Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Мамолози - гр. София

• 1 333 255
  • 4 359
  •   1
Отговори
# 4 350
  • София
А все още ли се чака много? Т.е., ако си запишеш час за 17 ч, който е и последен, кога влизаш?

# 4 351
А все още ли се чака много? Т.е., ако си запишеш час за 17 ч, който е и последен, кога влизаш?

аз гледам да ходя към 14-15ч, но специално Гемеджиев мисля не закъснява с повече от 30мин. Веднъж и на първи час закъсня с 20мин заради операция в болницата, та това ми е ок - поне имаме достъп до лекар...

# 4 352
Може да се наложи някакво изчакване, обаче в рамките на 30 минутки, и то за Василев. За Гемеджиев нямаше закъснение. Служителката на рецепцията организира железен ред при влизането и дори ми се извини за забавянето, така че съм доволна.

# 4 353
  • София
Аз последно януари ходих и не е имало закъснение повече от 10 мин.

# 4 354
Вчера бях при д-р Евгений. На 47 съм и още не ми е правил мамография. Това с годините според мен не е критерий за мамография. Изчаках около 35 мин повече. Сестрата наистина е изключително ориентирана.

# 4 355
  • София
Вчера бях при д-р Евгений. На 47 съм и още не ми е правил мамография. Това с годините според мен не е критерий за мамография.
Споделям какво ми каза той за мамография.Изтъкна единствено възраст като причина.Уточнявам че нямам никакви мамологочни проблеми

# 4 356
Вчера бях при д-р Евгений. На 47 съм и още не ми е правил мамография. Това с годините според мен не е критерий за мамография. Изчаках около 35 мин повече. Сестрата наистина е изключително ориентирана.

Както казва Гемеджиев, "Не виждам защо да те тормозя като не смятам, че има нужда"

# 4 357
По каса мисля че профилактична мамография се полага над 50 години, така че може би преди няма нужда, ако няма проблеми. Разсъждавам си де, не съм специалист.
Макар че на мен в Тина Киркова ми направиха мамография на 29 години ей така, още преди да ме види лекар. За пари предполагам.

# 4 358
  • София
Каква е цената на мамография в крайна сметка?

# 4 359
След 40 и малко вече е по каса мамографията. На 2 години беше, не знам сега

Общи условия

Активация на акаунт