Мамолози - гр. София

  • 1 575 796
  • 5 601
  •   1
Отговори
# 4 845
  • София
  • Мнения: 6 099
Поне преди имаха мамограф във Вита, питали са ме по телефона дали ще правим мамография.

# 4 846
  • Хасково
  • Мнения: 438
Здравейте, потърсих, но открих само един коментар свързан с проф. Деян Йорданов от 2008г. Мъжът ми има оплаквания от болки в гърдите(гинекомастия) от няколко години като напоследък зачестиха. Ходи при хирург в града, в който живеем, който му изписа едно хапче Тамоксифен и продължителна терапия с бабини зъби. Като препоръчва при продължаващи оплаквания да се отстранят млечните жлези. Сега мъжът ми си е запазил час за  второ мнение при проф. Йорданов, но аз следя от доста време темата и не съм го срещала за добро или за лошо.

# 4 847
  • София
  • Мнения: 182
Здравейте,
Някой има ли координати на д-р Любка Байракова - Мамолог?
Благодаря предварително

# 4 848
  • Мнения: 2
Цитат на: f. link=topic[b
=4364.msg23094062#msg23094062 date=1348733962]
Здравейте, някой има ли отзиви за д-р Мариана Димитрова от онкологията...Пр[/b]еди време ми откриха малка лезия на гърдата, та сега трябва да се консултирам с мамолог. Взех си направление  и звъннах в онкологията, но се оказа, че по касата работи явно само тази докторка. Май трябваше първо да се зачета във форумите и едва ли щях да си взема направление, а направо на частен прием Simple Smile

Горещо я препоръчвам. Попаднах случайно при нея, но се погрижи да получа най-доброто като прегледи и диагностика!

# 4 849
  • Мнения: 19 490
От цялата онкология само един доктор работи с касата! Евала на здравната ни система и да живее платената профилактика! То касата и за профилактика не плаща, така че.....Тази лекарка точно каква специалност има - хирург, АГ или образна диагностика, че моят застраховател ги различава и твърдят, че специалност мамолог нямало.

# 4 850
  • Мнения: 2 503
От цялата онкология само един доктор работи с касата! Евала на здравната ни система и да живее платената профилактика! То касата и за профилактика не плаща, така че.....Тази лекарка точно каква специалност има - хирург, АГ или образна диагностика, че моят застраховател ги различава и твърдят, че специалност мамолог нямало.

Наистина няма такава специалност

# 4 851
  • Мнения: 1 032
мисля, че се водят гинеколози по принцип. Интересно, че Дженерали никога не са правили въпрос за това. Явно Гемеджиев им се вижда, какъвто трябва. Иначе факт, че профилактиката в БГ клони към нула...

# 4 852
  • Мнения: 19 490
мисля, че се водят гинеколози по принцип. Интересно, че Дженерали никога не са правили въпрос за това. Явно Гемеджиев им се вижда, какъвто трябва. Иначе факт, че профилактиката в БГ клони към нула...


Гемеджиев си е АГ, там няма проблем, но исках за Евгени Стоянов да ми платят преглед, а понеже той е образна диагностика и не пожелаха да платят (Фи хелт). Признавали само хирурзи и АГ за мамолози, ти да видиш. Ама докато няма специалност "мамолог", така ще ни въртят застрахователите.

# 4 853
  • Мнения: X
Парадоксът е, че наистина няма такава специалност. Има лекари, които са се насочили към тази дейност и могат да бъдат с различна основна специалност - АГ, хирург, образна диагностика, сигурно и други има...

# 4 854
  • Мнения: 1 032
мисля, че се водят гинеколози по принцип. Интересно, че Дженерали никога не са правили въпрос за това. Явно Гемеджиев им се вижда, какъвто трябва. Иначе факт, че профилактиката в БГ клони към нула...


Гемеджиев си е АГ, там няма проблем, но исках за Евгени Стоянов да ми платят преглед, а понеже той е образна диагностика и не пожелаха да платят (Фи хелт). Признавали само хирурзи и АГ за мамолози, ти да видиш. Ама докато няма специалност "мамолог", така ще ни въртят застрахователите.

никога не съм и не мисля, че бих отишла само за образна диагностика. Освен на снимка на крайник или бял дроб примерно. Тук и симптоматика е важна, история на заболяването, ако има. Образен диагностик не плащат, защото това е като да си самоназначиш хормони примерно. Трябва назначение от лекар на базата на симптоми и оплаквания. Вероятно ако отидете първо на лекар и той ви прати на диагностика, ще ви го платят.

# 4 855
  • Мнения: 19 490
Аз пък мисля, че точно добър специалист по образна диагностика може да види проблем ако има, а лечението след това го провежда друг специалист. И Евгени Стоянов е много уважаван лекар точно за профилактика и проблеми с  МЖ. Не съм специалист разбира се, но чета отзиви за различните лекари и на база на тях исках преглед  точно при този лекар. Както и да е, отидох при хирург в крайна сметка и ми платиха прегледа, доволна съм.

# 4 856
  • Мнения: 788
Гемеджиев къде преглежда освен в Св. София? Работи ли с фондове директно или се плаща преглед и възстановяване после?

# 4 857
  • Мнения: 19 490
Гемеджиев преглежда и в Света София Санте на бул. Каблешков. Докато чаках видях, че издават фактури за възстановяване на сумата от застраховател, иначе аз бях при Василев платено.

# 4 858
  • Мнения: 788
Този център "Св. София Санте" няма никаква страница в интернет...

# 4 859
  • София
  • Мнения: 6 688
Аз пък мисля, че точно добър специалист по образна диагностика може да види проблем ако има, а лечението след това го провежда друг специалист. И Евгени Стоянов е много уважаван лекар точно за профилактика и проблеми с  МЖ. Не съм специалист разбира се, но чета отзиви за различните лекари и на база на тях исках преглед  точно при този лекар. Както и да е, отидох при хирург в крайна сметка и ми платиха прегледа, доволна съм.
Евгени Стоянов наистина е много добър, преди време той ми откри нещо, което не хареса на ехографа и каза, че той това нещо не би държал в себе си, да се посъветвам с хирург. Направих глупостта да отида при Свещаров, при който се следях тогава и той ме успокои, че нищо притеснително не е това. Та така си се успокоих, докато не нарасна и не се оказа рак. Confused

Общи условия

Активация на акаунт