Мамолози - гр. София

  • 1 574 514
  • 5 598
  •   1
Отговори
# 4 650
  • Мнения: 2 482
Goldfinch, благодаря ти много Hug

Ох, чак за септември ли има часове? Живот и здраве, тогава би трябвало да кърмя пак... Искаше ми се след отбиването да ме прегледат. Ама така е докато се наканя...

Скиорче, намирам това в интернет: http://zdravencatalog.com/%D0%B4-%D1%80-%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%8F … 1%84%D0%B8%D1%8F/

# 4 651
  • Мнения: 42
Аз звънях на 18/05 и ме записаха за 05/09.

Goldfinch, благодаря ти много Hug

Ох, чак за септември ли има часове? Живот и здраве, тогава би трябвало да кърмя пак... Искаше ми се след отбиването да ме прегледат. Ама така е докато се наканя...

Скиорче, намирам това в интернет: http://zdravencatalog.com/%D0%B4-%D1%80-%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D1%8F … 1%84%D0%B8%D1%8F/

# 4 652
  • Мнения: 854
При Василев ходих в Света София преди 1 седмица (Тина Киркова). Чакахме от сутринта до 13:30 за преглед. Бяхме 6 жени. Нямаше ред, нямаше запазени часове...  Аз самата бях без час. "Вие си знаете коя кога е дошла" ни беше казано. И минахме всички в крайна сметка.

# 4 653
  • Мнения: 20 163
Скиорче,

Последна редакция: чт, 26 май 2022, 18:26 от Lemy

# 4 654
  • София
  • Мнения: 2 320
При Василев ходих в Света София преди 1 седмица (Тина Киркова). Чакахме от сутринта до 13:30 за преглед. Бяхме 6 жени. Нямаше ред, нямаше запазени часове...  Аз самата бях без час. "Вие си знаете коя кога е дошла" ни беше казано. И минахме всички в крайна сметка.
Ами точно там ми казаха, че за юни всички часове са запълнени и в края на юни ще започват да записват за юли.
Той май само два дни в седмицата преглежда. Интересно как е вървяла организацията за хората с часове и тези, които са били без такива.
Lemy, Гаврилов ми пунктира киста миналото лято, която други двама искаха да оперират, защото си мислеха, че е фиброаденом. Само Гаврилов и Василев казаха, че е киста.
Но сега идва ред на профилактика.Simple Smile

# 4 655
  • Мнения: 2 482
А знаете ли дали дъщеря му и тя е с добри отзиви и преглежда ли бременни/кърмещи?

# 4 656
  • Мнения: 20 163
Момичета, за този ли Спиридонов коментирахте, че е мошеник?
Защото ме пращат при него да ме види на ехограф, не мамологично. Чудя се дали да ходя изобщо 🤔
https://mediart-bg.com/

Последна редакция: пн, 13 юни 2022, 18:34 от Lemy

# 4 657
  • Мнения: 688
А Гаврилов работи ли някъде платено, където може да се запише час по-рано от септември? Намерих някакъв сайт: https://www.gavrilov.bg/, но няма много информация

# 4 658
  • Мнения: 716
А Гаврилов работи ли някъде платено, където може да се запише час по-рано от септември? Намерих някакъв сайт: https://www.gavrilov.bg/, но няма много информация
Това е сайтът на проф. Гаврилов, може да се свържете със сестрата по телефона само в посоченото работно време. Но бъдете много упорита, не става при първото позвъняване, поне при мен.

# 4 659
  • Мнения: 496
Леми, за него сме коментирали, да.

# 4 660
  • Мнения: 2
Здравейте, имам червено петно на гърдата от няколко дена, ходих при кожен лекар, който ми даде кортекостероиден крем, направиха ми ехограф който каза че вижда възпаление на мастната тъкан под петното но няма друго, от днес забелязвам че почва да се образува и др червено петно.  Зърното ми изглежда по вдлъбнато от обикновенно... Естествено първото нещо, което излиза с тези симптоми включително и чист ехограф е възпалителен рак на гърдата, който пише че се развива в рамките на седмици, рядък е и прогнозата никак не е добра  Някой борил ли се е с него и при кой доктор да направя консултация и явно трябва да стане възможно най скоро,пише че обикновенно се открива само чрез биопсия и изследващият лекар също е хубаво да е запознат. Много ще съм благодарна, ако някой ме насочи към специалист или сподели мнение и преживавания от диагностиката
 И първи симптоми на заболяването.

# 4 661
  • София
  • Мнения: 7 034
Ако сте от София, отидете в Тина Киркова сутринта и искайте спешна консултация с д-р Василев, ще се наложи да го почакате, но вероятно ще ви приеме. Успех Flowers Four Leaf Clover

# 4 662
  • Мнения: 2 826
Другият вариант, за който се сещам, е в онкологията в Дървеница (пак за София). Или да звъннете на Василев и да опитате да му обясните и да ви вмъкне извънредно. Успех!

# 4 663
  • София
  • Мнения: 2 626
Здравейте, имам червено петно на гърдата от няколко дена, ходих при кожен лекар, който ми даде кортекостероиден крем, направиха ми ехограф който каза че вижда възпаление на мастната тъкан под петното но няма друго, от днес забелязвам че почва да се образува и др червено петно.  Зърното ми изглежда по вдлъбнато от обикновенно... Естествено първото нещо, което излиза с тези симптоми включително и чист ехограф е възпалителен рак на гърдата, който пише че се развива в рамките на седмици, рядък е и прогнозата никак не е добра  Някой борил ли се е с него и при кой доктор да направя консултация и явно трябва да стане възможно най скоро,пише че обикновенно се открива само чрез биопсия и изследващият лекар също е хубаво да е запознат. Много ще съм благодарна, ако някой ме насочи към специалист или сподели мнение и преживавания от диагностиката
 И първи симптоми на заболяването.
Недейте от сега да четете за симптоми и болести, но задължително отидете на лекар. Най-добре в Онкологията(Дървеница). Там всички са добри. Аз съм била при д-р Полихронов и д-р Марков на прегледи. Първият оперира майка ми от рак на гърдата и всичко мине добре. Пишете след това как е минал прегледа. Дано е фалшива тревога.

# 4 664
  • Мнения: 4
Някой може ли да ми помогне с мнение за д-р Красимир Шопов от Александровска във връзка с предстояща операция?

Общи условия

Активация на акаунт