Есен вред разстила пъстро одеало, на раздумка сладка в Кипър времето е спряло~29

  • 28 102
  • 751
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 001
мастерче к'во става там..?как си?
Добре съм....Само не издържам нещо днес....Ужасно ме боли главата,че снощи не съм спала изобщо,заради комшиите.... ooooh! Чета си ви тихо и кротко....

# 61
  • Мнения: 28
о,милата Hug...когато се оправиш ела да кажеш какво са ти сторили тези злодеи #Cussing out... Naughty

# 62
  • Мнения: 5 001
Хи-хи-хи...е,КАКВО...нЕ МЕ ОСТАВИХА ДА СПЯ... #Cussing out

Първо комшийката си беше поканила любовника ...Пък той един гръмогласен...И като говори и като се смее....Всички думи му чувах през стената...
После се започна едно "ах" и "ох".....Таковата...Разбирате ме нали?
И после уж се кротнаха...Да,ама не! Почна едно звучно повръщане...Явно са прекалили с алкохола...И така.....В един момент трябвае вече да ставам за работа.... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Все едно,че съм била воайор   ooooh! ooooh! ooooh! Оф.....ужас ви казвам!

# 63
  • Мнения: 28
 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Joy Joy Joy Joy
направо си те представям....... Joy,то не било до смях,ама ситуацията е смешна....така е когато имаш комшии,веселба.....тук нямам и ми е скучно Crazy

# 64
  • Мнения: 903
Ахойййй, мацоранки...  love001
Кате, тоя път голЕмо чип-чип ми направи.... - туй да ме сравниш с Шарън Стоун си е баш-комплимент за мен
Мноого я уважавам аз нея....и като излъчване е хем женствена, хем нахакана..., т.е. не е от тоя тип блудкаво-сладникавите блондинки.. yes

АНчЕ, понеже коментирате тук с Муци и Винаги темата за кипърски паспорт и гражданство...., аз като един пишман-юрист hahaha /демек непрактикуващ #Silly/ да кажа че поне според нашите (бг)закони между български документ за самоличност и българско гражданство няма задължителен знак на равенство Rolling Eyes... Т.е. бълг.документ за самоличност тип лична карта се издава и на чужденците със статут на постоянно пребиваващи у нас... Така например приятелката ми която дори е родена в БГ с баща българин и майка чужденка, още при раждането й е записана в чуждото посолство с чуждото гражданство /няма българско, макар и цял живот тук да е живяла/ и така до ден днешен..., но си има съответна издадена в БГ лична карта /на чужденец/...... Та ми се струва че нещо се омесват нещата... Разбира се аз не познавам кипърското законодателство и не могта да твърдя категорично..., но да не би да е същото като при нас което описах?... newsm78 - т.е. издаването на кипърски паспорт да не е автоматично обвързано с придобиване на кипърско гражданство?.............. А иначе и това което Винаги е писала за избягване на двойното граждаство от години е така /още много преди ЕС въпросът се е уреждал с двустранни спогодби/..., но мисля че при смесените бракове се ползва някакъв вид превилегия - т.е. да получиш чуждото на съпруга гражданство без да се лишаваш от своето... Peace
Мастерчеййй, тежка е съдбата на нас - момите незадомени.. smile3560...., тъй ни`Й тя орисията - да слушаме лИбовните luvbed пъшкания у съседите..., един вид да съпреживяваме  Stuck Out Tongue Winking Eye... ама за тях да си остава кефа среднощен.., пък за нас на сутринта - само цепещата от недоспиване тиква bambam rotfImbo rotfImbo rotfImao

Последна редакция: чт, 15 окт 2009, 14:21 от Miss Blondy~Redhat

# 65
  • Мнения: 5 001
Мастерчеййй, тежка е съдбата на нас - момите незадомени.. smile3560...., тъй ни`Й тя орисията - да слушаме лИбовните пъшкания у съседите..., един вид да съпреживяваме  Stuck Out Tongue Winking Eye... ама за тях да си остава кефа среднощен.., пък за нас на сутринта - само цепещата от недоспиване тиква bambam rotfImbo rotfImbo rotfImao
Ааа,Блондееей....нИ е тъЙ шъ знаЙш...
Нямам нищо против да си се "таковат" колкото искат.Човещинка...Ама да не го правят достояние на целия блок 'рЪЙш ли.Това са си лични преживявания....Пък и после резултатите от препиването бяха умопомрачаващи....
Та сега съм хем ядосана,хем ми е трудно да изкарам деня,че нали работя при високи децибели(в музикалното студио) и ако човек не се е наспал и да му е отпочинала тиквата става.....Все едно,че комсомолките бригади ми думкат в главата.... Mr. Green

# 66
  • София
  • Мнения: 1 456
Ета една дискусийка на колежки от форума  относно двойното гражданство

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=421731.msg12213865#msg12213865

Попрочетох един два закона, но не видях никъде да не се позволява двойното гражданство от бългрското законодателство към днешна дата, до толкова до колкото и законодателството на другата държвава го позволява. Някъде в далечната 2003 е имало подобна забрана, но в момента закона казва друго. А какво ще се случи никой не знае още...
newsm78

# 67
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Муцка възможно е да е и от по рано защото аз като раждах големия 1999 мойто мъж такъв спринт направи до полициата да му извади паспорт че е кипърче, че направо се учудих ...... newsm78...явно тогава е имало нещо  newsm78
Блонди блонди аз четкам четкам ама ти не черпиш ..... newsm78 лоша работа останах гладна Mr. Green
Мастерче ти сигуна ли си че това което си чула е точно това което си мислиш .... newsm78....да не би хората да са гледали някой екшън те напоследък така ги озвучават че да се чудиш кво гледаш #Crazy

# 68
  • Мнения: 5 001
Мастерче ти сигуна ли си че това което си чула е точно това което си мислиш .... newsm78....да не би хората да са гледали някой екшън те напоследък така ги озвучават че да се чудиш кво гледаш #Crazy
hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy
Оф...Кати.....успя да ме разсмееш....Не беше филм,повярвай ми...Айде млъквам,че да не пълня темичката с мойте глупости...

# 69
  • Мнения: 8
Здравейте маминки! Аз току се вясна пък изчезна и после не мога да смогна да ви чета!
На патерица да искам да поздравя Елебела: Да ви е жив и здрав Виктор!
И за всички именници, които вчера са празнували
Добре дошли на Копривка и Емкаbouquet
Ще ме извините, че така нарядко се вяскам и пиша малко неадекватно, но от няколко дни разрешаваме семеен проблем. Накратко - преди около година свекърва ми, която по онова време живееше в Гърция претърпя инцидент fight и ние със мъжо нали сме хора отговорни и загрижени я поканихме да дойде при нас за известно време да се възстанови. Дойде тя, реши да остане повечко, намерихме и добра работица и си заживяхме задружно и весело ...докато милото свеки се почивства толкова добре, че рапочна да разбърква установения ред в къщи и да се държи така сякаш ние сме и на гости а не обратното. И си представете веселата ситуация аз по цял ден така smile3515, вечер с мъжото  smile3527 bambam fight, а свекито  newsm03
Ужас!!! Но добре, че съм си избрала добър мъж  kiss и разбран, та снощи за пореден и последен път събирахме семейния съвет blahblah Rolling Eyes  33uu  Sob blahblah на който се реши свекито (иска-не иска) да си намери друга квартира. Та сега ние сме така kiss а тя newsm61. Извинете, ако съм ви натоварила с негативни емоции, ама от 6 месеца си трая и водим тиха, културна битка, която не даде никакъв резултат освен негативни все още резултати "по въпроса с магданоса". Та сега като видях какъв талисман сте избрали за темичката  baby_neutral (Да си жива и здрава Елебела  bouquet), реших да споделя с вас та дано ми свърши черната серия на битието и да почнат щастливите дни.
За положителен завършек малко масаж

# 70
  • Мнения: 289
Здравейте кипри  Hug

TheNMaster  твоята среднощна история ми напомни студентските години в общежитието в Пловдив.Тогава такива неща бяха повече от обичайни,а и какво ли още не  Laughing Laughing Laughing лелее като си спомня само...голям разврат.

Катич,Блондич баш фолиева киселина си е туй хапче.Пия го от първия ден в който си мислех,че може да съм заченала.Наистина е много важно за бебока.А относно витамини,аз на Йоана си и купувам Мултисаностол и всяка зима пие с малки почивки.Не че помага против настинките,но мисля че е полезно за развитието.Добре че мама е фармацефт и праща каквото тук го няма като лекарства.Така се изумих като разбрах,че няма беналгин и аналгин  Shocked

Анче аз съм се убедила,че майката знае кое е най-добро за бебето и.Затова този път ще го карам на интуиция и съм решила да кърмя повече от 3 месеца.

Аз все още съм болна и малката цяла нощ кашля.Сутринта бяхме в болницата и съм като претрепана.Мъжът ми работи и е уморен и снощи беше ужас вкъщи.Ние двете ревем и мрънкаме,а той само вика "Кажи какво да направя първо?"
Е в такива моменти много ми дотежава,че си нямаме никой роднина наблизо....
Както и да е.Мисля утре да сме по добре  Hug
 Пък и с вас е такава веселба,че дори и болна висна пред компа да ви прочета бисерите  Mr. Green

ААА Веси тъкмо те прочетох.И си викам,че и с роднини зле и без тях зле.Добре е да са наблизо,но не и в къщата ти. Peace

# 71
  • Мнения: 140
Здравейте и от мен!
Направо немога да повярвам колко нещо сте изписали... браво на вас! За мое огромно съжаление,нямам възможност да ви чета и много ми липсвате. Днес за първи път оставам за малко сама в офиса и реших веднага да се възползвам Sunglasses вечер като се прибера съм като пребита и заспиавам заедно с малката и така ми заминават дните Sad още немога да свикна с този режим,но и това ще  стане Simple Smile
На Кати май така и не отговорих за работата newsm78 в една фирма за преводи и легализация и има доста работа,ей сега пак се напълни и тр да бягам Sad
Честито на Елебеле! Да сте живи и здрави и двамата!
Много целувки на всички!

# 72
  • Мнения: 8
Само набързо ви пускам тази рецепта, която намерих току-що в нета:

Рецепта за ябълков пай (за мъже)

Вземете от хладилника 10 яйца, оставете седемте здрави на масата, сега изтрийте пода и следващия път бъдете по-внимателни.
Вземете голяма купа, разбийте в ръба й яйцата и изсипете тяхното съдържимо в купата.
Изчистете масата и столовете от жълтъците, бъдете внимателни.
И така, имаме 5 жълтъка в купата.
Сега вземете миксер, сложете му накрайниците за бъркане и разбийте жълтъците, нищо, пробвайте пак да поставите накрайниците... Сега разбивайте.
Измийте си лицето, шията, ръцете и гърба, махнете жълтъка от ушите.
И тъй сега имаме в купата 2 разбити жълтъка, колкото и са ни необходими за пая.
Сега облепете стените и прозорците на кухнята с вестници, покрийте мебелите с някакви стари тъкани...
Време е да добавим брашното, сипете в чаша 200 грама, изсипете чашата в купата при жълтъците, останалите 800 грама внимателно съберете и върнете в пакета.
След като се убедите, че стените и прозорците са наистина добре облепени, започнете разбиването на сместа.
Вземете душ.
Вземете 4 големи ябълки и остър нож, предварително изтичайте до аптеката за йод, пластир и бинт.
Време е да пристъпим към чистенето на ябълките, обработете палеца с йод и го бинтовайте. Нарежете ябълките на кубчета и помнете, че са ни необходими 2 ябълки, така че в процеса на приготвянето може да изядете само половината, така че обработете с йод показалеца и средния пръст и ги бинтовайте.
Единствената останала и вече нарязана на ленти ябълка я прибавете в купата. Останалите ги съберете от земята и ги изхвърлете.
Разбърквайте отново с миксера, измийте хладилника, защото, ако засъхне, се мие трудно.
Сега изсипете готовата смес в леко намазана с олио тава и я сложете във фурната.
Почакайте час и, ако няма видими промени, включете фурната.
Като се събудите, не звънете в пожарната, а отворете прозорците и фурната.
След всичко преживяно идете в близката кръчма.

... и още нещо интересно: ПЯСЪЧНА АНИМАЦИЯ:
http://www.youtube.com/watch?v=Bqb55A6jGbo&feature=fvw

Последна редакция: чт, 15 окт 2009, 17:32 от vesy75

# 73
  • Мнения: 903
Муцинко, душице, никой не казва че за двойното гражданство има забрана Peace..., а само че в международното право има такава дългогодишна тенденция към избягването му, която по мое време като бях студентка /т.е. брой 10-12 годинки назад Whistling/ се уреждаше с двустранни спогодби между отделни държави... сега как е с ЕС съм изгубила връзка вече с нещата... Но като цяло идеята за избягването на двойно гражданство е с цел да се сведат до минимум ситуации на дублиране, при които едно лице бидейки гражданин на две държави, попада под действието на данъчните, осигурителни норми, донаборни служби и прочие на тия две страни, което създава неудобства и усложнения... най-вече за самото лице Peace - това е смисъла и поне тогава ни наблягаха че е между основните принципи в междунар.отношения, та затова не ми се вярва да има промяна в тази насока Rolling Eyes..... Но на мен друга ми беше основната мисъл...- че не ми става ясно в крайна сметка дали само документ за самоличност кипърски ли ще получава АНчЕ или действително за придобиване на гражданство.. newsm78

Катенце, тъй значи тарикатски действаш smile3560 - праЙш четки с цел почерпка, а?! smile3534
Ех, нали си ми душичка и нИ моА ти откажа...ето...

Та хайде, заповеЙте на софрата и наздраве....за разбраните ви мъже също!... Весинце, бравос!..  Wink

Ааа,Блондееей....нИ е тъЙ шъ знаЙш...
Нямам нищо против да си се "таковат" колкото искат.Човещинка...Ама да не го правят достояние на целия блок 'рЪЙш ли.

Мастерче, пиле..., съчувствам ти Mr. Green..., ама то ситуацията си има и логично обяснение.... - имам предвид, я кажи, ти в панелка ли живееш? smile3560....щото сещаш се - там стените са като от картон... fiuuuuuu... демек нИ моЙ да имЪ таквоз нЯщУ като "лични преживявания" hahaha Joy Joy... То при нас дето уж сме тухлена кооперация че стените, па и подовете и таваните са толкоз тънки, та съседа Га пръдне smile3550 гУ чувам все едно че е у нас newsm65..., пък кво остава за нЕкои други по-специфични и отривисти звуци... #Silly rotfImbo rotfImbo rotfImao

Цвети, браво за фолиевата киселина thumbsup... Пък за боледуването, възстановявайте се бързо...много гушки ви пращам! Hug Hug Hug И бравос, щом Андрейски е почнал работа - един сериозен дерт ви е паднал от плещите Peace

# 74
  • Мнения: 8
Блонде, мерси за почерпката, сИга тЪмЪн ИднЪ студенЪ Биричка добре шЪ ми доЙ'. Пък и мезенцата си ги бива!!! Ох, като че ли наистина огладнЕх!!!

Общи условия

Активация на акаунт