Кой е Мъжът за жената дева според вас?

  • 42 173
  • 107
  •   1
Отговори
Кой според вас е мъжът за жената дева,тъй като моя все ми казва,че няма такъв,който да живее с мен и кръвното му да не е на 200 нон стоп LaughingТой между другото в овен и май сме сбъркана комбинация,та се чудя има ли по-подходящи?Simple Smile))Как е при вас?

# 1
  • Мнения: 1 008
Телец.
Аз съм Близнаци и съм жена,
а мъжът ми е Скорпион и е мъж.
За теб-Телец.

# 2
  • Мнения: 9 436
Цитат
Аз съм Близнаци и съм жена,
а мъжът ми е Скорпион и е мъж.
И ние сме така  Mr. Green

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
всяка зодия става ...

# 4
Подходящ за жената дева е само любовник, пристигащ на повикване с китка и шоколади!  luvbedsmile3525 Друга поносима форма на мъжко присъствие аз лично не виждам...

# 5
Подходящ за жената дева е само любовник, пристигащ на повикване с китка и шоколади!  luvbedsmile3525 Друга поносима форма на мъжко присъствие аз лично не виждам...



Само,ако знаееееешшш колкоооо сииии прав/а/ !!!!!!!Чак ми стана супер странно как с толкова малко думи някой успя да изрази всичко,което години ми трябваха да разбера Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 2 901
Ксения ще даде отговор на въпроса ти.

# 7
  • Мнения: 0
Дева с овен. Имаме сериозни проблеми напоследък. Не знам дали любовта ни е чак толкова силна че да ги превъзмогнем. Не ми беше хрумвало, че било заради зодията Simple Smile

# 8
Ще бъде много интересно,ако подкрепяте и с аргументи мнението си

# 9
  • София
  • Мнения: 3 406
Телец и аз мисля.
В краен случай, може Козирог, а в още по-краен, с променлив успех- Рак.

# 10
  • Мнения: 1 008
Подходящ за жената дева е само любовник, пристигащ на повикване с китка и шоколади!  luvbedsmile3525 Друга поносима форма на мъжко присъствие аз лично не виждам...



Само,ако знаееееешшш колкоооо сииии прав/а/ !!!!!!!Чак ми стана супер странно как с толкова малко думи някой успя да изрази всичко,което години ми трябваха да разбера Laughing
Останах с впечатление,че питането ти е
за другар,а не за тъпкач.

# 11
Да разбира се,че питането ми е за постоянна половинка/думата "другар" леко ме дразни/,но това което чух понякога май доста важи за мен,много обичам да ми се носят букети и шоколад  Laughing

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Собствения й.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 406
За теле се оглеждай.
Имам преки наблюдения върху телетата и двойките теле-дева, а също и върху девите и определено комбинацията е много добра.
Разбират се без думи, споделят еднакви виждания и усещания за живота, изобщо е удоволствие да наблюдаваш такава двойка.

# 14
  • Мнения: 717
Simple Smile аз съм дева - разведена с овен Simple Smile просто по нищо не постигнахме съгласие Simple Smile
 с телец и везни съм се чувствала най-добре  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт