Коя е последната книга, която подарихте на детето си? - 2

  • 47 586
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 224
днес от една антикварна книжарничка се сдобих със старото издание на "Малкият Никола" на Рене Госини.
и една книжка за мен  Wink

# 691
  • Мнения: 2 401
  Харесва му.

# 692
  • Мнения: 1 437
Днес ще купуваме " Чарли и големият стъклен асансьор"

# 693
  • Мнения: 5 255


Най-после излезе и книгата!  Heart Eyes
Тази купихме  Grinning

# 694
  • Мнения: 52
Да попитам какво смятате за поредицата на Тони ДиТерлизи и Холи Блек "Хрониките на Спайдъруик" ? Ще е интересна ли за по-голямо дете с тези картинки (става въпрос за подарък за 9 годишно момиче, близко приятелско дете и много обича да чете. Вече взехме актуално несесерче Уинкс, така че книжките ще само добавка. )? Ето линк към представянето им в Фют http://www.fiut.bg/index.php?option=com_virtuemart&page=shop … d=32&vmcchk=1 

# 695
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Спайдъруик моят син ги чете на 10-11г. и му бяха интересни. А той безинтересни книги не чете. Трябва да са наистина много добри.
От същото издателство препоръчвам поредицата Детективи с машина на времето - там се вплитат и исторически факти.

# 696
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
За малкия:

Да споделя отзиви за "От мишле до мече" , която показах на предната страница - много полезна и красива книга, малкият /на 3 г/е влюбен в нея - прекрасни илюстрации, много изненади зад прозорчета, горещо препоръчвам Peace!
Скоро ще купя и втората книга от тази поредица "Внимавайте, деца".

# 697
  • Русе
  • Мнения: 11 918
  "Ние,децата от Шумотевица" на Астрид Линдгрен
Тва ни е любимата авторка и всичко нейно четем с голямо удоволствие.

# 698
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Аmber, нова ли е книгата в смисъл сега е купувана от редовна книжарница ли? Ние четохме скоро откъс от нея в Бърборино и дъщеря ми я хареса, но не съм ходила до книжарница да я търся.

# 699
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Аmber, нова ли е книгата в смисъл сега е купувана от редовна книжарница ли? Ние четохме скоро откъс от нея в Бърборино и дъщеря ми я хареса, но не съм ходила до книжарница да я търся.

Не съм A m b e r ,ама да кажа - скоро си я взехме от Пингвините http://www.pe-bg.com/?cid=3&pid=6584 и я имаше налична...

# 700
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Аmber, нова ли е книгата в смисъл сега е купувана от редовна книжарница ли? Ние четохме скоро откъс от нея в Бърборино и дъщеря ми я хареса, но не съм ходила до книжарница да я търся.
  От съседна кнажарница я взех.Точно тази,която е показала svetlaem. Следващит Роня,дъщерята на разбойника и Братята лъвски сърца.

# 701
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Аmber, нова ли е книгата в смисъл сега е купувана от редовна книжарница ли? Ние четохме скоро откъс от нея в Бърборино и дъщеря ми я хареса, но не съм ходила до книжарница да я търся.
 От съседна кнажарница я взех.Точно тази,която е показала svetlaem. Следващит Роня,дъщерята на разбойника и Братята лъвски сърца.

Щом сте любители,ако я нямате препоръчвам тази ,само не знам защо ми дава навякъде в интерент изчерпана,ние я купихме май през пролетта,но миналата седмица я взимах за подарък на едно детенце и си я имаше в книжарницата  newsm78

# 702
  • Русе
  • Мнения: 11 918
 svetlе , тази я прочетохме преди две години. Тъкмо беше почти колкото Лота, героинята в книжката. Много ни хареса.  Simple Smile

# 703
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Браво на вас,а аз почти година я търсех по книжарниците и все я нямаше,чак тази пролет я открих - и на Оги му хареса,нищо че е малко по-голям...

# 704
  • София
  • Мнения: 39 764
tanya_p, и аз съм виждала Децата от ул. Шумотевица по книжарниците. Мислех да я купувам скоро.

Общи условия

Активация на акаунт