Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 юли 2004, 03:19 ч.

Мамолози - гр. София

• 1 192 968
  • 3 336
  •   3
Отговори
# 3 330
[
д-р Милена Михайлова от Токуда също е сериозен специалист в областта.
[/quote]
ИЗОБЩО НЕ СЪМ СЪГЛАСНА!!!

# 3 331
  • София
[
д-р Милена Михайлова от Токуда също е сериозен специалист в областта.
ИЗОБЩО НЕ СЪМ СЪГЛАСНА!!!
[/quote]

моля, споделете защо мислите така.

# 3 332
Това, което не говори добре за Младенов в този случай, е, че се е съгласил да участва в такава кампания и е бил принуден да работи по този начин.
Не бих казала, че участия в такива кампании не говорят добре за даден лекар.
Иначе не защитавам Младенов. Само веднъж съм ходила при него.
Да уточня обаче, че прегледът при Марков е три минути.
При Полихронов една идея по-добре, но на мен веднъж ми каза едно, после друго и някак загубих доверие в него.

Токуда съвсем не ми вдъхва доверие за такива прегледи.

# 3 333
  • София
Аз имам трудна задачка... Дали мога днес да успея да се вредя за преглед при мамолог без записан час? По-назад четох, че някои от вас са писали, че ходят в Св.София, платен преглед, но дали ще има преглеждащи днес? Ще съм благодарна, ако сподели някой.

Освен това, ако помните, писах, че майка ми не иска да й правят мамография, с което се примирих и аз. Отделно, че ендокринилог, при който бяхме спомена, че може да се направи еластография. Но доколкото разбирам, не навсякъде я правят. В Щерев няма часове за днес... Мисля да звъня в Онкото, защото видях в ценоразписа им, че има ехомамография на млечни жлези с еластография, но нямам представа дали може да се иде без час и там. Някой с информация?

Ред: Звънях в Онкологията, днес нямало как без записан час

Сега звъннах и във Фемина. Като питах за цени, казаха че ехографския преглед струва 60 лв, а еластографията 80 лв. Плащали се е поотделно, дали е възможно? На мен по-скоро ми звучи в еластографията да си е включен и ехографския преглед...

# 3 334
  • София
В Света София ще има кой да ви прегледа,но за това изследване незнам..

# 3 335
Може би Василев ще бъде склонен в частния си кабинет (със сигурност приема и незаписани жени, когато идва във "Вита", просто изчакват да минат първо записаните), може да опитате да му се обадите.

# 3 336
  • София
Аз мога да дам телефона на Младенов Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт