъде. Като дойде трябва да ви ги пуснат в пощенските кутии и недай си боже изчезне пакетче няма как да се намери  Confused Мисля си, че като са снимки няма да изчезват защото едвали на някой му трябват моите снимки, а забавянето се получава заради стачките на английски пощи. Пак казвам имах 2 поръчки пуснати през 2 минути на 27.09. Единия пакет беше още на 1ви октомври при мен а другия дойде чак на 9ти октомври. Така , че някой път имайте търпение  Peace
Когато моя пакет за забави , писах на англичаните, отговора им беше, че доставката може да отнеме 14 дни заради стачката, ако и до тогава недойдат , да им пиша щели да ми ги разпечат наново безплатно  Peace

# 49
  • Мнения: 8 968
Както писах и в първия пост, лошото е че пакетчетата се пращат непрепоръчани, т.е. съвсем обикновени пратки и не се описват никъде. Като дойде трябва да ви ги пуснат в пощенските кутии и недай си боже изчезне пакетче няма как да се намери  Confused Мисля си, че като са снимки няма да изчезват защото едвали на някой му трябват моите снимки, а забавянето се получава заради стачките на английски пощи. Пак казвам имах 2 поръчки пуснати през 2 минути на 27.09. Единия пакет беше още на 1ви октомври при мен а другия дойде чак на 9ти октомври. Така , че някой път имайте търпение  Peace
Когато моя пакет за забави , писах на англичаните, отговора им беше, че доставката може да отнеме 14 дни заради стачката, ако и до тогава недойдат , да им пиша щели да ми ги разпечат наново безплатно  Peace


Благодаря за разяснението. Аз ходих до пощата сега, провериха, няма изобщо пратка за мен. Ще си чакам до края на седмицата и ще им пиша. Simple Smile

Hug

# 50
  • Мнения: 161
Записче и аз Embarassed

# 51
  • Мнения: 78
и мойте снимки не са в пощата,писах на англичаните,чакам отговор Peace

# 52
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Вместо запис да кажа ,че два пъти поръчвах такива снимки от френския им вариянт на саита.С доставката ми излезнаха 50 снимки 7.50лв.Получих ги за около 7 дни в малко сиво пликче ,в пощенската кутия.Снимките са със страхотно качество!

# 53
  • Мнения: 4 202
Имам известие за чашите, по-късно ще пиша как са  Peace

# 54
  • Мнения: 5 602
Чакам отзиви за фотокнижки и др. хубавини Hug

# 55
  • Хасково
  • Мнения: 592
Може ли покана и на мен Simple Smile))
ani7yyy@abv.bg

# 56
  • Мнения: 1 354
Хаха, има и друг проблем - трябва да намерим къде продават и евтини албуми за евтините снимки! Mr. Green Общо взето хубавите албуми са си сума, а като съм извадила над 200 и още поне три пъти по толкова чакат ред, това са си около 6-7 албума от по 100 снимки.  ooooh!

Хаха, и аз това си мислех скоро... албуми няма на далавера Joy

На синът ми албума беше 3-4 лева от Джъмбо,и хич не е китайски на изглед, много е сладурски и мисля,че събира 100 или 150 снимки,има и място за бележки и събира точно 10/15 см снимка  Grinning

# 57
  • Мнения: 1 354

Имаш покана,използвай линка  Peace

# 58
  • Мнения: 85
Цоп и аз тука.
Деси браво на тебе  Hug. Еййй,ако вземем да те черпим дето сподели тоя сайт..... #Crazy  bouquet
Голяма заслуга за създаването   на  темата има и mimi_lazarova , която явно се чувства пренебрегната и не се е включвала отдавна  в темата.Благодарение на нея научихме много неща и в предната тема не спираше да ни дава съвети Peace
Мими   bouquet  bouquet  bouquet

# 59
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт