Мамолози - гр. София

  • 1 580 936
  • 5 609
  •   1
Отговори
# 5 490
  • София
  • Мнения: 7 111
plamenna, стискам палци всичко да е наред Flowers Four Leaf Clover

# 5 491
  • Мнения: 808
Пламена, пожелавам ти много сили и кураж. Ей сега ще се изтърколи уикенда.
Браво на Василев,че така бързо е реагирал.
 Ако мога с нещо да помогна, пък било то ис разговор в съобщения тук, съм насреща  Simple Smile)

# 5 492
  • София
  • Мнения: 12 541
Пламена, стискам палци всичко да е наред. Пращам ти много положителна енергия. Успех!

# 5 493
  • Мнения: 13 025
Пламена, знам какво ти е в душата. Стискам много силно палците да се окаже не онова, а ако не дай Боже е, да е навреме и да се развият най- благоприятно нещата. Ще те мислим с добро! 🙏

# 5 494
  • Мнения: 10
Здравейте на всички следящи моята "драма"! Въпреки късния час, след като видях колко много подкрепа и положителна енергия получих от Вас, реших че е редно да споделя как се развиват нещата при мен . (стана малко като индийски сериал, но се надявам края да е щастлив).
Та днес посетих отново д-р Василев с всички мои притеснения и болежки! Той ме прегледа обстойно и даже той се учуди какво се случва, след като декември лично ме е преглеждал и не е видял нищо притеснително под мишницата! Сети се сам да пита дали не съм имала гнойна инфекция на пръстите (панарициум) , при което отговорих положително!
Оттам везните натежаха в посока възпаление и доктора каза да не прибързваме с операция, а да продъжа да пия антибиотици, за да видим как ще се повлияе! За него фиброаденома в гърдата не е причина за това, което се случва с лимфите под мишницата в момента!
Ох, дай Боже да е така! Олекна ми малко и живи и здрави след антибиотика пак съм при него!
Междувременно докато пътувахме към София по някаква щастлива случайност успях да запиша час при д-р Евгени Стоянов, за когато съм слушала много добри отзиви, като образен диагностик! И така успях да отида на още едно мнение!
За мое най-голямо щастие след обстоен преглед и разпитване, мнението на д-р Стоянов доста се доближи до това на д-р Василев! Дай Боже да се окаже, че фиброаденома в гърдата и възпалението на лимфите са просто лошо съвпадвние на два отделни проблема!
Разбира се, че няма да се успокоя напълно до окончателната развръзка, но все пак има някаква светлина в тунела след страшните прогнози, които чух!
Още веднъж благодаря на всички, които ме подкрепихте в този труден момент! Бъдете здрави и обръщайте внимание и на малките неща, че ето в моя случай от едно безобидно набиране на пръста трябва да мина през толкова много стрес и тревоги!

# 5 495
  • Мнения: 19 525
Ето, видя ли, че не е било това, което тази от Перник ти е казала ( не ми идва отвътре да я нарека лекар). И за пореден път се убеждавам колко прекрасен лекар е д-р Василев. Стискаме ти палци да мине и възпаление, и всичко! Отдъхни си сега и се следи редовно!

# 5 496
  • Мнения: 808
Очаквах да пишеш и се радвам, че нещата не са толкова страшни ❤️
Пиши ни ако решиш как си в течение на антибиотичното лечение и след като минеш пак на преглед.
Успех и вярвам, че всичко ще си дойде на мястото- уви след много тревоги...

# 5 497
  • София
  • Мнения: 3 043
Пламена, радвам се за развоя на нещата и вярвам, че всичко ще е наред!
Посетили сте най-добрите за мен лекари!
Бързо оздравяване Ви желая и пишете, как сте!

# 5 498
  • Мнения: 20 214
Браво, знаех си, че твоята градска не е права.
👍

# 5 499
  • Мнения: 13 025
Пламена, чудесни новини! Дръж ни в течение как си след лечението с АБ! 🙏

# 5 500
  • София
  • Мнения: 6 286
Радвам се за новините. Супер е, че си успяла да минеш и през двамата специалисти, на които може да се има доверие. Стискам палци всичко да се оправи само с АБ, пиши за развитието, ако искаш.

# 5 501
  • София
  • Мнения: 7 111
plamenna, много се радвам, всичко да отшуми след антибиотика.

# 5 502
  • Мнения: 10
Благодаря отново на всички! Радвам се, че попаднах на този форум, защото научих много полезни неща оттук! В началото се бях оплела като пиле у калчища и нито знаех къде да отида, нито при кой!
Разбира се, че ще Ви кажа, когато има новости около мен! И дай Боже да са хубави!
Бъдете здрави!

# 5 503
  • София
  • Мнения: 11 785
И ти бъди здрава Пламена!Радвам се за окуражителните новини досега.Дано да е така и занапред!

# 5 504
  • Мнения: 854
Здравейте! Буквално от днес за утре (или поне близките дни) при кой добър специалист бихте ми препоръчали да се опитам да се вредя? Полихронов, Василев, Гаврилов? При кой според Вас има по - голям шанс за прием и как да си запиша час? На регистратура, на личен телефон, да ходя да чакам на място? Благодаря! Доста съм притеснена...

Общи условия

Активация на акаунт