Да изкараме любимите си снимки от www.photobox.co.uk - 1

  • 35 688
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 54
И аз моля за покана vezna08@gmail.com

# 31
  • Мнения: 46
Микки права си мила, хич не се бях замислила, защото аз предимно подготвях албума от сватбата , а него като албум го имам купен отдавна  Mr. Green И сега почвам да изкарвам на малкия снимките, че от бебе до сега има 5 снимки изкарани и албум си има за 200 снимки, после ще му мисля  Mr. Green

vezna08 имаш я  Peace

# 32
  • Мнения: 78
на мен са ми пратили само потвърдителен имейл,пише доставка 2 дни а аз от 3 нищо нямам,2 имейл не са ми пращали newsm78 ,как се процедира в такива случаи?утре ще проверя и в пощата де. Peace
пуснах и втората си поръчка-може да дойде по-бързо от първата,нямам търпение да си получа снимките,преди това си ги изкарвах на принтера на фотохартия-но излиза доста скъпо,благодарности на Десита за сайта,и помоща която оказва Peace

сега получих имейл,че снощната поръчка пътува към мен,а за първата не съм получавала такъв . newsm78

Последна редакция: пн, 12 окт 2009, 14:13 от snezko

# 33
  • Мнения: 46
Ако си получила мейл в който пише че поръчката ти пътува към теб, значи ще ги получиш, дори и да не е за 2 дни, ще дойдат няма къде да идат  Laughing

Моите като се забавиха 7 дни им писах и отговора им беше че има стачка на английски пощи и може да отнеме до 14 дни доставката  Peace

# 34
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Хаха, има и друг проблем - трябва да намерим къде продават и евтини албуми за евтините снимки! Mr. Green Общо взето хубавите албуми са си сума, а като съм извадила над 200 и още поне три пъти по толкова чакат ред, това са си около 6-7 албума от по 100 снимки.  ooooh!

Хаха, и аз това си мислех скоро... албуми няма на далавера Joy

# 35
  • Мнения: 200
Цоп и аз тука.
Деси браво на тебе  Hug. Еййй,ако вземем да те черпим дето сподели тоя сайт..... #Crazy  bouquet

# 36
  • Мнения: 206
И аз направих първата поръчка вчера,сега ще ви чета за инструкции,че незнам какво поръчах Wink

# 37
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Здравейте ще се радвам ако има желаещи да пратят и на мен покана.Имам много снимки ,които не съм вадила на малкияа ми се иска  Wink
mixi_milena@abv.bg

# 38
  • София
  • Мнения: 186
Момичета,поръчах и от  френския фотобокс ей така  да видя дали има  разлика,
снимките дойдоха  на  третия  ден,разлика  друга  няма  никаква  Peace

# 39
  • Мнения: 9 014
Здравейте!

Направих поръчка на 3.10 , снимките още ги няма. Моя приятелка поръча на същия ден и снимките и пристигнаха в петък. Друга приятелка поръча на 5.10 и нейните снимки дойдоха в петък. Моите ги няма, прегледах адреса, всичко си е наред. Чета че при всички идват бързо. Странна работа.

Относно албумите, аз си купувам ето тези от Джъмбо. Струват 4 лв., когато са на промоция, и 6 лв., когато не са. Мисля че са за 400 снимки.




Hug

# 40
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Alina, провери ли в пощата?

# 41
  • Мнения: 9 014
Alina, провери ли в пощата?

В пощенската кутия проверявах хиляди пъти. След малко ще ида до пощата. За малка пратка ли да питам?

Hug

# 42
  • Мнения: 136
Моля за покана  - madnes@abv.bg

# 43
  • София
  • Мнения: 1 793
madnez готово  Peace

# 44
  • Мнения: 519
Аз си чакам още снимките от 06.10. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт