Отговори
# 360
  • Мнения: 737
Синео, благодаря добре съм  Hug Звънкам тук и там  Simple Smile

# 361
Здравейте!
За първи път пиша във форума...доста попрочетох, и вече направо се обърках  Confused Искам да ви помоля за съвет. В онкологията ми взеха цитонамазка и тя излезе 3а-3д , после биопсия и за днк тест. Съответно резултатите не са добри и лекарката ми предложи конизация, като й казах че преди около 5 години ми я гориха. Записана съм за конизация за 13.
Днес ходих на друг лекар за второ изследване на цитонамазка и ще видим какво ще покаже утре.
Проблемът е, че не съм сигурна дали втора цитонамазка е достатъчна. Пък все пак в онкологията са специалисти хората в тази обалст....
В интерес на истината съм и нервна....., но да се надяваме, че всичко ще е ок!
Поздрави на всички   bouquet

# 362
  • София
  • Мнения: 964
sisyns 1 ,  а какъв е резултата от биопсията - той е доста по точен резултат от цитонамазката?  При кой лекар ходиш в онкологията? 

# 363
  • Мнения: 112
Прекрасна новина evita fr аз незнам дали след толкова операции и грижи бих се навила на второ дете пък и все още се притеснявам след тая 3-та степен дисплазия още тръпна в напрежение до контролното цито 4ак след нова година как ще издържа до тогава.Тук съм 4ери ,моми4ета постоянно ви 4ета и мисля за вас ,радвам се ужасно на хубавите резултати и това ме обнадеждава 4е вси4ко хванато на време е ле4имо,и аз пия бял равнец дано да помогне.4ери знам какво е да 4акаш в напрежение дано декември резултатите да са добри ,ти при Ангелов ли ходиш той не ти ли каза защо според него пак си 3а гр.,и аз бях така след конизацията ве4е се надявам вси4ко да е в миналота .Реа 4естит имен ден на детенце на патерици. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 364
В онкологията в Дървеница при д-р Петя Костова. Лошото е, че резултатите от биопсията останаха при нея, тя каза че не е добър. Но дословно не помня какво ми каза.
Мисля, ако се припокрият поне цитонамазките направо да постъпвам за конизация. Но ако са различни не знам какво да правя... newsm78

# 365
  • Мнения: 5 140
Пойзън и аз първа цитонамазка след конизация бях с 2б - 3а ПАП, а сега 1 гр  Party като си я взема от Шейново, в рамка ще си я сложа  Joy

# 366
  • Мнения: 737
poisson благодаря за пожеланията  Simple Smile

# 367
  • Мнения: 5 140
еййййййй  ooooh! ooooh! ooooh! Реааааааа вярно, че си имахте именяк вчера, той нали е адаш на племенника и на брат ми  ooooh! Честит и от мен   bouquet Hug Heart Eyes

# 368
  • София
  • Мнения: 1 541
Здравейте искам да Ви помоля за коментар на - резултатите от цитонамазка ПАП II и ПАП III А  
плоскоклетъчни интраепителни лезии(ПИЛ)-нискостепенни , с HPV
като забележка е писано нещо от рода ( не мога да разчета много добре   Embarassed) ... коилозити с лека диспериоза от цилиндтр емител,коки ...
препоръка колпоскопия ( какво е това изследване?)
следваща цитонамазка след 3 м.

притеснително и онкологичен ли е този резултат  Tired?

п.п. само да вметна , че се касае за изследване на сестра ми ,който резултат е направен месец и половина след раждане ( секцио) малко след лохиите  - това има ли значение и би ли оказало влияние на резултата ?
Благодаря ви предварително   bouquet
П.П.П. Пуснала съм темата и на компетентното мнение на онлайн гинеколога но нямам търпение и за това пиша и тук

Последна редакция: пн, 09 ное 2009, 21:59 от reniris

# 369
# 370
  • Мнения: 87
 Praynig Благодаря ви,момичета!  baby_neutral

# 371
  • Мнения: 2 898
А Катка? Селен? Кюбит? Димана?

   Димана е по цял ден на работа и като се върне едва смогва да докопа компа  newsm45 /сега се вредих на един служебен  smile3534/

   Честито на Евита!

# 372
  • Мнения: 187

 Peace
За второто не беше ли коментиран един гел много назад в темата, Боби ми се върти в главата.....

# 373
  • Мнения: 737
Mirania  ооо незнам, вчера се рових тук и го намрих. Реших веднага да го споделя с вас. А колко е вЕрно , няма идея.
Ти как си?

dimana27 добре , че се появи  реших, че си избягала  Laughing Значи от раб , а? Хммммм щЪ тЪ изказвам дЪ знаИш  Hug

# 374
  • Мнения: 187
Аз съм добре, бях болнични една седмица и напълнях  Joy Няма такова мързелуване и ядене! Утре ще ходя за резултата от поредната цитонамазка и ще се похваля с хубави новини - обещавам!  Hug
Намерих го гела - Боби го е ползвала. Тинк Пинк е дала линк. Мен много ме интересува този гел!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=425079.msg12327659#msg12327659
На няколко пъти е зачеквано в темата, но някак бегло, а мен много ме интересува, затова съм го и запомнила.
Боби, Тинк Пинк, момичета, който има впечатления да пише Simple Smile

Последна редакция: вт, 10 ное 2009, 14:48 от Mirania

Общи условия

Активация на акаунт