Есен вред разстила пъстро одеало, на раздумка сладка в Кипър времето е спряло~29

  • 28 164
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8
Скачам от радост! Отивам да гледам снимки!!! Hug Hug

Пепитке, мерси за подкрепителната закусчица, че то нали видя днес всички сме се измързеливили и нЕма манджорно.
А при нас си е студеничко зимата, ама ние си имаме камина и си прекарваме романтични вечери край нея smile3534

# 721
  • София
  • Мнения: 1 456
Такааа...разпратих на обичайния контигент. Mr. Green

Моля, ако някой съм пропуснала да свирне, въпреки, че мисля, че не съм.

Голяма част от предишните списващи тук нямат изпратена парола, не
защото съм ги забравила, а защото не са писали в цялата сегашна тема,
а дори и в предшеставщите няколко.
Тъй като сайта съдържа снимки и на тези съфорумци, ако някой има претенции мога да направя снимките достъпни за всеки и да си ги изтрият.

Паролата ще бъде предоставяне САМО при редовно и съпричастно отношение към
всички списващи в минимум три поредни теми.
Това важи за всички, без оглед дали са били някога сред редиците ни или са наскоро
присъединили се.
Моля, да спазвате условието и реда на предоставяне на паролата и общите условия, а именно:
- паролата не се отдава на трети лица, без изричното съгласие на сътемниците:
- като потребител на сайта, имате право да качвате снимки, клипчета и интересно инфо, без да променяте или триете, освен своите собствени снимки и качени материали.
- нямате право да одобрявате други потребители, извън общия познат кръг, като контакти на страницата,тъй като по този начин предоставяте достъп на съответното лице до съдържащото се инфо.
-нямате право да променяте паролата или е-мейлите за контакт.

Това е в общи линии.   Предварително благодаря на всички за разбирането и грижата за общия ни сайт и спомени!

# 722
  • Мнения: 577
Ай ся сЪ стреснах  tongue Шъ ттребе се разписвам по-честичко,че ще ми се отнемат правата.
Ами кво да ви кажа  newsm78  Laughing Стигнали сме до буквата `Н` и до числото `9`.Васко се справя отлично/щот си ги знаеше/има майка терминатор.  CrazyГоспожата естественно е доволна....и къде ще иде  Laughing Тя обеснявала 1-ва задача,нашия написал цялата страница през това време.
Та такива работи.Имам си ново фото....така,че може да показвам,по-често качественни снимки  Wink
Промених цвета на косата-вече съм червена.
Еееееееееее стига толкова..........да има и за после. Hug

# 723
  • Мнения: 903
Тъй-тъй, Муце, много добре си ги формулирала нещата yes И няма място за сърдене! Peace... -  в крайна сметка споделянето на лична информация /а снимките в най-голяма степен са такава лична информация/, е решение и избор на всеки..., а ние тук сме решили да споделяме фотосите си в тесен близък кръг Peace

Весич, кво стана? Успя ли да влезеш в албума?... Щото преди се е случвало по неясни технически причини  Thinkingмацки, на които сме давали паролата да не могат да намерят пълен достъп до всички под-албуми.. Rolling Eyes

Пепич, страхотна почерпка си сервирала, мерсаж за което..., ама идейка за заглавие нЕма ли да снесеш? Whistling

Катич, айде бе, нали щеше да метнеш предложение... Давай, че сме вече на 49-та стр. clock и е време да пускам анкетата...

Оооо, Жужон, ти се появи бре, халеева комето... Mr. Green Hug

# 724
  • Мнения: 8
Аз, че влязох, влязох, поразгледах, ма много сте хубави и весели всички newsm03, пу-пу-пу да не ви е уроки. Направих и опит да кача три снимки, да ни видите с мойто мъж, дано не съм направила някоя поразия. Praynig Малко ми е сложно навигирането из тая кукундела, ама ще се оправя.
Гледам че ще почваме 50 стр. Какво ще правим с новата темичка newsm78

# 725
  • Мнения: 903
Е, понеже 50-та страница ни диша във врата smile3560 пуснах анкетата за заглавие с двете предложения - на моя милост и на Муци, като имам готовност да добавя на Кати /или на друг/ предложението и за тоя случай съм оставила опция "промяна на гласа" Peace
Споко, Весич Mr. Green темата се подготвя и ще бъде пусната, прехвърлим ли се на 51-ва стр.
  Hands Thumbsup

Е, мацоранки, гласувайте....

# 726
  • Мнения: 0

А при нас си е студеничко зимата, ама ние си имаме камина и си прекарваме романтични вечери край нея smile3534

newsm62 smile3533 само вечери newsm78 newsm78 мен ако питаш и други работи се правят там
smile3533 smile3534

страхотна почерпка си сервирала, мерсаж за което..., ама идейка за заглавие нЕма ли да снесеш? Whistling

...то манджорното лесна работа за вършене tooth цък,цък и готово tooth а пък за  поетичното ми образование hahahaсъм казвала ,че не ми е на ниво newsm78 пък и вижте какви готенки заглавийца сте метнали smile3534
Муциииииии ама как си заявила всичко  hahaha рапорт приет hahaha
Жу ейййй живи сте бе Peace...честита промяна...а пълна ли е или...какво казва мъжото за промяната на цвета newsm78...аз изрусявям майка от червена Naughty,,,и мъж ми вика,че съм луда hahaha...да си пия по-редовно хапчетата за,,бяс,, hahaha...Ама и тоз първолак...той като войник бе newsm78,много строго положението при вас newsm78

# 727
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
блонди пуууууууу да му се невиди то че нямам време да измисля нямам ама дай да метна нещо да не се сърдите че не съм се отчела  Stop
1. Кипърска коледна 30-та претрупана с БГ гости затрупана
2. Кипърско мечтание за коледно-снежно БГ влияние
3. Зимна Кипърска надежда към БГ поглежда Joy Joy

ЖУ Ми то твойто на нищо не прилича направо ни забрави тука Mr. Green...добре че се сети муцка за ограничението на паролката че да те присламчи Hug Hug....а браво на детенце щом върви така всезнайко отсега дано дано и нататък да няма проблеми Peace.....а цвета обезателно искам да го видя качвай снимчици Mr. Green
муци ауууу получаваш поздрави и букетче от мен  bouquet последният ти уточнителен пост направо като защита на десертация или по скоро като прокарване на нов закон в парламентарното пространство звучи Laughing обаче е уформен доста юридически добре Mr. Green дори и да ни съдят няма страшно  Mr. Green
веси отивам да гледам какво си качила bowuu
пепи маллееееееее и аз съм такваз мръсничка да знаеш  Mr. Greenкато чух камина и аз за това се сетих Wink ама викам ай да не казвам че срам ще ме хване Embarassed hahaha hahaha.....а мамето що руса ще става ???? омръзна й червеното или???

# 728
  • Мнения: 28
ида newsm68
малеййййй много писане много нещо #Crazy....его на сега сядам и аз.минавах от време на време и даже успях да гласувам Peace
кате,много са хубави картините Peace,понеже до колкото си спомням каза че спалнята ти е в бяло и черно,мисля ,че най-добре би подхождала тази първата(двете платна)с черните фигури..
жу-де одиш? Mr. Green..а колкото до децата,оф-ф-ф напълно те разбирам защо нямаш време Crazy.това училище Naughty..ама какво да се прави,трябва от сега да влиза в час Peace
муци..това е то,умното си е умно Joy bowuu..не че ние не сме Naughty
веси многооо си сладка и половинката и той е сладко готин bowuu..аде да сте живи и здрави..  bouquet
пепи мамито готина ще е правиш,а?само гледай някой дедо да не я открадне и да останеш без мами Joy Peace Hug
блонде,блонде...к;во да ти кажа душко...ето така като почнеш да отразяваш събитията около теб и малката,ми става едни такова милооо и сега когато е настинала и ми става едно такова тъжно,ако щеш вярвай Rolling Eyes..гледам ви снимчиците,много мило дете(не че другите деца не са Mr. Green)..ама Лорка една такава миличка и  Hugнека по бързо да оздравява Praynig
ето аз така набързо ама нали знаете с бебе е така Crossing Arms,колкото повече расте ето на не ми оставя време...но поне да прехвърчам smile3535 намирам Peace

# 729
  • Мнения: 903
Катич, предложенията ти са добавени и както казах сложила съм опция, от вече гласувалите който и ако иска може да си промени гласа  Whistling

АНчЕ, ама и ти си много мила Hug та чак трогателна Hug..., наистина трогна ме с това дето си написала за змейка Heart Eyes  То милото днеска направо му се взе акъла - такава течаща хрема и все пак геройски се държи - рисува, кикотехме се двете по едно време на някакви комидийни сериали, ама сега привечер взе пак да качва Т Sick че да видим... Според как ще изкараме тая нощ и утре сутринта в какво състояние ще е, може и да се наложи да я замъкна в поликлиниката, колкото и да не ми се ще да я завирам в развъдника на бацили Sick
Хайде, мацоранки...

# 730
  • Мнения: 0
маллееееееее и аз съм такваз мръсничка да знаеш  Mr. Greenкато чух камина и аз за това се сетих Wink ама викам ай да не казвам че срам ще ме хване Embarassed hahaha hahaha.....а мамето що руса ще става ???? омръзна й червеното или???
smile3534 smile3533........значи не съм единствена мръсница rotfImbo rotfImao....а за мамито не е лошо малко разнообразие newsm78, и както казва Анчето де да знам newsm78 мОж се завърти някои дЕДко hahaha,ама за крадването newsm78ммммммммммм бая зор ще види,аз не я давам така лесно hahaha....(че кой ли ще ме пита) newsm78
Муци Hug Hug имам една молбичка Praynig Praynig...качих малко снимки от р.ден на  Анриани и празника на Орфаниди,та малко ги направих в различни албулчета newsm78,ако можеш да ми ги сложиш на едно всички заедно,че малко се затрудних Embarassed...да не оголпал пак нещо Joy...предварително благодаря  love001 newsm51
Блонди Hug Hugдано не се наложи да ходите в поликлиниката Peace....отрежи картоф и го сложи на пъпчето на сладурка,даже и да спи с него не пречи Peace,...бързо сваля температурата Peace
Хайде и от мен

# 731
  • Мнения: 119
Добро утро, поспаланки. Хайде на кафенцето



Добри предложения за заглавие. Гласувах. Съгласна съм с устава и регламента на Кукундела.

На Анчето със закъснение искам да пожелая щастие и много късмет!
На Цветенцето лек път ! Приятна почивка и много положителни емоции!

Искам да споделя моята мъка с вас. На 6-ти изгубих своята майка...Много ме боли и не искам да коментирам. Не пълнете темата със съболезнования, моля ви! Знам, че ще искате да ме подкрепите, но нека си остане тук, на последната страница от тази тема...
Hug

# 732
  • Мнения: 8
Добро утро и от мен! Охо, кафе....
Винаги Hug Hug Hug аз моята майчица я загубих преди близо две години и още не мога да я прежаля smile3545 когато се почувстваш готова да говориш за това - аз съм насреща Hug Ако искаш ми пиши на лични!

# 733
  • Мнения: 903
Добро утро, девойки!
Ето от мен нещо за със кафето...


Винаги, моите съболезнования...
Да почива в мир майчицата ти!...
Няма да казвам, че разбирам болката ти, защото такава загуба все още не съм преживяла.., но ти съчувствам с цялото си сърце!

# 734
  • Мнения: 0
ДОРО УТРО
Винаги...ние сме тук Hug Hug...за радост и за мъка

радвам се ,че сподели с нас....само да ти кажагоре главата и живота продължава....малко положителна енергия Hug Hug

Приятен ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт