Мамолози - гр. София

  • 1 575 297
  • 5 600
  •   2
Отговори
# 5 070
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Обаче не знам къде да се насоча за добър лекар по НЗОК.
Д-р Евгени Стоянов
За него няма часове месеци напред
Следете тук:
https://myhealth.bg/practices/practice-profiles/2400000144/?delta=13
Често излизат часове.

# 5 071
  • София
  • Мнения: 11 711

Обаче не знам къде да се насоча за добър лекар по НЗОК.

Д-р Евгени Стоянов
За него няма часове месеци напред
Ако се следи внимателно в Superdoc или Myhealth се появяват часове.
Миналата седмица бях при него точно с час/ове, появил/и се 2-3 дена преди това.Докато чаках дойде пациентка,на която каза,че са пуснати часове за по-другия ден и да се запише.
Но трябва да се дебне.

П.п.Сега погледнах в супердок.Има свободен час за утре в 16 часа в Неоклиник.Не знам дали там работи по здравна каса.

# 5 072
  • Мнения: 3 540
В супердок излиза за утре свободен час.

# 5 073
  • Мнения: 1 288
Но е без направление.

# 5 074
  • София
  • Мнения: 6 269
Май само в Полимед по ЗК. Аз имам час за сряда, но го запазих преди 2 месеца.

# 5 075
  • Мнения: 19 485
Аз го написах това, защото има направление по ЗК и ми изгоря заради това, че не мога да си запиша час при Стоянов, за няколко месеца напред нямаше възможност.

# 5 076
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Аз го написах това, защото има направление по ЗК и ми изгоря заради това, че не мога да си запиша час при Стоянов, за няколко месеца напред нямаше възможност.
Най-добре първо да се вземе час, а след това направлението.

# 5 077
  • Мнения: 2 502
70 лева е преглед с ехография в частния му кабинет "Св. София - Санте". Ако имате предвид болницата - не мога да кажа, мамографии се правят само там.
Извинете, но за същия д-р Василев ли става въпрос, който работи и във Вита?

Да, същият е. Във Вита обаче са изключително малко часовете и е цяло чудо да нацелите свободен час в първия ден, в който вече записват за съответния месец. То не че в частния му кабинет е по-розово положението.
Мен тези дни пак ме подгони параноята и въпреки, че са минали само 2 месеца от последния преглед при Василев, си записах час за д-р Дилова. Първият възможен час беше в Св.Лазар, 180 лв ми взеха - ехография на гърди и щитовидна жлеза.

# 5 078
  • Мнения: 1 529
Тези в Св. Лазар са се самозабравили...180 лв за ехография!

# 5 079
  • Мнения: 2 502
Тези в Св. Лазар са се самозабравили...180 лв за ехография!


Да, аз също се изненадах леко от тази сума. Въпросната лекарка преглежда и на Позитано, там предполагам ще е по-ниска цената.

# 5 080
  • Мнения: 19 485
Въобще напоследък цените на прегледите и изследванията могат да ти отвинтят главата! А по ЗК става трудно и не ти правят всички изследвания.

# 5 081
  • Мнения: 20 172
И аз съм възмутена от тази цена. Януари платих при Гаврилов по-малко пари от тези, за преглед с палпация, ехография, пунктиране на киста и цитология.

# 5 082
  • Мнения: 19 485
Между другото Св.Лазар са рекордьори по цени още от години, та не съм изненадана въобще.

# 5 083
  • Мнения: 1 529
Явно е политика на болницата, защото във Фемина при същата лекарка е със 100 лева по-евтино.

# 5 084
  • София
  • Мнения: 11 711
В Полимед цените са 60 лв. за ехография и 50 лв. за мамография,ако някой го интересува.Поне такива цени прочетох на вратата,докато чаках.

Общи условия

Активация на акаунт