Отговори
# 315
  • Мнения: 5 140
Чери, аз ще го слушам  Embarassed Whistling

# 316
  • Мнения: 5 140
 newsm68 newsm68 newsm68 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

лелеееееееееееееее, аз съм най щастливия човееееееееек, ПАП-а ми 1 групаааааааааааааааа, ох от кеф ми иде да КРЕЩЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ, егати колко ми е гот. д-р Станков каза че съм отличничка. Ейййй камък ми падна от сърцето да знаете.

Благодаря ви на всички за палцестискането и моралната подрепа и упора от всички вас, много сме СИЛНИ СМЕ. ОБИЧАМ ВИ   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug

# 317
  • Мнения: 737
Добро утро на всички   bouquet

Синеоч , стискам всякакви палци всичко да е наред, докладвай днес.
Gesika  Hug

# 318
  • Мнения: 5 140
докладвах пост пред твоя, писали сме заедно  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 319
  • Мнения: 737
ОООООООО Синеоч  Hug суперско бре, а така дай една почерпка сега нещо силно и загряващо  Wink Браво!!!!! Пожелавам радоста и резултатите на Синеоч, на всички момичета тук      bouquet

# 320
  • Мнения: 5 140
помогна ми явно белия равнец и алоето, както и червеното цвекло, а сега и на Еньо билките, както и положителната ми настройка и енергия към това, че ще се оправя. Почерпка след малко да прозвъня няколко телефона.

# 321
  • София
  • Мнения: 964
Синеоч,     Честитоооооооооооооо!!!!   Прекрасен резултат , дай боже всекиму! Peace


            
     newsm44 newsm51  bigdance2  



     Това си е направо за купон.........  Wine Glass     Хайде   бЕгай да празнуваш!

          Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug


      (  Аз пък ще бягам да "уча" по околен свят , че на обяд сме с моя синковец в Пирогов на контролен преглед и не остана време.....)

# 322
  • Мнения: 5 140
Гесика мерси за пожеланията, наистина дай Боже на всички такива резултати като за отличнички  Hug Hug Hug

Стискам палци за контролния преглед на детенце. Peace Hug

ето малка почерпка
 

[/quote]

# 323
  • София, под Карлсон
  • Мнения: 638
Ейййй, браво Синеоч, мед ми капе от сърцето като видя такива новини! Дай Боже всички момичета тук да се похвалим с такива, след всичко преживяно!  Hug   bouquet
Като знам аз какво преживях и как още си нося последиците от стреса, имам чувството, че с твоя пост и слънцето навън се усмихна  Grinning Много се радвам за теб и се моля за всички останали, които сме тук, за да се подкрепяме взаимно!  Praynig Хубав ден и слънчев уикенд на всички!

# 324
  • Мнения: 3 695
Синеоч   Heart Eyes много хубава новина и занапред само така  Hug

# 325
  • Мнения: 112
Страхотни нивини Синео4 дай боже всекиму такива резултати за по4ерпка.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug

# 326
  • София
  • Мнения: 7 164
Синеоч, страхотна новина, браво, само този резултат да виждаш вече   bouquet

# 327
  • в пералнята
  • Мнения: 1 049
Здравейте момичета. Вчера бях на гинеколог с талон от личния лекар. Прегледа ме, направи ми и ехография. Зададе ми куп въпроси от сорта на дали имам кървене между менструациите, кървене при полов акт, менструални болки... Както и да е, аз нямам такива проблеми. И тя ми каза, че в такъв случай нямам нужда от цитонамазка, нито от микробиология. Аз й обясних че имам сърбеж, но тя каза, че сигурно е от праха за пране. И ми предложи ако толкова настоявам, да си платя. Аз обаче реших, че няма да й плащам за нещо, което е осигурено от здравната каса и си тръгнах. Та мисълта ми е, че сега искам да отида на частен преглед, но още не мога да се ориентирам в избор на специалист и в процедурите, които ми трябват. Може ли някой да ми помогне. Cry

# 328
  • Мнения: 3 695
защо ти е отказала да ти направи цитонамазка  Thinking ужас , ако сами не си искаме, никой лекар няма да ни направи явно

от кой град си  Peace

# 329
  • Мнения: 204
    Момичета, здравейте! Тук пиша за първи път, за да попитам за мнението ви.
  Случвало ли ви се е след цитонамазка да получите онова неприятно усещане за болка в кръста, придружено с отпадналост като при първи дни на цикъл? Изненадва ме и това, че лекото прокървяване след намазката продължи  много слабо и на втория ден. Днес вече е третият ден, зацапване нямам, но онова специфично усещане в кръста продължава от време на време.
 Моля, споделете подобно нещо имало ли е при вземане на цитонамазка при вас? Защо се получава така, да не би умишлено докторът да е "задълбал" при вземането на намазката, за да бъде по-ясен резултатът....нямам идея. За трети път правя такова изследване, но първите два пъти нямах подобни прояви.

Общи условия

Активация на акаунт