Тема: Жената Овен- Аз съм /4

  • 20 080
  • 743
  •   1
Отговори
# 375
# 376
  • Varna
  • Мнения: 2 605
Guten Morgen Венче Hug
Guten obeden -на останалите Hug
ВЕНЧЕ- не даваш никакъв отчет. Неща ни бягаш по тъча smile3521
Ах, тииии, сега виждам, че си ни пуснала и тази чудесна песеееен. Подмазваш се значииииииии, да не ти дърпаме учитИИИИ smile3521

Последна редакция: нд, 01 ное 2009, 12:05 от DELTA_DELTA

# 377
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Подробен отчет за вечерта на 31.10.2009!!!

Снощи изчаках да си дойде съкровището от работа и ходихме до болницата, но там препълнено, искаха да ме пратят в друга болница, аз обаче казах на лекаря, да не се държи като сво...к, аз съм си вярна на тази болница и толкова, другаде не отивам, та подписах, че не искам в друга болница и ми дадоха кортизон и ме пратиха вкъщи. Казаха на съкровището да не ме отвива повече, а обратното и да внимава да не настивам, та днес след обяд пак ще ходя при чичко доктор да се видим, че нещо не можел без мен, искал да ме види и после пак ще пиша отчет  smile3534 smile3534 smile3534.

http://www.youtube.com/watch?v=zoM4tRWtuKU&feature=fvsr


РЕДАКЦИЯ:

Аааа не, овните могат всичко друго, но не и да се подмазват, но си ви обичам   love001, забрави ли , май аз ще дърпам на някой ушите  bash

Последна редакция: нд, 01 ное 2009, 12:25 от Venetta

# 378
  • Varna
  • Мнения: 2 605
ВЕНЧЕ Hug
по кое време пак ще ходиш на болницата?

# 379
  • Мнения: 611
Здравейте момичета!
Вени, радвам се, че все пак си отишла. Сега като едно послушно момиченце ще си пиеш лекарствата, ще си стоиш на топличко и ако тябва пак ще отидеш при чичко доктор  Hug
Днес съм много разстроена, така че ще се появя пак, когато ми мине..

# 380
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
ВЕНЧЕ Hugпо кое време пак ще ходиш на болницата?

Разбрах се с лекаря надвечер, като си дойде съкровището от работа и тогава. Някъде към 19:00h

# 381
  • Varna
  • Мнения: 2 605
ЕЛИЧКА-  Hug
какво стана? newsm09
Аааа, добре Венче. А иначе как си?

# 382
  • Мнения: 1 250
Добър ден овненца,


Днес съм болногледачка, най малкото (на 3 1/2г) от 3 дни е с люта кашлица и реки от сополки.Майка му му направи ред за лекар и в9.30 се изтъпанихме там.Даде сиропче, инхалации (ние вече от петък самоинициативно ги почнахме) и какпи за нос.Сега сме пред ТВ с дистанционното в ръка, облечени като Спайдърмен 3  , гледме Том и Джери -лешникотрошачката.


Венче как си???

Ели, не зная какво те е разстроило, но ако не е е нещо свързано със здравето-което се надявам искрено че не е-карай по мотото на шопа "оти да се косим като ке ми мине" Hug

Делтчка, какво ново при теб?


На всички ви приятен следобед Hug Hug Hug


Последна редакция: нд, 01 ное 2009, 13:59 от Caroline

# 383
  • Varna
  • Мнения: 2 605
КАРОЛИНЧЕ Hug
Да оздравява малкото Спайдърменче newsm10
А при мене все е ново. Като е нов денят всичко ми е ново Душе newsm47
ЕЛИЧКЕ- сега ти пък ме притесняваш newsm78 Беше Венчето сега ти си ми във акъла Rolling Eyes

# 384
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Елинце и аз исках да питам какво ти е, но ти така тъжно си го написала, че не посмях, но като питат и другите и аз да попита,.

Caroline, дано по-бързо оздравее детенцето.

Делтичке, ти сега мен за бивша ли ме обяви  newsm78 и я разкажи нещо по така  smile3508, не се измъквай, ами кажи от какво се състои това всичко ново, дай малко подробности  newsm08 smile3508, не се прави на разсеяна  gydi  smile3503

# 385
  • Varna
  • Мнения: 2 605
Ами Венче,
нали е нов ден и нещата са малко по нови от вчерашните, нищо, че са също като вчерашните newsm47 Ей, това исках да кажа.
Да лъха оптимизъм бе smile3503

# 386
  • Мнения: 623
Здравейте момичета! Veneta ме покани сред вас.И да знаете, че каза хубави работи за вас.А аз не се и съмнявам. Та нали все пак сте ОВЕН. поздрави на всички!

# 387
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Добре си ни дошла mama89  Hug


и се чувствай като у дома си, много се радвам, че прие поканата, а сега аз отивам да си легна както вече ти казах и те оставям на овнетата тук. Те всички наистина са супер и са много милички   love001.

# 388
  • Мнения: 611
Здрасти и добре дошла, mama89   bouquet
Момичета, не е за говорене, свързано е с майка ми..то няма и да мине скоро, но поне ще намеря след ден-два пак сили да се усмихвам.. Sad
Няма да изчезвам,споко, то ако не вляза тук да побъбря с вас-с какво ли да се разтуша  Hug
Ама какъв е тоя болнашки месец! Оздравявайте и вие, и децата ви и внуците ви  Hug Praynig
Лудата ми дъщеричка е карала картинг и някакви малоумници се блъснали в нея..Сега лежи у дома..там нейде на 1000 кв с насинен крак, а аз не мога дори да й помогна  Cry

# 389
  • Varna
  • Мнения: 2 605
мама 89 wavey
Здрасти мацка smile3503 Как си?
Хайде да ти предложа едни пантофки, да не Одиш боса по асфалта, чИ почнЪ кофти времИ smile3503 Те са си все за теб, няма да ги даваш на нито едно Овне тука, нали smile3503


ЕЛИЧКА- ама и майка ти и дъщеря тииии- във комплект ли бееее #Crazy Божейййй, да се чудиш ко да праЙш Sad

Общи условия

Активация на акаунт