Мамолози - гр. София

  • 1 575 502
  • 5 600
  •   1
Отговори
# 4 110
  • Мнения: 184
Зила. Аз съм много доволна от др Средкова много добър специалист е. Може да идеш на преглед при нея и сама да си прецениш.

# 4 111
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
За Василев нещо е много трудно да се вредиш. Май за него и Младенов не съм чела кофти отзиви тук. Гаярилов го изключвам поради лични причини. Дайте съвет към кого да се насоча за множество фиброаденоми и кърмене.
Както Ели_дечкин вече даде съвет - звънни директно на Василев!
Аз бих пробвала да запиша час и за Евгени Стоянов - също много добър.

# 4 112
  • София
  • Мнения: 2 967
Соня Танушева (МЦ Хармония,Младост).


Много добър диагностика е, но не е конкретно мамолог.  Аз съм доволна.  Работи в болница Надежда с направление

# 4 113
  • Мнения: 1
Зила, можеш да звънеш на Василев и той да те вмъкне някъде из часовете. Аз, вчера така минах. Обадих му се предната седмица, помолих го и нямаше проблеми вчера. Иначе сестрата записваше часове за 15.03

Здравейте! Опитвам се да намеря контактите му, но ми излизан само номера на Вита. Къде мога да му намеря служебния телефон?

Благодаря предварително!

# 4 114
  • Sofia
  • Мнения: 632
Соня Танушева (МЦ Хармония,Младост).


Много добър диагностика е, но не е конкретно мамолог.  Аз съм доволна.  Работи в болница Надежда с направление
Много ти благодаря! Необходимо ми е проследяване на една киста в гърдата,така че мисля при нея.

# 4 115
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Зила, можеш да звънеш на Василев и той да те вмъкне някъде из часовете. Аз, вчера така минах. Обадих му се предната седмица, помолих го и нямаше проблеми вчера. Иначе сестрата записваше часове за 15.03

Здравейте! Опитвам се да намеря контактите му, но ми излизан само номера на Вита. Къде мога да му намеря служебния телефон?

Благодаря предварително!

От някоя от тези теми го изкарах. Листенцето ми е у дома.

# 4 116
  • София
  • Мнения: 3 123
Хриси,изпратих Ви на  съобщение телефона на д-р Василев.Аз пък не съм съгласна,че е добър диагностик.Лекувам се в Надежда- онкоболна съм и на диспансерните прегледи ме изпращат на ехографии при Танушева.Винаги пише,че всичко е наред, аз имам полип в жлъчката и 12мм камък в бъбрека(което си е доста).Доказани са ми със скенер.Единия път я питах за камъка в бъбрека - не виждала такова нещо.
 За това ходя в Пета градска при д-р Лозева - много е добра ,но ходя за ехография на вътрешни органи и щитовидна жлеза,не знам дали гледа гърди.За гърди съм за д-р Василев.

Последна редакция: пт, 05 фев 2021, 18:07 от zori_g_n

# 4 117
  • Мнения: 7 133
zori_g_n, камъкът в бъбрека може на ехограф да не се види, особено ако е към уретера, не винаги е до лекар. За жлъчката също.

# 4 118
  • София
  • Мнения: 3 123
Не е там,високо горе е.Как пък д-р Лозева го вижда всеки път,а Танушева не го видя нито веднъж - все пак ходех на 3 месеца на прегледи,не е 1-2 пъти.А и това са диспансерни прегледи, които трябвада са задълбочени,нали идеята е да види,ако се появи метастази и да я види навреме .

# 4 119
  • Мнения: 784
Чудех се много преди да напиша този коментар. Бях се записала за безплатен мамологичен преглед в надежда, края на миналата година. След като разбрах, че ще го провежда въпросната доктор танушева , отказах заявката. Като червена лампа ми светна коментар, който съм чела за нея тук за това, че е пропуснала доста напреднал онкологичен процес в яйчниците на две жени. Аз лично съм се интересувала и знам, че за яйчниците адекватен скрининг няма, единствено при фамилна обремененост някои жени си правят генетично изследване. Знам, че ехографа, пък било то и вагинален не дава така ясна картини както например при ехография на гърди.
 Подчертавам, че лични впечатления и мнение, което да се базира на такива-нямам. Реших все пак да споделя, защото според мен избора на лекар е много, много важен Simple Smile

# 4 120
  • Мнения: 7 133
Аз днес бях на мамолог, имам мастопатия, чудя се може ли да се развие за една година от предишния преглед при същия доктор, когато нямах. Имам и увеличени аксиларни лимфни възли от двете страни на гърдите към мишниците, като от едната страна е 2.6 см., а  от другата - 1.7 см. Лимфните възли са уголемни и липоматозни. Често се срещало. Не се напипват, само на ехографа се виждат. Дали се налага да отида при друг доктор за второ мнение, как мислите?

# 4 121
  • София
  • Мнения: 2 629
Аз имах леко увеличени лимфни възли, докато кърмех. Тогава док каза, че изглеждат нормално и с времето ще се приберат. Така и стана. В случая размерите са си големички и бих направила консултация и с още един лекар. Има причина лимфните възли да се уголемяват и е добре да се разбере каква е.

# 4 122
  • Мнения: 7 133
Аз съм на 47, ще отида за второ мнение, благодаря! Доста щателно ме прегледаха, нямало причина за притеснение, защото било мастна тъкан, лимфните възли били срастнали с тъканта, затова били уголемени.

Последна редакция: нд, 07 фев 2021, 16:50 от Rosita

# 4 123
  • Мнения: 350
Аз съм на 47, ще отида за второ мнение, благодаря! Доста щателно ме прегледаха, нямало причина за притеснение защото било мастна тъкан, лимфните възли били срастнали с тъканта, затова били уголемени.
При кой мамолог бяхте?

# 4 124
  • Мнения: 7 133
При д-р Пренди бях, а и преди съм ходила при нея.

Общи условия

Активация на акаунт