Кой е Мъжът за жената дева според вас?

  • 42 192
  • 107
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 153
Аз съм дева- мъжът ми Козирог За мен е супер комбинация, за него незнам  Laughing Иначе свекитата са тя- дева, той овен - бракът им е повече от 40 години, но тях питайте за подробностите.

# 46
С жена дева вкъщи има винаги 2 мнения:Нейното и Неправилното!Ако можеш да преодолееш това проблеми няма да имаш...иначе са много всеотдайни и хора на действието,не познавам мързелива дева или такава,която няма поне 2-3 занимания.

# 47
  • Мнения: 1 043
Аз съм Дева, а мъжът ми е Рак...дано да е сполучлива нашата комбинация и занапред  Wink

# 48
  • Мнения: 0
С жена дева вкъщи има винаги 2 мнения:Нейното и Неправилното!Ако можеш да преодолееш това проблеми няма да имаш...иначе са много всеотдайни и хора на действието,не познавам мързелива дева или такава,която няма поне 2-3 занимания.
Laughing  Да, това е много вярно за нас. Ако можеха всички, да са толкова толерантни към малките ни недостатъци ....?    Thinking

# 49
  • Мнения: 149
Аз съм Дева, половинката ми е близнаци.

Решението е идеално вече 15г. = аз си пиля, мрънкам и викам, той не чува и си прави к'вото е решил.
Накрая пак аз с изпилените нерви.
Аз подреждам живота ни като Архитекта на вселената и виждам проблеми там дето ги няма, на него морето му е до колене.
Важното е да се разбираме за важните неща.
А ина4е все още полагам усилия да го накарам да не си сее 4орапите из къщи, да помага сещайки се сам а не след кратки- ясни заповеди

Картинката е права, уви познава ме добре. Добър мъж си имам, но моите кройки и калъпи все не му стават.
По-добре не може да бъде написано Simple Smile Карам се за чорапи, хигиена, разхвърляне, организация, но едва ли има друг, който би ме търпял вече 10 години!
Според мен мъжа близнаци е много подходящ за жена дева.
Имала съм връзки с телец - омръзна ми на втория месец, везни - беше катастрофа цели 4 години, рак - много хубаво беше обаче май не бях единствената, водолей - не бях единствената, а и не беше хубаво Simple Smile.

# 50
  • Мнения: 7
Здравейте всички във форум "Астрология" Joy


За да се разбере дали даден човек е подходящ за друг от астрологична гледна точка, е необходимо да се знае доста повече от слънчевия му знак.

Много важно е какви аспекти правят основните планети на двамата.

Например съвпад, секстил и тригон между слънцето на единия и луната на другия носи хармония и прогнозите са от прекрасни до добри в зависимост от аспектите между останалите планети.

И обратно - напрегнати аспекти между основни планети вещаят трудна връзка. Къде точно ще са проблемите се вижда от това, кои са планетите и в кои домове са. Вариантите са прекалено много, за да се опишат тук.

# 51
Подходящ за жената дева е само любовник, пристигащ на повикване с китка и шоколади!  luvbedsmile3525 Друга поносима форма на мъжко присъствие аз лично не виждам...



Само,ако знаееееешшш колкоооо сииии прав/а/ !!!!!!!Чак ми стана супер странно как с толкова малко думи някой успя да изрази всичко,което години ми трябваха да разбера Laughing
Останах с впечатление,че питането ти е
за другар,а не за тъпкач.

Аз също говорех за тъй наречения другар! А да събереш дори и просто в едно изречение думите "жена дева" и "тъпкач" си е своево рода сблъсък на метеорити, тези два човешки вида няма как да се срещнат в пресечна точка...Но не се обиждам де, да си дева си е диагноза!
Проблемът, всеобщо признат и познат,  на девата в съжителството и с мъжете идва от факта, че тя първо, не понася някой да и се мотае в краката и да и заема личното пространство, второ, ненавижда битовизмите, трето, не търпи чуждо мнение и четвърто, е абсолютен идеалист в отношенията си с хората. Оттам и усещането, че единственият вариант за партньор (защото девата с празно сърце, както и с празна глава, не умее да стои!)  си остава любовника, но и към него изискванията са големи, далеч не е достатъчно да е просто романтичен и да е спец по кама сутра #Crazy. Не трябва да е прилепчив, не трябва да е обсебващ, да е също толкова независим и оправен колкото и нейна милост, да умее да води разговор с лекота, за всичко, от цената на патладжаните до управлението на Барак Обама, без да изглежда нито простосмъртен, нито префърцунен. Да е схватлив, защото девата критикува, прави анализи, но ненавижда да пояснява и да дава акъли, вероятно защото и тя никога не иска съвети. Фрази от сорта "налей една ракия!", "къде са ми гащетата?" "какво има за вечеря?" и "как ще се оправям докато те няма?" са равносилни на автогол! О, и как щях да пропусна, желателно е да е било любов от пръв поглед!
Та така, ако това съответства на мъжете от определена зодия, светилата в областта нека кажат, ще го имам предвид...следващия път. smile3517
Само бих споменала, че като малка идеалът ми за "семейство" беше една преподавателка по латински, самотна майка, все си казвах, какъв кеф, няма мъж да и виси на шията и с който да трябва да се съглаува за "големите "решения, възпитанието на детето и прочие.
За протокола, имам си мъж везни, не е зле (вероятно заради любовта от пръв поглед, която ни държи вече 15г) ,защото е умен човек и знае с кого си има работа, но добре, че често отсъства, по телефона най-се обичаме!


 

# 52
  • Мнения: 4 380
Не, Дева и Овен са абсолютно фиаско. Девата е практична и действа с главата си, Овена-емоционален и реагира със сърцето си. Девата е мара подробната- вечно се впуска в анализи и подробности за щяло и нещяло та чак загубва нишката на мисълта си. И досажна с това много на овена, който обича да обобщава и гледа доста глобално на нещата. Тя се сърди, плаче, обижда се за щяло и нещяло, мрънка по повод и без повод и това страшно дразни овена. Девите все са нещо болни и все мрънкащи че нещо ги боли. Овенът е здрав, а и да се разболее никога не мрънка и не се оплаква. Прекарва много болести стоически "на крак" без никой да забележи. Девата е домошар, овена е обществена личност, не може без поле на изява. Овенът пращи от идеи и ентусиазъм. Той смео се впуска напред с главата без много да мисли в нови начинания стига да му бръмне мухата. Той е инициативен, а девата е ужасно инертна. Девата няма никаква предприемчивост, тя е идеалния изпълнител, но избягва всякакъв риск. Една Дева може да си кисне на една и съща работа цял живот без да си мръдне задника от там колкото и ниско да е платена и неудовлетворена. Овенът е лидер, девата не. От тази гледна точка овенът и девата могат да са прекрасни колеги, съдружници или близки приятели. В такива взаимоотношения се разбират прекрасно, но не в брак. Рано или късно в брака и двамата ще бъдат недоволни.


От личен опит, казвала съм го и друг път, девата е най-несексуалния знак. Да...иска им се нещичко така нестандартно в леглото но да има кой да им го направи. Банални са и скучни за овена който е неизчерпаем на новаторства и енергия. Могат да ти убият всякакво желание за секс с някоя банална изцепка извън темата или някое поредно оплакване че нещо ги боли. Липсва им страст и самите те превръщат връзката в ужасен битовизъм.

Девата жена е красива интелектуалка, романтична, идеалистка, перфекционистка, романтична, НО...само това не е достатъчно на огнената натура на един овен. Могат да ги сближат общи идеали, той може да е много привлечен от красотата и, от мекотата на характера и домашния уют с който го обгръща, но същностите им се отличават в много важни аспекти и неминуемо по-нататък това ще се отрази.

Идеалните партньори за Девата са земните знаци- Телеца и Козирога. А също и Дева разбира се. Най-удачен вероятно Козирог. Аз лично с другите знаци не я виждам в дългосрочна перспектива.

# 53
  • Мнения: 0
Не, Дева и Овен са абсолютно фиаско. Девата е практична и действа с главата си, Овена-емоционален и реагира със сърцето си. Девата е мара подробната- вечно се впуска в анализи и подробности за щяло и нещяло та чак загубва нишката на мисълта си. ...... Овенът пращи от идеи и ентусиазъм. Той смео се впуска напред с главата без много да мисли в нови начинания стига да му бръмне мухата. Той е инициативен, а девата е ужасно инертна. Девата няма никаква предприемчивост, тя е идеалния изпълнител, но избягва всякакъв риск. Една Дева може да си кисне на една и съща работа цял живот без да си мръдне задника от там колкото и ниско да е платена и неудовлетворена. Овенът е лидер, девата не.  .....   
  Не съм съгласна с тезата на авторката! Признавам си, че не разбирам от зодии и не вярвам много на тях! Описанието за девата - само аналитична и едва ли не дребнава, а овена глобалис, идеен и ентусиаст ме смущава твърде много. Предполагам, че в този случай аксидента на девата е от голямо значетие за характеристиката на жената дева!  Примерно: Какво ще се каже за жена дева, с аксидент овен!       

# 54
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Брей, колко добре ни познават всички, впечетлена съм  Grinning!
Аз съм дева, мъжо е Теле  Heart Eyes. Доста го търсих. Абе от една планета сме. Аз обичам да създавам уют и лукс, той да се излежава в него  Laughing ... Допълваме се, той ме учудва с нестандартни идеи, аз него с упоритостта и способностите да ги осъществя  Simple Smile ...
Само с детето водолейче не знам какво ще правим newsm78. Ние сме толкова земни, не особено романтични Embarassed, а това дете лети в облаците непрекъснато, нищо не довършва докрай  ooooh! ...

# 55
Здравей, аз съм Дева - съпругът ми е Кози рог - вече 30 години си живеем щастливо. Майка ми също е Дева, а баща ми - Овен - близо са до честване на Златна сватба. Така, че това което питаш е много много относително и индивидуално и не се връзвай, че зодията е виновна затова, че имате търкания. Разбира се, ако кажа, че всичко е по мед и масло ще е лъжа, но когато има взаимно разбирателство, компромиси и когато има истинска  неугасваща любов  - всичко е Ок  Hug

# 56
Най-добре съм се разбирала с козирог. Не знам какво им е тежкото на характерите, аз бях най-спокойна с него, води се, грижи се, стабилен мъж, доста ревнив, но пък чувство за хумор си имаше в изобилие. Телеца ми беше адски вятърничав и нестабилен, зная че по принцип не са такива, ама на мен такъв ми се падна. Близнаци-абсурд>Самовлюбен и нарцистичен.
Бащата на детето ми е водолей. Астрологически сме несъвместими. Дразни ме, че нищо не завършва, вятърничав е, семейството за него е съвкупност от колкото се може повече хора. Действа свръхимпулсивно и после си скубе косата.

# 57
  • Мнения: 81
Здравейте!
Аз съм 13-тата зодия, най-малко коментираната...
Не за това обаче се включвам.
Прочетох по-горе една думичка, а именно
Цитат
Какво ще се каже за жена дева, с аксидент овен!
Знам вече какво асцендент, може ли някой да разясни какво е "аксидент"? /"злополука" като обяснение не се приеме/...  Wink

# 58
  • Мнения: 6 713
Познавам жени деви. Нито една не е мрънкало.
Готини са, усмихнати, никога не се оплакват.

И аз познавам 2 жени деви - по-оплакващи се от тях просто няма! Все недоволни, вечно критикуват! Как ги търпят домашните не знам. #Crazy


Всъщност препоръчвам на авторката да се концентрира върху търсенето на мъж от зодия "човек"! Hug Peace Simple Smile

# 59
  • Мнения: 631
Рак  Peace - това е комбинацията.

Мъжа рак е емоционален и отговорен, а жената дева е аналитична и практична - има перфектно допълване на тия качества.

Защо жената дева да е мрънкало??? Не съм много съгласна  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт