Мамолози - гр. София

  • 1 586 244
  • 5 612
  •   4
Отговори
# 5 475
  • Мнения: 20 250
Пламена, ако искаш, пиши после какво стана.

# 5 476
  • Мнения: 10

Благодаря, намерих му телефона, свързах се! В понеделник ще ме приеме!

# 5 477
  • Мнения: 20 250
Стискаме палци 🤞

# 5 478
  • Мнения: 19 604
Д-р Василев е един от най-човечните и способни лекари, които познавам. Успех и от мен!

# 5 479
  • Мнения: 2 515
Категорично е така.
За толкова години познанство, един път не го видях ядосан, изнервен, припрян и груб.
Просто е много, много уморен.
Пламена, дано да се намери изход от твоята затруднена ситуация!

# 5 480
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 161
Категорично е така.
За толкова години познанство, един път не го видях ядосан, изнервен, припрян и груб.
Просто е много, много уморен.
Пламена, дано да се намери изход от твоята затруднена ситуация!
Факт, не знам откъде взема сили...

# 5 481
  • Мнения: 10
Момичета, ще Ви запозная с няколко думи какво се случва с мен и защо отново съм много притеснена!
Значи, започнах да пия антибиотик за възпалението, неврологичните болки почти изчезнаха, но подмишницата продължава да е надуто и изпитвам известен дискомфорт!
Понеже часа при д-р Василев е чак за 7 февруари, реших в нашия град Перник да си напрая една платена ехография и консултация с образния диагностик, за да видим все пак какво се случва под мишницата! (Отидох с идеята да видя дали лимфните малко са поспаднали).
Не казвам, че жената там е много компетентна и точно тя беше тази, която ми направи мамографията и даже не си направи труда да излезе да ми каже, че има нещо притеснително, а я беше оставила на жената от регистратурата!
Но на днешния преглед на ехограф, ми каза, че нещата изобщо не са розови, това в гърдата за нея било тумор, а под мишницата положението едва ли не е отчайващо! Няколко лимфни възли се уплели на куп и плюс тях вижда още някакво образование! По нейните думи съм спешно за операция, всичко да се отстрани и след това да се праща за хистология! ( Нейното мнение горе долу съвпада с това на д-р Свещаров) и че няма нужда от биопсия за да не се разпространяват клетките, ако са ракови!
На мен ми стана интересно как може в средата на Декември да мина мамограф, преглед и два ехографа и никой да не види проблем под мишницата! (включително същата докторка)!
Възможно ли е всичко да се развива толкова бързо!
Единствената ми надежда е, че свързах с доктор Василев и каза в понеделник да ходя да ме види!
Вече виждам, че нещата вървят към операция (единствено мога да се надявам да е доброкачествено,или поне хванато навреме)! Някак вътрешното ми усещане е са се доверя на д-р Василев, пък после и Господ да ми е на помощ!
Благодаря, че изчетохте моите терзания и многословие! Благодаря и за подкрепата Ви! Бъдете здрави!

# 5 482
  • Мнения: 19 604
Пламена, всичко ще бъде наред! Изпращаме ти положителна енергия и най-добри пожелания. И съвсем скоро си била на лекар, ако има нещо е съвсем в начален стадий. А по-добре да няма нищо, кой знае тази какви ти ги е наговорила!

# 5 483
  • София
  • Мнения: 6 298
Пламена, харесах ти поста само в знак на съпричастност! Дано в понеделник да ти кажат, че нещата не са толкова страшно и всичко да се нареди. Стискам палци и сподели после.

# 5 484
  • Мнения: 20 250
Стискам палци, аз мисля че за толкова кратко време не може да се развият тези неща толкова.

# 5 485
  • Мнения: 7 564
Plamena,  искрено ти пожелавам опасенията да не ти се докажат. Довери се на др.Василев и знай, че каквото е необходимо ще направи.
И до операция да стигнеш, и през всичко да преминеш,  не губи надежда.

# 5 486
  • Русе, у дома
  • Мнения: 743
Пламена, а възможно ли е да е запушена потна жлеза, която да е много възпалена.
Те много бавно се повлияват от лекарства, болят много и се чувства точно дискомфорт.
Но щом Василев е поел нещата за бърза реакция - всичко ще е наред. Успех!

# 5 487
  • Мнения: 5 508
Пламена, харесах ти поста само в знак на съпричастност! Дано в понеделник да ти кажат, че нещата не са толкова страшно и всичко да се нареди. Стискам палци и сподели после.
аз също го харесах по тази причина.
Ще те мисля, дано е най-малкото зло.

# 5 488
  • София
  • Мнения: 11 823
Planena от сърце желая мрачните прогнози да не се окажат верни.
Довери се на д-р Василев и дано по-скоро се успокоиш!
Ако прецениш пиши след прегледа какво е казал докторът.

# 5 489
  • София
  • Мнения: 6 748
Няма как декември никой да не види проблем и за един месец да се случат такива страхотии, знам, че ти е свито на сърцето, но изчакай прегледа при Василев. Два пъти се срещам с рак, през 3 години, не се случват толкова бързо тези неща по принцип, а и да се случат, са поправими.
Пише после какво е казал.

Общи условия

Активация на акаунт