Мамолози - гр. София

  • 1 553 615
  • 5 528
  •   3
Отговори
# 3 090
  • Sofia
  • Мнения: 402
Не разчитайте на Лора Дойчева, не е добър специалист. И мнението на нейни колеги за професионализма ѝ е пренебрежително.

# 3 091
  • SF
  • Мнения: 20 771
Лора Дойчева работи с направление в 5-а градска. Аз лично ходех при нея с направления, които Стоименов не признаваше и ме караше да си плащам прегледите.

# 3 092
  • Мнения: 855
Питайте по телефона в Сити клиник на Цариградското шосе, там правят ехографии на млечна жлеза, но се обадете по телефона, попитайте за д-р Димова, аз при нея в понеделник тази седмица си правих МРТ на млечни жлези, после тя ме видя и на ехограф, ехографът им е и с Доплер, и тя ми каза, че правели прегледи при мое такова запитване. Доволна съм от отношението й и внимателен преглед.

# 3 093
  • Мнения: 1 519
То при мен е за профилактичен преглед, спрях да кърмя преди половин година и нали трябва да се отиде , затова ми се иска да е по каса ,ако и а нещо притеснително ще търся и друго мнение разбира се

# 3 094
  • София
  • Мнения: 1 928
Здравейте, момичета може ли да споделите на кой телефон записвате час при д-р Василев в Тина Киркова? Аз имсм като телефони 024470204/221/219 но от петък(31.08) не мога да се свържа.

# 3 095
  • Мнения: 19 340
Точно при д-р Дойчева отидох с направление. Направиха ми ехографията или по-точно рентгенография лаборантите. И вместо да ми каже поне две думи какво разчита на снимката, тя пратила снимката и разчитането на рецепционистките, да си ги взема от там. Съответно трябваше сама да се справям с разчитането, много грозно ми се видя, можеше за пет секунди да ми каже една-две думи.

# 3 096
  • SF
  • Мнения: 20 771
Здравейте! За съжаление изгубих телефона на частния кабинет до Пирогов на д-р Николай Марков. Някой може ли да ми го даде?

# 3 097
  • София
  • Мнения: 1 267
Здравей,
Това е тел. на регистратурата на МЦ Домусчиеви 029523600 .
Реших да проверя в нета, за да не бъркам и намерих това
http://www.domuschiev.com
Адреса, обаче, е друг.
Предстои ми да ходя на преглед скоро, моля те да пишеш, ако разбереш къде е.

# 3 098
  • SF
  • Мнения: 20 771
Ако си взела телефона от адреса, не е този. На сайта, който даваш, телефоните са други.
Утре ще се обадя, защото днес е почивен ден. Ще видя кой ще вдигне и какъв адрес ще даде.

# 3 099
  • SF
  • Мнения: 20 771
Да, това е телефонът на д-р Марков в частния кабинет. Записах си час.

# 3 100
  • Мнения: 2 053
Включвам се само с интерес към въпроса за румънските лекари. Малко оф топик, но темата беше започната вече. Аз никога нищо за тях не съм чувала. Има ли къде да се прочете някакво мнение за специалисти там или за конкретна болница? За Турция има инфо, но за Румъния нищо не съм чувала.

# 3 101
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Включвам се само с интерес към въпроса за румънските лекари. Малко оф топик, но темата беше започната вече. Аз никога нищо за тях не съм чувала. Има ли къде да се прочете някакво мнение за специалисти там или за конкретна болница? За Турция има инфо, но за Румъния нищо не съм чувала.

reginamaria.ro

# 3 102
  • Мнения: 1 050
Миналата седмица минах през 25-та поликлиника да питам за смените на Монева, но се оказа, че е напуснала. Някой може ли да сподели къде преглежда сега и как да се свържа с нея? Преди това съм ходила при д-р Гаврилов, но не знам защо не ми се ходи пак при него... И се спрях на Монева заради положителните мнения и че ми е близо, тя пък взела, че напуснала Simple Smile

# 3 103
  • Мнения: 1 078
Здравейте.
 Въпрос към тези, които са били на преглед при д-р Василев в частния кабинет в кв. Борово. Понеже мина година и половина от последния ми преглед е време за профилактика, та каква е апаратурата в частния кабинет, надеждна ли е? До сега винаги съм била на преглед при него в 1-ва АГ Света София, но там ми се струва поостарял ехографа.
Имам едно странно усещане като движение на течност с много мехурчета в едната мл.жлеза. Някоя от вас, имала ли е подобни усещания ?

# 3 104
  • Мнения: 2 478
Здравейте.
 Въпрос към тези, които са били на преглед при д-р Василев в частния кабинет в кв. Борово. Понеже мина година и половина от последния ми преглед е време за профилактика, та каква е апаратурата в частния кабинет, надеждна ли е? До сега винаги съм била на преглед при него в 1-ва АГ Света София, но там ми се струва поостарял ехографа.
Имам едно странно усещане като движение на течност с много мехурчета в едната мл.жлеза. Някоя от вас, имала ли е подобни усещания ?

В болница Вита никак не е стара апаратурата, а той преглежда и там.

Общи условия

Активация на акаунт