Знаете ли кого видях 13 (дано не е фатална :) )

  • 98 555
  • 745
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 171
Педи около 2 часа - Анелия..
Говореше по телефона на улицата пред един фризьорски салон в Лозенец..

Много мургава бе..и д-то големичко ми се стори..

# 376
  • Мнения: 5 370
Калин Катев в Ситроена му сравнително рано тази сутрин.

# 377
  • София
  • Мнения: 1 389
Елеонора Манчева снощи в Дървеница..хубава жена с аудито си Flutter

# 378
  • Мнения: 5 282
Елеонора Манчева снощи в Дървеница..хубава жена с аудито си Flutter
Тази жена незнам какво направи със себе си Confused преди беше толкова хубава, сега нещо на нищо не прилича, поне по ТВ и списанията, наживо може и да си е хубава

# 379
  • Мнения: 4 916
Елеонора Манчева снощи в Дървеница..хубава жена с аудито си Flutter
Тази жена незнам какво направи със себе си Confused преди беше толкова хубава, сега нещо на нищо не прилича, поне по ТВ и списанията, наживо може и да си е хубава


Абсолютно подкрепям  Peace Навремето беше толкова хубаво момиче, сега е...  Sick

# 380
  • Мнения: 5 255
Бременната Ирра - около Коледа чака 2-рото си дете.

# 381
  • ...край Дунава
  • Мнения: 214
преди около 2 часа  Юлия Юревич в Тина Киркова .Нещо не беше на кеф .

Симпатична ли е, защото на някои снимки изглежда доста зле /а може просто да не е фотогенично момичето/

Аз я виждам често, защото е от моя край, симпатяга е, но откакто я видях  #Crazy в един бар в Козлодуй-раздърпана и страшно неглиже, лееееко си развалих мнението за  smile3505нея

# 382
  • Мнения: 2 414
Снощи в Grand големият Маргин.

# 383
  • Мнения: 5 370
Фънки, сменил е май возилото, огрооооомен пикап тип "самоходно чудовище".

Всеки път се каня да му поискам автограф и все ме досрамява. Embarassed

# 384
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 141
Асен Агов в парка, днес.
Много натежал и остарял...

# 385
  • Мнения: 1 665
Снощи в Grand големият Маргин.

Ау, и какво правеше горкия болнав човечец?

# 386
  • Мнения: 661
Снощи в Grand големият Маргин.
Той не е ли в затвора??? newsm78

# 387
  • София
  • Мнения: 12 614
Снощи в Grand големият Маргин.
Той не е ли в затвора??? newsm78

Не, разбира се. Пуснаха го заради тежка дискова херния.

# 388
  • Мнения: 133
не беше ли заради хемероиди newsm78

# 389
  • София
  • Мнения: 12 614
не беше ли заради хемероиди newsm78

Не.

Общи условия

Активация на акаунт