Мамолози - гр. София

  • 1 576 549
  • 5 602
  •   7
Отговори
# 4 755
  • Мнения: 20 176
Ха де, като образен диагностик, би трябвало да може да даде диагноза 🤔

# 4 756
  • Мнения: 19 501
Ха де, като образен диагностик, би трябвало да може да даде диагноза 🤔
Аз може би все пак ще отида при него, отзивите са добри, но явно ще си платя за прегледа. Интересно ми стана, че застрахователите не плащат мамологични прегледи, извършени от такива лекари.

# 4 757
  • Мнения: 20 176
Ти си вземи фактура за всеки случай, може пък да мине. Говори и с координатора ти.

# 4 758
  • Мнения: 788
Здравейте, дайде добър мамолог в София, който работи безкасово с Уника, моля!

# 4 759
  • Мнения: 1 032
Ха де, като образен диагностик, би трябвало да може да даде диагноза 🤔

не - дават разчитане на образ. Обичайно са квалифицирани да гледат различни органи. Трябва специалист след това да определи диагноза и лечение.

# 4 760
  • Мнения: 19 501
Ха де, като образен диагностик, би трябвало да може да даде диагноза 🤔

не - дават разчитане на образ. Обичайно са квалифицирани да гледат различни органи. Трябва специалист след това да определи диагноза и лечение.
Ето затова има струпване и то огромно при малко на брой лекари. Например при д-р Василев не можах въобще да се свържа с болницата, за да си запиша час. От друга страна пък съвсем не смятам, че всеки хирург или АГ ще може да ми разпознае проблем в гърдата.

# 4 761
  • Мнения: 1 032
Ха де, като образен диагностик, би трябвало да може да даде диагноза 🤔

не - дават разчитане на образ. Обичайно са квалифицирани да гледат различни органи. Трябва специалист след това да определи диагноза и лечение.
Ето затова има струпване и то огромно при малко на брой лекари. Например при д-р Василев не можах въобще да се свържа с болницата, за да си запиша час. От друга страна пък съвсем не смятам, че всеки хирург или АГ ще може да ми разпознае проблем в гърдата.

в Тина Киркова ли не успяхте да се свържете? Там има и други добри специалисти, аз не бих разчитала единствено на него, ако е спешно.

# 4 762
  • Мнения: 19 501
Не, слава богу не ми е спешно, а при Младенов и Гемеджиев не искам да ходя. Отделно, че и Тина Киркова ми е адски неудобна като място, пък и "редът" на преглеждане и предреждане, който е там съвсем не ми допада.

# 4 763
  • София
  • Мнения: 3 461
И аз трябва да звъня в Тина Киркова за час при Василев.Закога записва сега?

# 4 764
  • Мнения: 19 501
И аз трябва да звъня в Тина Киркова за час при Василев.Закога записва сега?
Аз въобще не можах да се свържа.

# 4 765
  • София
  • Мнения: 6 120
Позната звъня и ѝ казаха за Василев час за ноември - това преди около седмица - но тя не иска да чака и записа за Младенов по-рано.

# 4 766
  • Мнения: 204
Ако е удобно да споделите. защо не искате да ходите при д-р Гемеджиев?

# 4 767
  • София
  • Мнения: 2 967
Василев преглежда в частен кабинет всеки ден, в Борово

# 4 768
  • Мнения: 788
Василев преглежда в частен кабинет всеки ден, в Борово

Може ли координати на кабинета на Васлев.

# 4 769
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 034
Ако е удобно да споделите. защо не искате да ходите при д-р Гемеджиев?
Не мога да отговоря на този въпрос, но когато ме оперираха през пролетта в "Тина Киркова", в отделението Василев го чакаха осем жени, конци, дренове и т.н., а за Гемеджиев нямаше никого, той самия питаше сестрите няма ли пациенти за него...

Общи условия

Активация на акаунт