Козметиката на NUXE - 4

  • 62 112
  • 504
  •   1
Отговори
# 15
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
По-добре филъра, но само една опаковка и после почивка. Гледам, че са го пуснали вече
Супер, мерси  Hug

# 16
  • Мнения: 4 202
Тъкмо си търсех околоочен крем, ще го пробвам този Nirvanesque Contour des Yeux .

Kabiv, все се каня да вляза в темата и да те питам нещо. Миналата година ползвах една мостра на кремче на Нюкс, което много ми хареса, но не помня как се казваше  Blush Помня само аромата. Миришеше на смола или нещо борово  Embarassed

Последна редакция: ср, 14 окт 2009, 18:19 от red shoe

# 17
  • Мнения: 658
Ха сега де Thinking Вероятно е бил крема за лице на Reve de Miel. Там има сребърна ела

# 18
  • Мнения: 776
Kabiv, мерси Hug  bouquet

Сиренце, аз от серумчето Мервеянс останах доволна Wink, на моята кожа (мазна към комбинирана) е подходящо за есенно-зимния период, лятото ми мазнее Peace Ако си се насочила към него, пробвай тестер, една идея по-богат е.
А ти Фитошока около очите ползва ли го, интересува ме дали мазнее като Contour des Yeux Prodigieux Confused Thinking или е с бързо попиваща текстура Rolling Eyes Аз нямам спомени успях ли да го пробвам, не успях ли ooooh! Embarassed Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 202
Ха сега де Thinking Вероятно е бил крема за лице на Reve de Miel. Там има сребърна ела


Ако Reve de Miel е този с мед или някакъв пчелен продукт, значи не е този, който ми хареса. Бях убедена, че Reve de Miel е за мен, защото четох, че е за проблемна кожа, но не ми се отрази добре. Заедно с него, обаче, в аптеката ми "набутаха" и другия тестер и той се оказа, много приятен и ми се отрази супе, ама кой беше, м...а му  newsm78

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 633


Сиренце, аз от серумчето Мервеянс останах доволна Wink, на моята кожа (мазна към комбинирана) е подходящо за есенно-зимния период, лятото ми мазнее Peace Ако си се насочила към него, пробвай тестер, една идея по-богат е.
А ти Фитошока около очите ползва ли го, интересува ме дали мазнее като Contour des Yeux Prodigieux Confused Thinking или е с бързо попиваща текстура Rolling Eyes Аз нямам спомени успях ли да го пробвам, не успях ли ooooh! Embarassed Mr. Green
Моята кожа е комбинирана към нормална, зимата си е нормална, даже суха на места, Нирванеска за всеки тип ми е перфектен. Обаче искам серум да си взема за зимата, затова се насочих към Марвеянса. Фитошок-а го ползвах за под очите и за бръчката, много фина и нежна текстура, не е мазен, ама особен резултат не видях като че ли. Чудя се за филъра, който Кабив препоръча(дават го за над 45г, Марвеянса за над 35г  Shocked , аз още нямам 30г и се психирам от тези цифри, какво ли ще купувам на 40г  ooooh! ) Продижо пробвах тестер и не ми хареса, мисля че и на Марвеянс пробвах тестер даже на серума май, ама пусто не помня хареса ли ми или не  Tired

# 21
# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 633

Помня само аромата. Миришеше на смола или нещо борово  Embarassed
Да не е Крем Фреш, той мирише на полски цветя и нещо смолисто. Много е специфичен аромата на този крем. На мен лично точно този аромат не ми харесва, крема е страхотен иначе.

# 23
  • Мнения: 5 647
А крем Фреш подходящ ли е за зимния период? Кожата ми по принцип е комбиниран тип /като Сиренце/, ама зимата се изсушава доста, а и по принцип нали в този период трябва да се ползват подхранващи кремове. Май Нирванеск-а е по подходящ като че ли?  Thinking

# 24
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
Някой ползвал ли е това?
Mojito , пробвай мостра на Нирванеск за всеки тип кожа, невероятен крем, на мен за зимата ми е екстра(писала си че кожата ти е като моята  Wink ). За лятото си взимам крем Фреш за комбинирана, става и за зимата(във варианта за нормална кожа), но ако имаш мазна кожа, иначе не.

# 25
  • в голямото село
  • Мнения: 498
Приемате ли нов "член във фен клуба" на  Нюкс?  И аз съм почитателка на марката ползвам овлажняващата емулсия за комбинирана кожа и сега мисля да я заменя зимния сезон с Нирванеската. Супер че ще има и околоочен крем от тази серия. Ползвах Фитошока за около очи, защото имам финни мимически бръчици около очите— на 32 г. съм— и бях доволна. Но защо реших да го сменя с някакъв на Авене с вит. С незнам, но не се сприятелихме с него. Затова търся моя околоочен крем и чакам Нирванеската

# 26
  • Мнения: 4 202

Помня само аромата. Миришеше на смола или нещо борово  Embarassed
Да не е Крем Фреш, той мирише на полски цветя и нещо смолисто. Много е специфичен аромата на този крем. На мен лично точно този аромат не ми харесва, крема е страхотен иначе.

Този имаш предвид, нали. Мисля, че може би е това. И на мен не ми хареса как мирише, но пък самият крем се оказа възхитителен.
Има ли някъде по аптеките или дрогериите бурканчета тестери, за да помириша преди да го купя?  Crazy

# 27
  • Countryside
  • Мнения: 11 633
Да, този имам впредвид, аз съм ползвала за комбинирана кожа(мирише най-силно) и за нормална, мирише не чак толкова като че ли. За суха незнам как е. Мисля че няма бурканче тестер вече, но можеш да поискаш мостра.

Последна редакция: чт, 15 окт 2009, 12:04 от Сиренце

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Хвърлила съм око на Kрем Nirvanesque и  NUXE ДЕЛИКАТЕН ШАМПОАН РЕВ ДЮ МИЕЛ.
Заслужават ли си?

# 29
  • Мнения: 183
Миналата година използвах Етинселанта с киселини за през зимата, а лятото Арома перфекшън крема.Сега пак мисля да си взема Етинселанта.Просто се влюбих в него.Тотално преобрази кожата ми.И аз ще чакам отзиви за новия околоочен  Hug

Общи условия

Активация на акаунт