Помощ в търсенето на работа 2

  • 71 327
  • 720
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 226
И аз се записвам при вас. Продължавам да си търся работа. Даже се амбицирах да чета по-редовно обявите.

# 76
  • Мнения: 5 370
E, Трамелче, ма от петък до вчера е имало само...уикенд.Все пак.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Разочарована съм от предложенията на трудовия пазар в момента. Предлагат ми работа по набиране на фирми за каталог- обикаляне улиците за своя сметка, даже и визитки за своя сметка ще си направим, а печелим 6 % от цената на сделката. ooooh! Без твърдо заплащане. Дотук ли стигна България. Дотук ли стигнах и аз, като учих така съвестно 6 години.

# 78
# 79
  • Мнения: 1 296
И аз съм се отчаяла с търсенето... уж отговарям на изискванията - образование и т.н. и колкото пъти пусна автобиография - няма отговор. .. Около мен всичко живо работи с връзки, какво да направя незнам.

п.п. Регистрирана съм в Jobs и Rabota.bg

# 80
  • София
  • Мнения: 421
Нещо май нещата не са се променили от няколко месеца насам? Уж лятото не е било сезон. А сега какво става?! Чета и се отчайвам направо. От три месеца работя, след няколко месечен престой в редиците на безработните. В началото си мислех, че съм извадила късмет с новите ми работодатели, но това на което попаднах не се трае. Възползват се от ситуацията и те правят на маймуна всеки ден. Дори се замислям дали да не напусна доброволно ... То и така не се живее. Някой от вас би ли напуснал работа в сегашната обстановка и какво е нещото, което би търпял в името на "по-добри времена". Искам да знам струва ли си да си разбиеш нервите и психиката и каква е цената, която плащаме, за да работим?

# 81
  • Мнения: 2 071
Все по-често срещам свестни хора да търсят работа, а разни неграмотници да имат работа. Например вчера в job-са търсеха "кЪндидати за шофИЙОри".

# 82
  • Мнения: 325
Нещо май нещата не са се променили от няколко месеца насам? Уж лятото не е било сезон. А сега какво става?! Чета и се отчайвам направо. От три месеца работя, след няколко месечен престой в редиците на безработните. В началото си мислех, че съм извадила късмет с новите ми работодатели, но това на което попаднах не се трае. Възползват се от ситуацията и те правят на маймуна всеки ден. Дори се замислям дали да не напусна доброволно ... То и така не се живее. Някой от вас би ли напуснал работа в сегашната обстановка и какво е нещото, което би търпял в името на "по-добри времена". Искам да знам струва ли си да си разбиеш нервите и психиката и каква е цената, която плащаме, за да работим?
Права си !Не си струва!При нас в малкият град, дори и за шивачки искат висше образование - тотално са изтрещели и се гаврят с хората #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 83
  • Мнения: 105
Хайде и аз да се запиша в темата, макар и доста негативно настроена. Съпруга ми си търси работа близо 2 месеца и най-тъжното е , не, че не може да си намери или че не го одобряват след интервюта, а че изобщо не му звънят, за да го поканят на такива. При това търсим в доста широк спектър от дейности - търговия, продажби, където повярвайте има доста обяви. Вече незнам какво да си мисля.
В същото кофти положение сме.  Мъж ми е машинен инж., (проектант/ конструктор беше) и е без работа от 7 август. За последния месец дори и на 1 интервю не са го викнали. По-лошото е, че очаквам и мен да съкратят следващия месец.

# 84
  • Мнения: 682
Положението с работата е неописуемо.Никога не е имало толкова малко обяви, и те се изчерпват с продавач и сервитьор.Не че е лошо да имаш такава професия, ама за това ли се квалифицирахме толкова.

# 85
Обяви има много и аз съм пред уволнение,в tax.bg има ро 5-10 обяви за икономисти на ден така че не се отчаиваите

# 86
  • Мнения: 1 296
Обяви има много и аз съм пред уволнение,в tax.bg има ро 5-10 обяви за икономисти на ден така че не се отчаиваите
Но само за счетоводители. Peace

# 87
  • Мнения: 1 043
Записвам се и аз в темата.
В момента имам работа, но се оглеждам за друга.
Искам да работя в банка  Crazy

# 88
  • Мнения: 4 226
Записвам се и аз в темата.
В момента имам работа, но се оглеждам за друга.
Искам да работя в банка  Crazy

Заплатите са много ниски. Поне при началните нива.

# 89
  • Мнения: 771
Аз също търся работа, вече 8 месеца  Cry
От малък град съм и обяви в интернет почти няма   Sick С висше икономическо образувание съм, последната ми работа беше като секретарка, но ме съкратиха. Имаше програма от Бюрото по труда - "Старт в кариерата", отговарях на всички изисквания,но... естествено връзкарството си каза своето - взеха една баничарка  #2gunfire. Направо откачих когато разбрах, въпреки образованието и опита ми, те избраха нея пред мен.
След това къде ли не питах, но никъде не търсят хора. Наистина съм отчаяна  Cry

Общи условия

Активация на акаунт