Тема: Жената Овен- Аз съм /4

  • 18 379
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 610
Добро утро , момичета!  Hug
Делтич, благодаря ти за закуската, ще си взема онова готино кисело мляко  Grinning
Медузке, вазата е адски стара и даже нащърбена, ама се опитвам от старо гадже да направя ново  Laughing Като я довърша ще снимам. Една коледна чинийка правих снощи, ама накрая така я омазах с един опит, че чак ми се приплака-не заради чинията, която е от ония стари със син кант, а заради количеството материал, озползвано за нея. Карай, човек се учи докато е жив..Много съжалявам за здравословните ти проблеми.. Sad Какво е лапароскопия?
Иве, не се кахъри де-сега като захладнее още калоричната храна ни помага да не мръзнем. Не сме по-различни от животинките, които трупат запасчета за зимата  Laughing Леле, като стане киселото зеле, елате ме вижте как нагъвам със свински ребърца и меся мекички за закуска   chef
Джей , страшно се радвам за теб!  Hug Понякога намирането на истината е в сверката с различни доктори, че някои и за конски не стават. Най-куриозната лекарска грешка е като ме изкараха бременна в 4,5 месец и то след преглед и ехограф..без следа от бременност. Оная май беше закусвала мастичка  Twisted Evil
Пети, ще стискаме, но съм сигурна, че ще успееш  Praynig Hug
Зайко, ще ти кажа само едно голямо гуш  Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 819
Джейка, радвам се, че всичко е ОК Hug И защо още няма класиране, бе, ааааааааа Crossing Arms

# 77
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Абе, всички ли тука сме се накичили със кисти бееееей #Crazy
МойтИ на друго място и все ги следят и мерят дали не са пораснали. Държат фронта мойте диверсанти за сега. Да видим кога ще ме изненадат. Дано да са добрички Praynig
Аз след малко ще търча да купувам лекарства за бъбреците, че уж пия пък доста взеха да ме подпират каманЮрите rotfImao
Днеска вече сложих дебелата фланела мУмичИтаааааа.
ЕЛИЧКА-ще слагам и онова сакенце то ИндийстиЬО магазин за което ти говорих. То ми е като леко палтенце. УЖаааасТ, как не обичам да се навличам, ама много искам Laughing Време вече за топли дрехи ама чак пък такова застудяванеее newsm78 неможем да се аклиматизираме

# 78
  • Мнения: 3 459
Пети, какво класиране чакаш мила, че не разбрах ?  Rolling Eyes

Ели, ТУК можеш да прочетеш какво представлява лапароскопията.  Peace

Хороскопът за днес  Mr. Green

# 79
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ДЖЕЙКА
Благодаря за хороскопа Hug
Четох и по надолу за Овен - Близнаци. Големи палавници са ни изкарали беййй newsm03 Щото моЙтУ партньор е близнаци та затова пиша това де Wink

# 80
  • Мнения: 3 459
A моят като е скорпион  Crazy Няма да ти обяснявам за к'во иде реч.
Всеки си дърпа към своето.   Mr. Green

# 81
  • Мнения: 638
Момичета, много сте мили Simple Smile
Делте, с твоите закуски от рано почвам да слюнкоотделям.
Medusa, аз съм в София.  Бях при д-р Владимиров, сега съм при Стаменов.
Другия месец ще ми правят второ лапаро, ще ми стискате палци, нали? Sad Medusa, лапарото не е страшно. За един ден си на крак. Ще стискам палци всичко да е наред при теб.
Ели, лапароскопията е операция, но много по-лека и щадяща от обикновена коремна. Правят ти три малки дупка в корема , вкарват в едната  камера и оглеждат какво има вътре, а през другите две дупки-инструменти, чрез които оперират....това най-общо казано. Джейка ме  е изпреварила Simple Smile

# 82
  • Мнения: 3 459
Другия месец ще ми правят второ лапаро, ще ми стискате палци, нали? Sad
Съмняваш ли се ?  Simple Smile
Ще стискаме здраво и оттук-нататък само хубави новини ще чакаме.
  Hug Flowers Four Leaf Clover

# 83
  • Мнения: 610
"ОВЕН И ТЕЛЕЦ
Овенът иска да прави любов, когато има импулс.
Внимателният и подреден телец, който рядко прави нещо импулсивно, ще бъде раздразнен. Ако телецът, позволи на овена да го води, могат да намерят много възможности за чувствено щастие. В противен случай е трудно да се осъществи баланс.
Една връзка ще доведе до значителни търкания, а за брак не са подходящи. "
Това го чета и всеки път се смея  Laughing С моя телец, напук на всички хороскопи, зодии и прогнози сме заедно 24 години и все тъй се обичаме. Винаги успяваме да намерим компромис.

# 84
  • Мнения: 372
Важни са и асцендентът и разположението на другите планети в хороскопа, според часа на раждане. Аз скоро си правих хороскоп при една астроложка, та ми разясни. Например моят асцендент е телец, луна в дева и още няколко планети в телец имаше...което означавало, че толкова земни знаци в хороскопа ми убивали донякъде импулсивността на овена. Както и за килограмите, имам си лек проблем именно заради това разположение, така било заложено. По същия начин е и с връзките, затова по-скоро на шега с тези общи хороскопчета Simple Smile
Винаги ми е била интересна астрологията, но все време за четене не остава...
Джей, радвам се, че си добре, няма по-важно от здравето Simple Smile
Пети, успех и на теб Hug

# 85
  • Мнения: 189
Зайко, мен не ме е страх от лапарото, вече са ми правили веднъж и имах добър резултат, но от януари месец ме мъчи тая киста на яйчника (7,00см) все нямам време да се оперирам и отлагам, то направо за срамота е мойта работа Embarassed Blush Blush Blush....От сега започвам да стискам палците си за теб fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Hug
"ОВЕН И ТЕЛЕЦ
Овенът иска да прави любов, когато има импулс.
Внимателният и подреден телец, който рядко прави нещо импулсивно, ще бъде раздразнен. Ако телецът, позволи на овена да го води, могат да намерят много възможности за чувствено щастие. В противен случай е трудно да се осъществи баланс.
Една връзка ще доведе до значителни търкания, а за брак не са подходящи. "
Това го чета и всеки път се смея  Laughing С моя телец, напук на всички хороскопи, зодии и прогнози сме заедно 24 години и все тъй се обичаме. Винаги успяваме да намерим компромис.
newsm62 newsm62 newsm62 newsm62
Ели, и ние сме така  Praynig да си останем така още дълги години Mr. Green.

# 86
  • София
  • Мнения: 819
Аз пък бях 7 години с Водолей, сега от 3-4 месеца съм с Козирог - е няма такъв дразнител, нарочно ме предизвиква и нервира, ревнив бая, ама пък много ми угажда и се съобразява с мен и детето Crazy

Джей, класирането за магистратурата, на 5 октомври ми беше изпита, имам 5, днес класирането, утре и в понеделник записване Blush

# 87
  • Мнения: 638
medusa_,  направи лапарото и да заминава, да не я мислиш тази киста   Peace
Аз живея с  осмомартенска риба Simple Smile  Нямам оплаквания...

# 88
  • Мнения: 610
Хайде сега да стискате малко палци и за мен. Ще ходя да пусна молба за работа на едно място-нищо особено не е, но така яко сме я закъсали..

# 89
  • Мнения: 189
Елииииииnewsm17 newsm17 newsm17 дано те вземат на работа fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Hug

Общи условия

Активация на акаунт