Оставете богатите любовници, кажете как се хваща богат мъж!

  • 51 243
  • 807
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 2 137

 Разхайтен връзкар, който не разбира от нищо, ползва се за бушон от собствениците, излива си комплексите на подчинените и на всичкото отгоре си въобразява, че е нещо голямо. Накратко: най-голямото възможно наказание за една жена.

Уха PeaceПраво в десятката!Имаме от този род познат.Боже как се изживява само, не е истина.Който не го познава, обаче, за голяма клечка минава Joy

# 796
  • Мнения: 2 175

Че ги има, има ги. Проблемите обаче са:
Обикновено не са в първа младост, а аз лично не бих препоръчал на момиче на 18-20 или дори 25 да се хваща с мъж на 45. Не че не може, не че няма и случаи с хепиенд, но си плаче за проблеми. За жена на 30-35 - става.
Налага се известно прикриване на доходите, което лично на мен би ми било досадно.
Обикновено това са именно хората, които работят най-много (понеже си изкарват парите сравнително честно) - има риск от недостатъчно секс.

Само по въпроса със секса бих могла да поспоря.. Sunglasses
А ако и той е със плаващо/достатъчно свободно време.. Sunglasses Wink

# 797
  • Мнения: 1 894
казах корпорация, а не фирма. възможностите са 2: кадърен мъж или разхайтен връзкар, не се наемам да кажа процентното разпределение - за мен е 50/50, но много зависи от микроклимата и отрасъла. привлекателността на тази опция се обуславя от характера обаче, а не от друго - това са хора, на които оцензурената среда и стандарта са им връчени на тепсия, така че трябва само да имат читав характер, за да се станат "добра партия" или просто да си бъдат надъхани дразнещи парашутисти.

аз бих казала, за надъхани БГ момичета с аспирации за богаташи, да се огледат и към турци или гърци. правят ми впечатление наколко много успешни случая на двойки. а и плюса там е, че квото купи гръка, ще е на тяхно име тук в БГ.

# 798
  • Мнения: 2
Темата е безценна.
Научавам неща като:
- корпорацията не е фирма.
- за надъхано момиче е препоръчително да се обвърже с турчин (има се предвид такъв от Турция, не български гражданин с етнически произход турчин), за когото жената е вещ, точно както колата или къщата, и който е дошъл да прави бизнес в БГ (заради липсата на контрол и като бонус - секс-туризъм).
- явно корупцията и ченгесарницата в БГ е изчезнала, защото е възможно да дойде някаква прекрасна западна корпорация, да си отвори офис тук и, разбирате ли, тя да си реши кой ще им е мениджърския екип на локално ниво. Опитвам се от време на време да не бъда ироничен (трудно е понякога в този форум), но не мога да не се въздържа да напиша кратко ръководство как се прави този бизнес тук:

Компания Х (извинявам се, корпорация), голяма фирма, в топ 100 на NYSE, решава, че е време да прави бизнес в БГ. Отваря офис, слага някой начело и местните ченгета за отрицателно време разказват играта на офиса. Корпорацията вижда, че така няма да стане, прави си среща с търговското аташе в посолството и иска подкрепа. Аташето казва: вижте сега момчета, тука има един син на бивш член на Политбюро, слагаме го Изпълнителен директор и нещата ще потръгнат. И нещата верно потръгват. Ако се вгледате внимателно ще видите, че въпросните невероятни и велики корпорации никога нямат собствен офис, а са под наем, колите са на лизинг и т.н.
Само моля, не ми казвайте за изключенията (не знам за такова, а много бих искал да науча). Нека да се прави сметка как по принцип стават нещата и кое е по-вероятно да се случи.

# 799
  • София
  • Мнения: 3 479
Хайде сега да видим тези невероятни изключения - мил, интелигентен мъж, който има пари, за които не е духал, убивал, продавал наркотици и т.н.
Вероятна възраст - минимум 30, но по-вероятно 35-45. Печели пари примерно с добра игра на борсата или просто с ума си превръща умерен бизнес в много печеливш бизнес. Недостатък - задължително трябва да се крие от горните групи, за да не си загуби парите. Следствие от недостатъка - за богатството си знае само той и най-близките му, парите си харчи навън. Няма как да разбереш лесно, че е богат, няма и често да можеш да се възползваш от парите, за да не се набиваш на очи.
Съвсем точно. По мъжки.
Не съм срещала такъв мъж, достъгнал съответния статус на 30 сам. По-скоро клони към 40-те, а ако е около 30-те е по-малкия брат в общ бизнес с по-голям батко, или в категория син.

Съвсем категорично в категорията няма демонстрация, по-скоро е точно обратното, луксът е съвсем дискретен в домашна обстановка, тесен приятелски кръг и в чужбина.

# 800
  • Мнения: 1 894
аз не разбирам защо вечно трябва да има спор и противопоставяне. вечно някой трябва да има последната дума над всички  #Crazy
фирмата си е фирма - може да е от всякакви размери. корпорацията е фирма, но листната на борсата, големичка е и често интернационална. можеше да не се хващат за тази дреболия, да не почна да пиша с * под линия  Laughing

а като се хване тая корпорация и си сложи ченгетата (искам да те поправя: днес те се наричат "братя"), всички останали се мислят за по-кадърни, но това не е необходимо да е така.
принципно е проява на личен проблем безогледно да генерализираш и никъде да не можеш да си намериш мястото, а вечно системата да ти е проблем.
твърдя, че има кадърни мениджъри в големите фирми и че има 2 основни течения - на некадърните връзкари ( които между другото не са поставени, защото са кадърни, а защото са послушни) и на кадърните, които обаче са малко по-самоуверени и при тях има текучество, което е достатъчно, за да размъти приноса им.

нито един българин няма да признае, че някой чужденец би третирал по-добре жените им - разбираемо защо, но аз с очите си съм видяла как тези мъже се държат с жените си. както и евреите в това число. все пак това което ти е удома и до вратата е по-вярно от стереотипите.

# 801
  • София
  • Мнения: 3 910
За евреите съм съгласна, но не смятам, че такива като турците са добър пример за отношение към жената.

# 802
  • Мнения: 1 894
баба ми винаги е казвала на дядо ми (бог да го прости), че се държи като турчин. а баба ми цял живот е била епитом за домашна прислужница - защото хем и е в природата, хем той така е третираше.
а след това съседите ми бяха едно турско семейство. Мъжът всяка вечер звънеше, целуваше жената и детето през прага и влизаше. А нея в лошо настроение и погрозняла от някакви нагнетени проблеми не я видях - винаги изглеждаше блажено доволна. същото е и с 2 колежки когато говорят за мъжете си.
та някак си почнах да се питам дали стереотипа е верен..

# 803
  • София
  • Мнения: 3 910
Ами според мен си е верен, просто тук-там има по някое изключение.

# 804
  • Мнения: 1 894
а на базата на какво съдиш, че е вярно?

# 805
  • София
  • Мнения: 3 910
Всеки от нас си има известни наблюдения, общувал е с различни хора и си е изградил някакво мнение. Иначе не съм от тези, които твърдят, че българите са най, най, и че по-добри от тях няма, и че щом една жена е българка, то тя трябва непременно да е с българин. Но и не приемам, че турците примерно са най-добрата алтернатива. За себе си лично предпочитам западноевропеец.

# 806
  • Мнения: 1 175
Аз пък си предпочитам българин. Изобщо не мисля, че чужденците са по-. Всъщност, зависи кой какво търси. Мен ако мъжът ми не може да ме разсмее на собствения ми език, не може да ми влезе под кожата.

# 807
  • Мнения: 6
ЧНГ!
Ако някоя наистина си пожелава - не сродната душа , а богат мъж, то нека 2010 да и се сбъдне!
На останалите пожелавам първото!

Общи условия

Активация на акаунт