Мамолози - гр. София

  • 1 574 815
  • 5 600
  •   5
Отговори
# 4 035
  • Мнения: 496
Звънче, пак ли са спрели прегледите? Къде прегледа майка ти? Аз последно ходих във Вита на Подуене, но сега в супердок ми излиза Вита 2, което не ми е удобно, нито пък частния кабинет ми е удобен. Другия месец трябва и аз да ходя на преглед, да съм наясно преглежда ли изобщо някъде.

# 4 036
  • софия
  • Мнения: 25 459
Звънче, пак ли са спрели прегледите? Къде прегледа майка ти? Аз последно ходих във Вита на Подуене, но сега в супердок ми излиза Вита 2, което не ми е удобно, нито пък частния кабинет ми е удобен. Другия месец трябва и аз да ходя на преглед, да съм наясно преглежда ли изобщо някъде.
В болницата - да, за кабинета не знам. Докато чакахме за прием в понеделник, излезе сестрата и се извини на едни жени, които са били записани за профилактичен преглед и не е успяла да се свърже с тях по телефона да ги предупреди да не се разкарват. Били спрени преди седмица или нещо подобно. Само прегледи за притеснителни състояния (бучка или друго).
Бих звъннала по телефона.

Иначе той я прие в болницата за преглед, но при нея имаше бучка, която се напипва и заключение за консултация с хирург след образната диагностика. Но, каквото каза Стоянов, всичко беше потвърдено след това от Василев и Гаврилов.

# 4 037
  • София
  • Мнения: 7 035
Вчера бях при него в частния му кабинет на бул. Тодор Каблешков и се решава ден за ден положението. Операции в болницата само по спешност. Жената на регистратурата е под карантина. Той си вдига личния телефон или връща обаждане при възможност. Гемеджиев също беше в кабинета.

# 4 038
  • Мнения: 106
Вчера бях при него в частния му кабинет на бул. Тодор Каблешков и се решава ден за ден положението. Операции в болницата само по спешност. Жената на регистратурата е под карантина. Той си вдига личния телефон или връща обаждане при възможност. Гемеджиев също беше в кабинета.
Здравейте,
Бихте ли ми изпратили координати на частния кабинет.
Благодаря

# 4 039
  • София
  • Мнения: 7 035
Медицински център Света София - Санте, д-р Евгений Василев, бул. Тодор Каблешков №55, ет.6.
Работно време: 13:30-18:00 - тел.0888 706 000 ( в момента няма кой да отговаря на този телефон, тъй като дамата е под карантина).

# 4 040
  • Мнения: 106
Благодаря, Бъни

link=topic=4364.msg41769210#msg41769210 date=1605693982]
Медицински център Света София - Санте, д-р Евгений Василев, бул. Тодор Каблешков №55, ет.6.
Работно време: 13:30-18:00 - тел.0888 706 000 ( в момента няма кой да отговаря на този телефон, тъй като дамата е под карантина).
[/quote]

# 4 041
  • Мнения: 9 525
Няма проблем да те прекарат като спешен случай, ако си му пациент от частния кабинет.

# 4 042
  • Мнения: 1 622
Каква е цената на прегледа при д-р Василев, частен кабинет?

# 4 043
  • София
  • Мнения: 3 123
50 лв е.

# 4 044
  • Мнения: 2 826
Много е хубаво да прочета добри отзиви за Тина Киркова. Чела съм само негативи от АГ отделението - раждали там - отношение от акушерките ужасно, лоша база, въобще всичко. Явно в другите отделения е различно.

# 4 045
  • софия
  • Мнения: 25 459
Моите впечатления и от раждането са добри, но беше преди 14 г. И други процедури са ми правили там (лапароскопска операция). Вярно, че беше мизерно, но се чувствах спокойна. Цял живот живея срещу болницата, квартална ни е 🙂 Доста ремонт направиха.
Виж, като се сетя за Онкологията и настръхвам. Но се надявам и там да са се променили в положителна посока нещата.

# 4 046
  • Мнения: 204
Днес бях на преглед при д-р Гемеджиев - е, очарована съм! За пръв път срещам толкова позитивен и разговорчив лекар! Прегледа ме обстойно, отговори ми на всички въпроси (преди се следях при друг лекар и прегледа и старата документация), всичко е наред, отглеждам си 2 нови кистички, но това да ми е кахъра.. Simple Smile След 8-12 месеца пак при него!

# 4 047
  • Мнения: 7 111
А каква е цената на прегледа при Гергов? Аз имам желание да отида при него на ехографски преглед и на други органи. Няма информация на сайта.

# 4 048
  • Мнения: 109
Здравейте, за първи път пиша в този форум , но вчера и аз чух диагнозата РАК и да си призная не знам кога и как ще свикна с нея. Накратко имам нужда от съвети, мнения и всичко , което се сетите , защото не знам от къде да започна.Историята ми е следната: преди малко повече от месец напипах бучка в лявата гърда, записах си час за мамалог и след прегледа доктора ми каза,че не е нито киста , нито прилича на ФА и трябва да го махна по оперативен път. Разбира се потърсих второ , че и трето мнение. Успях дори да се срещна с проф.Байчев , който отново само чрез опипване каза  да го махам. Та след три еднакви мнения от доктори вчера направих операция. По време на самата операция, още като са извадили топчето (било е около 2см) са направили "гефрир" , който е показал , че образуванието е злокачествено .  Сега чакам хистологията и силно се надявам да е станала грешка ,но ....Искат да правя операция и за премахване на лимфните възли. Записах си час за Университетската болница в Дървеница , защото искам и от там да изкажат мнение. Забравих да кажа , че съм от Русе, на 42 г и мнения събирам само от нета. Въпроса ми е какво да искам като допълнителни изследвания от лекарят , дали генетични, дали скенер, за да съм максимално сигурна какво предстои да лекувам. Често се спряга името на проф.Гаврилов- каква е разликата при прегледа в болницата и този в частният кабинет, макар че за там часовете са за след два месеца, а време нямам да чакам?Моля ви пишете, критикувайте, каквото искате , всичко ще ми е от полза.
Благодаря ви и успех и оздравяване на всички пожелавам

# 4 049
  • Мнения: 783
Katy_vall, съжалявам за това, което ви се случва... не мога да помогна с много. Ако искате да направите консултация с Гаврилов може за звъннете на телефона в кабинета му и да обясните ситуацията, почти съм сигурна че ще ви дадат по ранен час. другият вариант е да отидете и да чакате в онкологията. От потребителки тук съм останала с впечатление че по добро е отношението в частния му кабинет.
 Ако искате може да пишете в една друга тема, в която са повече жени диагностицирани, мисля че беше борба с духовното оцеляване или нещо в този ред на мисли.

Общи условия

Активация на акаунт