Мамолози - гр. София

  • 1 572 681
  • 5 591
  •   1
Отговори
# 3 585
  • София
  • Мнения: 2 621
BettyBoop, стискам много палци за вашия случай!!
Благодаря! Майка има вече дата за операция. Сега се молим всичко да мине добре, до колкото е възможно.
Не се притеснявай излишно. Щом са казали, че няма нищо, най-вероятно е така!

# 3 586
  • София
  • Мнения: 1 902
BettyBoop, стискам много палци за вашия случай!!
Благодаря! Майка има вече дата за операция. Сега се молим всичко да мине добре, до колкото е възможно.
Не се притеснявай излишно. Щом са казали, че няма нищо, най-вероятно е така!
Успех ви желая!Явно Младенов е потвърдил....

# 3 587
  • София
  • Мнения: 2 621
Успех ви желая!Явно Младенов е потвърдил....
Благодаря! Потвърди за жалост. Доста се колебахме при кого да е операцията- д-р Младенов или д-р Полихронов, в крайна сметка се доверихме на Полихронов. За лечението по-нататък ще го мислим след операцията.

# 3 588
  • София
  • Мнения: 1 902
Успех ви желая!Явно Младенов е потвърдил....
Благодаря! Потвърди за жалост. Доста се колебахме при кого да е операцията- д-р Младенов или д-р Полихронов, в крайна сметка се доверихме на Полихронов. За лечението по-нататък ще го мислим след операцията.
Всичко ще е наред,щом е хванато навреме Heart

# 3 589
  • SF
  • Мнения: 21 096
Който и от двамата да сте избрали - д-р Младенов или д-р Полихронов, изборът е бил правилен.
Единствено, ако се наложи последващо лечение - лъче, химио, е по-добре да сте пациенти на Онкологията, защото може да се наложи да си доплащате тези изключително скъпи терапии.

# 3 590
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Моля, дайте телефон в "Санте" да запиша час за Василев. Или изобщо къде и как да стигна до него.

# 3 591
  • София
  • Мнения: 3 123
Изпратих ви визитката на съобщение.Звънете в работен ден и да е  след 14.00 ч.

# 3 592
  • Мнения: 3
Който има интерес имам записан час при др Гаврилов на 09.03.20. но няма да го ползвам....

# 3 593
  • Мнения: 45
Който има интерес имам записан час при др Гаврилов на 09.03.20. но няма да го ползвам....

Здравейте, Руми. Много бих била благодарна, ако мога да използвам вашия час, защото мен ме записаха чак за 25 март.

# 3 594
  • Мнения: 3
Здравей , отстъпвам ви часа за 09.03.20. от 16.00 ч на името на Румяна Златкова  Кабинета на др Гаврилов на ул . Манастирска Успех !

# 3 595
  • София
  • Мнения: 2 497
Здравейте! По препоръки от форума посетих д-р Младенов.
Всяка година ни правят профилактични от работата, има и мамолог, но някак си ми се иска при един и същи доктор да си сменя. Досега няколко години все различни са ме гледали. Може би си внушавам, но...
Симпатичен доктор, изглежда разбира какво прави. Прегледът беше бърз, но подробен, всичко ми обясни.
Само ми стана странно едно нещо - бях платено, но го попитах дали може да ми издаде фактура, за да мине през фонда. Той каза, че ако трябва така, прегледа бил 70лв, а не 50. И понеже не знам от фонда колко ще ми покрият в крайна сметка реших да си платя и да не се занимавам.

# 3 596
  • София
  • Мнения: 2 666
Здравейте! По препоръки от форума посетих д-р Младенов.
Всяка година ни правят профилактични от работата, има и мамолог, но някак си ми се иска при един и същи доктор да си сменя. Досега няколко години все различни са ме гледали. Може би си внушавам, но...
Симпатичен доктор, изглежда разбира какво прави. Прегледът беше бърз, но подробен, всичко ми обясни.
Само ми стана странно едно нещо - бях платено, но го попитах дали може да ми издаде фактура, за да мине през фонда. Той каза, че ако трябва така, прегледа бил 70лв, а не 50. И понеже не знам от фонда колко ще ми покрият в крайна сметка реших да си платя и да не се занимавам.

Защото в единия случай ще декларира парите. Честно да си призная подобна практика винаги ме отблъсква.

# 3 597
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Много ясно, че при фактура трябва да плати данък после, иначе му влизат чисто 50те лева. Масова практика навсякъде.

# 3 598
  • София
  • Мнения: 2 621
На мен никой от докторите при които съм ходила през годините не ми е давал касова бележка. Приела съм го:)

# 3 599
  • Мнения: 20 144
Ами не е навсякъде, скоро взех фактура от мамолога, не са ми искали повече пари, заради фактурата.

Общи условия

Активация на акаунт