Мамолози - гр. София

  • 1 574 208
  • 5 598
  •   2
Отговори
# 3 645
  • Мнения: 833
Здравейте,може ли актуален телефон за записване на час за доктор Полихронов

# 3 646
  • София
  • Мнения: 1 076
087 6477616 на тоз записах час края на януари, началото на февруари.

# 3 647
  • Мнения: 833
087 6477616 на тоз записах час края на януари, началото на февруари.
Благодаря,часовете много напред ли ги дават на мен ми трябва час в близките два три дни.А това номера на частния му кабинет ли е,?

# 3 648
  • София
  • Мнения: 1 076
087 6477616 на тоз записах час края на януари, началото на февруари.
Благодаря,часовете много напред ли ги дават на мен ми трябва час в близките два три дни.А това номера на частния му кабинет ли е,?
Да, това е номера на кабинета на Цар Асен. На мен ми дадоха час за 13.03. Това бил първият възможен, но попитайте, може да ви дадат някакъв по скорошен.

# 3 649
  • Мнения: 833
Благодаря ви

# 3 650
  • Мнения: 19 482
В кабинета на д-р Полихронов на ул. Асен има ли ехограф?

# 3 651
  • София
  • Мнения: 1 076
В кабинета на д-р Полихронов на ул. Асен има ли ехограф?
Незнам.

# 3 652
  • София
  • Мнения: 2 626
Има, разбира се.

# 3 653
  • Мнения: 45
Здравейте,

Бях запазила часове за майка ми за Д-р Полихронов на 10 март и ще се радвам, ако мога да го отстъпя на някоя от вас - 10 март 14ч30 частен кабинет на Цар Асен.

Другият преглед и час, който няма да ползваме е за Д-р Гаврилов и ми е преотстъпен от съфорумка - 09.03 16ч.
Поздрави,
Д

# 3 654
  • София
  • Мнения: 1 076
Момичета, каква е цената на прегледа в кабинета на Цар Асен при др. Полихронов?

# 3 655
  • SF
  • Мнения: 21 167
Цените за прегледите с ехограф при мамолози-хирурзи с титли са малко по-високи от тези на мамолозите, които само преглеждат и препращат за интервенция, ако се наложи такава.
Около 60 лева са (плюс-минус 10 лева).
Тоест, ако искате да ви види лекар от такъв ранг като д-р Полихронов, д-р Марков, д-р Василев, д-р Младенов........ и така нататък... все велики имена в тази област, пригответе сума между 50 и 80 лева. Ако се наложи да се изтегли течност от киста и да се изследва, изследването на пробата се плаща допълнително и не е част от прегледа, - около 40 лева.
Веднъж в годината, година и половина се прави такъв преглед, така че не е много скъпо на фона на ядовете, които могат да предстоят, ако тези пари се спестят.

# 3 656
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
При д-р Марков, който ме е и оперирал преди години прегледът през 2019 беше 80 лв.

# 3 657
  • Мнения: 20 157
Минавам да ви кажа, че в момента има скорошни часове при Гаврилов, тъй като има много отпаднали хора от провинцията, поради сегашната ситуация.

# 3 658
  • София
  • Мнения: 2 666
Минавам да ви кажа, че в момента има скорошни часове при Гаврилов, тъй като има много отпаднали хора от провинцията, поради сегашната ситуация.

Преглежда ли? Утре мислех да звъня, защото наближава и моя час.

# 3 659
  • Мнения: 8
Здравейте!
Преди повече от месец записах час за 26.03.20 за преглед при Д - р Василев - мамолог в Мед. център “Света София” – САНТЕ • бул. Тодор Каблешков №55 . Опитвах се да се свържа по телефона за контакти (включва се телефонен секретар), на сайта също няма никакви съобщения с информация, дали Медицинския център работи с пациенти в обявения период на Извънредно положение.
Моля, ако някой има повече информация, да сподели!
Благодаря предварително!
Бъдете здрави!

Общи условия

Активация на акаунт