Тема: Жената Овен- Аз съм /4

  • 18 323
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 636
Дидка, Делте мерси Simple Smile
Ще стане......, а дотогава ще се радвам на вашите дечица, много са хубави, така ми стоплят деня Simple Smile Като се загледам в подписите и ми става много мило и приятно Simple Smile

# 61
  • Мнения: 219
Значи си имаме овнета и под 25г, а?

Много благодаря за хубавите думи за дечицата ми. И вашите са страхотни!

А на тези от вас, дето още нямат им пожелавам скоро да се радват и те на бебче, а вярвам, че и това ще стане до 1-2г.

А замисляли ли сте се кои зодии са най-често срещаните? Това са овен и дева, и да не се чудите що така, едните се правят лятото, другите зимата, т.е. или на морето/планината през почивката, или зимата на топло под завивките Simple Smile (чак се чудя как и 2-те ми деца нямат общо с тези зодии, макар, че Митко не е далече от девата де, а пък каката я направихме когато си празнувах РД и ИД, щото цветница се падаше на 1-ви април, та направо като на шега си беше, а и чак към края на май разбрах, и то след като хлапетата от балета взеха да ми казват, че съм бременна, а аз отричах, щото нямаше как да стане).

# 62
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ЗАЙКО БАЙКО-
да ти кажа Душа, ти на мойтУ диване не може да се радваш, че той голям мъж вечИ а аз не съм му льопнала снимката тука. Той не е за радване, малечките са за радване Joy
ЦВЕТЕ- какъв балет бе? Shocked

# 63
  • Мнения: 608
Дидке, топличко, топличко-само обърни цифрата 76 и ще е в десятката  hahaha На 42 години съм.
Като отворихте тема кога са правени децата-дъщеря ми на 8-ми март, а синчето в новогодишната нощ  Laughing Все по празници, та сигурно затова ме радват като празник всеки ден ( е, почти де, не са ангелчета)
Много сте писали, докато аз се залисвах с една ваза, една чиния и една нова къща  Grinning Браво на вас!
На тези, които чакат дечица-пожелавам им го от все сърце. Няма по-голяма радост наистина. И всички мъки, тревоги и лишения се отплащат хилядократно, като му погледнеш лицичето и го гушнеш Heart Eyes
Асинце, сърце нямаш ли  Wink Ще ме караш да бягам като припадаща мама до магазина за сладолед. Едно от най-трудните ми изкушения са точно сладоледи и мелби..
Бях чела една статия за диетите и там пишеше, че сладоледа е най-малко вредното и калорично лакомство. Също и че закръглените жени са по-жизнерадостни и усмихнати, точно защото не лишават душичката си от нищо, което им доставя удоволствие. Нещо като "уважените"  Joy жени, които са щастливи сутрин  Grinning

# 64
  • София
  • Мнения: 819
Ето ме, понеже давах зор за нова тема, та чак на 5 страница идвам Crazy Hug Момичета, една молба: нека пускаме почерпките и картинките като линкове, товарят сървъра и ще ни се скарат Blush

# 65
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ПЕТЕ
когато са във нормални граници, няма проблем бе Душата Grinning

# 66
  • София
  • Мнения: 819
ПЕТЕ
когато са във нормални граници, няма проблем бе Душата Grinning

Да де, аз имам предвид такива по половин страница Crazy Утре ми е класирането, вече бая нерва ме друса Mr. Green И искам и аз бебе, да пък Crossing Arms

# 67
  • Varna
  • Мнения: 2 596
МалиЙй момичета,
тази вечер аз ви приспивам
и нашия котарак също ви казва Лека нооооощ Hug
ПЕТЕ-утре всичко ще е наред мила, успокой се. А и бебче ще си имаш Hug

# 68
  • Мнения: 7 430
...рано ми е още за сън Wink
Ели, аз се чудех защо съм толкова усмихната и жизнерадостна  Joy а то какво било Wink

Лек нощ на всички  Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 819
Делтич, мерси, душа, утре по някое време ще мина да кажа какво е станало. А за бебето ще трябва да поизчакам, поне засега Confused

# 70
  • Мнения: 3 459
Добро утро !  Hug
Благодаря за стиснатите плаци, момичета. Имаше успех !  Hug Heart Eyes
Няма ми нищо сериозно. Нямам киста както ми беше казал предния "лекар". Извади ми акъла тоя малоумник.  Twisted Evil Направо ми идва сега да отида и да му извия врата.  ooooh!

Ще пия 7 дни АБ за една инфекция и всичко ще е наред.  Simple Smile
Не мога да ви опиша как се радвам.  Hug

# 71
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ГУТЕН САБААЛЕН ОВНЕТАТААААААААААА Hug
ПЕТЕЕЕЕ- със тебе сме тази сутриииин newsm10
ДЖЕЙКА- много се радвам за тебе smile3501
Хайде на закускатаааааааааааааааа. Да не чувам и да не виждам мацуранки които се тръшкат, че са на диетааа smile3521
Лек и много усмихнат ден на всички ви мои Дружки Hug

# 72
  • Мнения: 1 280
  Джей честито за резултата и тук  Hug

  Пети стискам палци.

   Сега ми става ясно защо напоследък съм все ухилена  Laughing Ям си и си дебелея на воля

# 73
  • Мнения: 189
Добро утро Hug
Пети, стискам здраво fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Делти, мерси за хубавата закуска Hug
Джей, радвам се за резултата, де да можеше и аз да я нямам тази киста, която растели, расте в корема ми, ама не.... Аз ходих при трима доктори и все едно и също ми казват Cry и снимки ми правят photo  с хапчета не ставало, и за това не ми изписват Sad. Сега се подготвям за лапароскопия при д-р Марков и после ще видя какви ще ги правя Mr. Green.....
Зайко, много скоро ти пожелавам да си имаш newsm32 newsm07 newsm64 Heart Eyes Hug. В кой град си си правила ин витро процедурите, при кой доктор? Питам, защото и на мен ми се налага, ако искаш ми пиши на ЛС Hug.
Ели, каква ваза майсториш пак? Искам да я видя newsm53.....

# 74
  • Мнения: 3 459
Пети,  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

... де да можеше и аз да я нямам тази киста, която растели, расте в корема ми, ама не.... Аз ходих при трима доктори и все едно и също ми казват Cry и снимки ми правят photo  с хапчета не ставало, и за това не ми изписват Sad. Сега се подготвям за лапароскопия при д-р Марков и после ще видя какви ще ги правя Mr. Green.....
Съжалявам  Confused Cry Cry Cry
А след лапарото операция ли ще ти правят ?  Rolling Eyes

Зайче, пожелавам ти скоро да ни зарадваш с хубава новина !  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт