Внимавайте много!

  • 5 378
  • 27
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 15 474
http://dnes.dir.bg/2009/10/15/news5226464.html

Тази новина ме уплаши.Аз от 5 години с "духалки" се отоплявам. Внука спи сам в стаята, с такава печка цяла зима. Още днес отивам за радиатори, водни, маслени няма значение. Само да няма какво да се топи.

Последна редакция: чт, 15 окт 2009, 12:45 от Тайна

# 1
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
 CryМного страшно..горкото дете Cry

# 2
  • Мнения: 372
 Shocked   Това е кошмарно !  Мила благодаря ти за темата , аз също ползвам духалки за отопление, но през нощта ползваме радиатор- каквото и да е все ме е страх .  Явно е най-добре да се търси алтернатива и да се махат изцяло, а и свекърва ми ползва такава печка и с нея не знам как ще се разбирам да я махне.

  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Подобно нещо се случи и на нашето семейство с духалка - замириса на изгоряла пластмаса, спряхме я веднага, като я обърнахме - тя отдолу стопена #Cussing out Детенцето ми тогава беше на 2 годинки. Ако и той беше сам с печката в друга стая...Кошмар! Милото мъниче Sad

# 4
  • София
  • Мнения: 15 474
Направо ми призля,като я прочетох.Горкото детенце, горките родители. Praynig Затова реших да я пусна тук, повече хора да видят и да се предпазят от такова нещастие.

# 5
  • София
  • Мнения: 7 194
Голямо нещастие  Sad
Имам страх от електроуреди и за нищо на света не бих оставила включена духалка през нощта.

# 6
  • Мнения: 852
Ужасно за детето и родителите му  Cry
ние също използваме духалка в къщи,трабва да мисля друг начин на отопление Sad

# 7
  • София
  • Мнения: 7 194
Не бива да се пести, когато се купуват електроуреди.
В друга тема някой беше писал как евтина прахосмукачка се е запалила на метър от пълзящо бебе.
В сайта на ЕК, в списъците на опасните стоки, има изброени голяма част уреди с марка Елит и подобни, с потенциален риск за късо съединение.

Много ми е тъжно за детенцето.

# 8
  • Мнения: 9 990
Ползвайте си духалката, хора, просто не я оставяйте дълго и докато спите, те не са за това...
съболезнования на семейството, нелеп инцидент...

# 9
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ужас! Горкото детенце ...
Не знам какво още трябва да се случи, за да престанем да бъдем най-големият пазар на китайски боклуци. И за да почнат да се спазват стандартите за качество, които в другите страни се прилагат безкомпромисно.

# 10
  • Мнения: 2 011
Трагедия за всички!  Cry Confused
Ползвам понякога  духалка, но никога не съм  я оставяла включена през нощта точно  поради тази причина !
Боже .... нямам думи!
Горкото дете ..Мир на праха му! ... Praynig

# 11
  • Мнения: 9 990
все едно да оставиш 24 часа включен сешоар... Confused

# 12
  • София
  • Мнения: 15 474
Ползвайте си духалката, хора, просто не я оставяйте дълго и докато спите, те не са за това...
съболезнования на семейството, нелеп инцидент...
Аз ще си я ползвам пак, но само през деня и пред очите ми, за да забележа, ако стане нещо.

# 13
  • Мнения: 9 990
еми да,,,тя е за такова ползване...
нелепо, тъжно...ама това е... Confused

# 14
  • Мнения: 236
Ужасно нелепа смърт за едно детенце Sad
За духалките съм абсолютно против-веднъж една се подпали пред погледа ми,друг път друга замириса на изгоряла пластмаса и от тогава въобще не ги ползвам.А има и друг момент-една духалка гори повече ток от примерно маслен радиатор.Така че ако говорим за цени-скъпото излиза както винаги по-ефтино.

Общи условия

Активация на акаунт