Мамолози - гр. София

  • 1 816 725
  • 6 632
  •   3
Отговори
# 4 080
  • Мнения: 4 945
Хубава информация за мамографията като профилактика има в сайта на УСБАЛ: Мамография

Мамографията може да не е подходящия метод за изследване според вида тъкан на гърдите. При плътна и жлезиста тъкан се препоръчва друг вид изследване - ултразвук, магнитен резонанс.
Моите гърди са такива, и мамолозите досега все ми казват, че не съм за мамография (на 46 г., фамилно обременена). На 6 месеца ходя на ултразвук и ми препоръчват магнитно-резонансна томография на 1 или две години.

# 4 081
  • Мнения: 1 032
на мен никога не са ми правили, на 43 съм, имам в момента един фиброаденом и съм оперирала един преди 20 години. Гемеджиев казва "Ако преценя,  че има нужда, ще те пратя". От 20 години ме следи

# 4 082
  • Мнения: 388
Мнение за мамолог, по възможност в квартал Младост? Царибашев, Паликов, Манастирски? Работят в Ню Медикал?

Последна редакция: ср, 13 яну 2021, 14:25 от Lily11

# 4 083
  • Мнения: 1 032
знаете ли какво е положението със записването в Санте? Звъня на служебния, но затварят - последно помня, че сестрата, която записва, беше с ковид, как приключи това? Някой свързал ли се е скоро?

# 4 084
  • Мнения: 13
Здравейте,
искам да ви попитам коментирания от вас мамолог Василев, Евгений ли се казва? Искам да ида на профилактичен преглед и събирам мнения за добър мамолог.
Благодаря!

# 4 085
  • Мнения: 388
Здравейте,
искам да ви попитам коментирания от вас мамолог Василев, Евгений ли се казва? Искам да ида на профилактичен преглед и събирам мнения за добър мамолог.
Благодаря!
И аз търся добър мамолог!

# 4 086
  • Мнения: 3 780
Да, той е.

# 4 087
  • Мнения: 1
Здравейте! Някоя от вас скоро посещвала ли е частния кабинет на д-р Полихронов? Опитвам се да се свържа, за да си запиша час, но от вчера никой не вдига. Знаете ли дали преглежда изобщо предвид COVID обстановката?

# 4 088
  • Мнения: 2 709
Здравейте! Някоя от вас скоро посещвала ли е частния кабинет на д-р Полихронов? Опитвам се да се свържа, за да си запиша час, но от вчера никой не вдига. Знаете ли дали преглежда изобщо предвид COVID обстановката?
Здравейте, в частния кабинет трябва да звъните следобед, най-добре след 14ч. Д-р Полихронов е до обяд в Онкологията и сестрата, която му помага не ходи предиобед. Имайте предвид, че часовете вървят напред поне с 2 месеца. Преглежда.

# 4 089
  • Мнения: 40
Да, преглежда.. Бях миналата седмица на преглед при доктор Полихронов. Звъннете след 15 часа за записване на час. 

# 4 090
  • Sofia
  • Мнения: 632
Здравейте,ако някои е посещавал следните мамолози,може ли мнения за Росен Кръстев (МЦ Хармония и МЦ АмериМед,Младост) и Соня Танушева (МЦ Хармония,Младост).
Благодаря ви предварително и хубав ден!

# 4 091
  • Мнения: 1 335
За Василев нещо е много трудно да се вредиш. Май за него и Младенов не съм чела кофти отзиви тук. Гаярилов го изключвам поради лични причини. Дайте съвет към кого да се насоча за множество фиброаденоми и кърмене.

# 4 092
  • Русе
  • Мнения: 8 030
Зила, можеш да звънеш на Василев и той да те вмъкне някъде из часовете. Аз, вчера така минах. Обадих му се предната седмица, помолих го и нямаше проблеми вчера. Иначе сестрата записваше часове за 15.03

# 4 093
  • Мнения: 185
Зила. Аз съм много доволна от др Средкова много добър специалист е. Може да идеш на преглед при нея и сама да си прецениш.

# 4 094
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 269
За Василев нещо е много трудно да се вредиш. Май за него и Младенов не съм чела кофти отзиви тук. Гаярилов го изключвам поради лични причини. Дайте съвет към кого да се насоча за множество фиброаденоми и кърмене.
Както Ели_дечкин вече даде съвет - звънни директно на Василев!
Аз бих пробвала да запиша час и за Евгени Стоянов - също много добър.

Общи условия

Активация на акаунт