Знаете ли кого видях 13 (дано не е фатална :) )

  • 98 559
  • 745
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 1 611
Често виждам червенокосата водеща на "Тройка на разсъмване", сигурно и тя живее в Младост.

# 436
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 141
Снощи в Сити Център София - К. Лафазанов. Сладурко. Но изглеждаше скапан от шопинг-терапията.
Днес в голям търговски обект - Къци Вапцаров. Без да искам да обиждам, но приличаше на отшелник тоз човек.

# 437
  • Мнения: 17 542
Днес в Болницата за професионални заболявания до Центъра по хигиена, видях Васко кръпката. Изглеждаше свеж и усмихнат както винаги. И той ме видя. Wink
(съученици са с мъжа ми, макар, че Васко е малко по-голям)

# 438
  • Мнения: 7 467
Днес в Болницата за професионални заболявания до Центъра по хигиена, видях Васко кръпката.

Аз пък те видях теб на разклона за летището Whistling Flutter

# 439
  • София
  • Мнения: 10 323
Странислава Цалова от Прогнозата за времето на Бтв я засичам вече три пъти на метростанция Люлин.Мнооого висока тази жена ,бре.Беше много сладка-със снежнобяло палто и бяла шапка.

Последна редакция: вт, 15 дек 2009, 08:20 от Валенцето

# 440
  • София
  • Мнения: 16 270
Евгени Минчев-днес преди обяд на площад "Гарибалди".
В компанията на един младеж-бързаха за някъде, Евгени му обясняваше нещо.

# 441
  • Мнения: 5 370
Видях СуперЛюбо в събота по Скобелев, говореше на висок глас по телефона си и се оглеждаше дали го разпознават. Laughing Не знам колко кръга направи този човек по тротоара, говорейки. Laughing

# 442
  • Мнения: 661
преди малко в салон MG- Мая Илиева с гаджето си май се казва6е Ники Шванца или не6то такова; Наталия Симеонова; Адриана-вдовицата на Фатик и много весели деца. Всички бяха много свежи!
Мъжете им изгниха но на тях какво им пука те са веселите вдовици... Laughing Laughing Laughing

# 443
  • Мнения: 4 435
А те да седнат да умират ли ?
че тяхният живот в крайна сметка продължава.

# 444
  • София
  • Мнения: 1 762
Често засичам Джулия Бул. Офиса ни е под нейния апартамент. Доста е възрастна вече, но винаги страхотно облечена. В петък беше цялата в снежно бяло, дори помпозната и шапка с голяма периферия и цвете, беше бяла. Харесвам такива баби. Мале, да не чуе, че и викам баба  Crazy

# 445
  • Мнения: 1 813
А те да седнат да умират ли ?
че тяхният живот в крайна сметка продължава.


Даже сега започва.  Whistling

# 446
  • Мнения: 17 542
Днес в Болницата за професионални заболявания до Центъра по хигиена, видях Васко кръпката.
Аз пък те видях теб на разклона за летището Whistling Flutter
Shocked Кога бре!? В превозно средство? Иначе щеше да се обадиш, нали?! Wink Hug

Онзи ден пък видях един водещ, който се казва Драго Някойси (не е Чая), с хубави очи и дълги черни мигли в края на квартала до поликлиниката. Усмихнах се като се разминахме. Нисък е! Ей този.

# 447
  • Мнения: 1 098
Днес в Болницата за професионални заболявания до Центъра по хигиена, видях Васко кръпката.
Аз пък те видях теб на разклона за летището Whistling Flutter
Shocked Кога бре!? В превозно средство? Иначе щеше да се обадиш, нали?! Wink Hug

Онзи ден пък видях един водещ, който се казва Драго Някойси (не е Чая), с хубави очи и дълги черни мигли в края на квартала до поликлиниката. Усмихнах се като се разминахме. Нисък е! Ей този.

Тоя пич е голям сладур  Crazy

# 448
  • Мнения: 545
Драго Симеонов май беше

# 449
  • Мнения: 2 891
Мале, да не чуе, че и викам баба  Crazy
Ако те чуе, ще те удуши с голи ръце  Mr. Green Още ли ходи с онзи нейн възрастен компаньон? Преди бяха неразделни.

Общи условия

Активация на акаунт