Да изкараме любимите си снимки от www.photobox.co.uk - 1

  • 35 689
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 446
Цък и аз пак тук.
Чакам си снимките.
red_shoe, чакам да дадеш отзиви за чашите.

# 61
  • Мнения: 46
Ей затова трябваше да си си каня мойте хиляда мейла и да си изкарвам снимките без да споделям с целия форум за да няма сърдити  Peace

# 62
  • Мнения: 85
Ей затова трябваше да си си каня мойте хиляда мейла и да си изкарвам снимките без да споделям с целия форум за да няма сърдити  Peace
Че кой се сърди Peace
Деси и за теб   bouquet  Hug  bouquet

# 63
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ей затова трябваше да си си каня мойте хиляда мейла и да си изкарвам снимките без да споделям с целия форум за да няма сърдити  Peace
ми да, аз така егоистично направих. а тук само се мотая и спамя.
днес получих снимките от 8.10. Някой се притесняваше, ако поръча плакат, как ще го доставят. Поръмвала съм от кравичката 8х10 инча, пристигат перфектно опаковане, в едни картонени вложки, няма как да се измачкат. Сега и 99 броя са е в дебела картонена папка. Така че, предполагам си имат и за плакати подходящо опаковане.

# 64
  • Мнения: 970
Поздравления за хубавата темичка  bouquet и аз започвам да се възползвам от photobox Flutter

# 65
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
kalinikol покана искаш ли? Mr. Green

# 66
  • Мнения: 970
kalinikol покана искаш ли? Mr. Green


Регестрирана съм от преди 6-7 месеца,но си направих нов маил и ми пратиха вече покана Wink

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 201
много много моля за покана  Praynig ddeli@abv.bg

# 68
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
много много моля за покана  Praynig ddeli@abv.bg
Имаш  Hug

# 69
  • Мнения: 9 016
Получих си снимките. Доволна съм.

Само че не се хващат в албума, който имам от Джъмбо (днес ви го показах по рано).


Hug

# 70
  • Мнения: 82
И ние днес получихме снимчиците си-поръчката ни е от 9.10.Очарована съм от опаковката и все повече си мисля за фотокнигите-до 19 имат промоция-две за една. ooooh!Скъпички са, но мисля че ще са доста хубави Thinking

# 71
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
И моята поръчка пуснах на девети, та ще чакам утре. Как ги получи, Самодива? Във вас или в пощата?

# 72
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 234
Да се похваля, че най-после успях да платя Simple Smile Сега остава да чакам  Grinning

# 73
  • Мнения: 82
И моята поръчка пуснах на девети, та ще чакам утре. Как ги получи, Самодива? Във вас или в пощата?
В пощенската кутия, само дето го пуснали в кутията на съседите.Аз почти се бях отказала, но ни ги донесоха тази вечер Grinning

# 74
  • София
  • Мнения: 4 033
записвам се, зарибих се и аз Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт