МАЙчетата питат (пишат), докато бебетата ритат!N4!

  • 25 591
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Русе
  • Мнения: 150
Привет!
Честито на всички празнуващи именници!И специални поздравления за малката ни рожденничка!   bouquet
Катя съжалявам  Hug Дано скоро ни се похвалиш с добра новина!
Бюти , вярно е ,че Бойчев е супер.Аз и Бойко го родих там  Peace Сега изцяло съм при него.На 09.11 съм на ЖК. Гледахме бебока всичко е наред и ми обясни защо съм имала зацапване.Просто плацентата ми е по на ниско вмомента,но каза,че тя сама ще се вдигне скоро.Видях му личицето,направо паднах,страшно е оформено вече.
Разбрах,че има и други мами,които не хапват месо. Hug Привет и аз съм в кюпа.Ям само риба и морски деликатеси ,но сега дори и риба не ми се яде.При мен с кръвната картина до скоро всичко беше наред,ще видим сега като се почне с изследванията.
Рано е да се усещат бебенцата,всичко е от червата.Мисля че  бях15-16,когато усетих Бойко за пръв път.
Аз ,като ми се вдигне плацентата и съм вън от "опасност" тръгвам също на гимнастика за бременни.Една приятелка ги води.Така,че момичета от Русе,ако сте желаещи свиркайте! Laughing Поздравления за другите момичета,които ще ходите на йога Peace
Предната бременност ,като първа не знаех нищо и четях всичко наред,но сега вече имам опит и по-скоро започнах да се интересувам от ей такива неща  :   http://www.beinsadouno.com/articles.php?id=129

# 736
  • Sofia
  • Мнения: 4 393
Мда, за Токуда такива цени прочетох и аз  Confused Иначе много добри отзиви чувам и бях склонна да изневеря на Шейново, ако цената беше близка, но.... тази е двойна  Confused Вярно, че базата е супер, но аз на първо място поставям лекарят, екипа, оборудването и чаааак тогава лукса. В Майчин Дом цените са поносими - избор на екип е 450лв.+100лв. за упойка  Peace
Аз оставам на вариант Шейново - миналият път си бях много доволна, на пета се въртяха около мен. Пък и майки без избор на екип си раждаха без проблем  Peace Престоят ми в болницата беше 2 дни, нямаше ВИП стая и бях в стая с още 4 жени, но никак не съжалявам - едната майка беше от другата ни отчетна тема (приятелка) и времето минаваше по-приятно. Най-голям проблем там е едната тоалетна на поне 20 жени, голяма част от тях с епизиотомии, прималяване и т.н., но... се справих някак си, че и двата дни се къпах. Ако се наложи по-дълъг престой, ще е по-сложно  Confused
˙·•● milkinis ●•·˙, на сватбата ще те завъртят емоциите и току-виж всичко ти минало  Hug Моята лентичка е с 5-6 дни напред Wink
green_dawn, какво стана с твоя проблем? Стигна ли до АБ или ще се оправят нещата без?

Аз какво месоядно бях преди да забременея...  ooooh! Три години само месо и зеленчуци! сега не мога да ги погледна  Sick Вчера мъжа ми се чудеше как да ми угоди, пъстърва във фолио ми пече, а аз чопнах, за да не го обидя и ядох печена чушка със сирене. Пиех много леко нескафе с мляко, сега и него не мога да помириша.... Всичко ще се оправи де - ако не скоро, след 7 месеца  Peace

# 737
  • Мнения: 123
Майски майчета- пуснах новата темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=439773.msg12890800#msg12890800
Сега ще разгледам подробно последните странички,за да добавя новите мами и известните вече щъркелчета stork-boy stork-girl

# 738
  • София
  • Мнения: 3 561
Обривът взе да завяхва и може и да не се стигне до АБ. По съвет на Огнянова всеки ден обливам със смрадлика и положението значително се подобри, но ако се появи отново на по-късен етап ще трябва да се пие АБ.

# 739
  • Мнения: 234
Simple Smile хайде и аз сложих 2 снимчици на бебчо, др седмица ще ходя за БХС и тогава ще имам още нови снимки на голямото това 12 седмично бебче Simple Smile, ще сложа и малко снимки на тумбака,
 имах талия 60 сега съм вече 76 см,само 2 панталона ми стават Sad  въпреки че съм напълняла  1,5 -2 кг,
хайде мамита слагайте снимки в албума Simple Smile

 Hug

# 740
  • Мнения: 26
didka25  мерси  Peace

# 741
  • Ботевград
  • Мнения: 335
lux,Съжалявам за глупавия въпрос ама в кой албум трябва да се слагат снимки че идея си нямам Embarassed

# 742
  • Мнения: 52
и аз да се запиша късмет на всички майски мами

# 743
  • Мнения: 2
Здравейте!  И аз да не остана по-назад   Wink!  Пожелавам успех на всички ни. Моят бебчо от самото начало проявява характер, сега съм си вкъщи и се надявам нещата да се стабилизират!

Очакваме го с нетърпение, а моята кака  е вече голяма и тя ще помага!

Общи условия

Активация на акаунт