Оставете богатите любовници, кажете как се хваща богат мъж!

  • 51 215
  • 807
  •   1
Отговори
  • Мнения: 52
Моля, моля да си дойдем на думата.
Франческа и другите, които се похвалиха със своите съпрузи богаташи, нека осветлят и нас останалите, будалите,  как да процедираме и да си намерим и хванем богаташ за съпруг. Приемам всякакви женски хитрости, номерца, уловки и т.н.
Темата е абсолютно сериозна, крайно време е и нас да ни поглезят с бижута и подаръци newsm51 1dating 4470

# 1
  • Мнения: 334
Мога да кажа как се хваща беден, но свестен, мил добър и способен да ме направи щастлива... ако някой се интересува от такива.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 875
По мое мнение, богат мъж се хваща най-лесно, ако си богата самата ти, или поне се движиш в такава среда.

# 3
  • Мнения: 2 109
По мое мнение, богат мъж се хваща най-лесно, ако си богата самата ти, или поне се движиш в такава среда.
Peace

# 4
  • Мнения: 674
Абсолютно влезеш ли в такава среда и имаш ли контакти и компанията ти ако е от богаташи пича ти е в кърпа вързан.

# 5
  • Мнения: 2 133
Не мога да ви просветля!Той умело се криеше и след като се убеди в моите качества, тогава ме светна Mr. Green

# 6
  • Мнения: 0
  bouquet
Не, не питай жените! Попитай богатите мъже!
Принципно "богат" е много относително за различните народи -българин,  .... / от бившите соц.републики / е различно от мъжете от богатите  държави  / хора натрупвали състоянието си с години! / Първите повече наблягат на опаковката, по малко се замислят за съдържанието.Докато вторите считат, че опаковката е лесно и бързо достъпна, и наблягат повече на възгледите на жената, културата!
Преди години един богот мъж от Люксембург когато го попитаха: " Защо българинът е беден?отговори: " Богатството е душевна категория!" По същество источните народи / персиици, евреи, араби ... /  имат други представи за определението "богат" и "богатство", не е единствено да имаш пари в банковата си сметка!

# 7
  • Мнения: 35
Почваш да пробираш. Grinning Grinning Grinning

Знам ли аз моя го намерих в един сайт за запознанства. Слагаш си филтър да могат да ти пишат само мъже със собствен бизнес, необвързани и с висок доход.
И после само чакаш  Grinning
Но не знам вече по новите критерии и с тая криза дали е богат newsm78
Аз за такъв го взех де, ама няма яхта   Sad
Обаче се беше снимал до една  newsm62 newsm62 newsm62 и понеже съм си наблюдателна познах в коя част на света е  Mr. Green

# 8
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
А колко богат?  newsm78 Т.е. колко на теб ти стига?
На мен ми стига моя, който е програмист. Със забележката, че и аз нося същите пари в къщи. Стигат, аз и без яхта се чувствам щастлива  Wink

# 9
  • Мнения: 2 133
Е, дойдохме си на думата!

# 10
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Ама аз почти сериозно питам какво има предвид авторката, че тази съседната тема с хеликоптерите и яхтите съвсем out of space  Wink

# 11
  • Мнения: 1 432
Започни да ходиш при млади зъболекарчета.Бъди с изрядни зъби и говори, колко държиш на устната хигиена.......примерно  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 750
Моля, моля да си дойдем на думата.
Франческа и другите, които се похвалиха със своите съпрузи богаташи, нека осветлят и нас останалите, будалите,  как да процедираме и да си намерим и хванем богаташ за съпруг. Приемам всякакви женски хитрости, номерца, уловки и т.н.
Темата е абсолютно сериозна, крайно време е и нас да ни поглезят с бижута и подаръци newsm51 1dating 4470
Сма каза-будалите.Значи си будала.
Е!Как богат мъж да излиза с будала.Няма начин.Той човека иска тарикатка до себе си,не будала.
Женски хитрости искаш-ок!
Къпи се всеки ден.Обличай се чисто.Носи секси дрехи.Не забравяй косата.Трябва да е поддържана.
Номерца искаш-ок.
Отиваш в най скъпия нощен бар сама и все някой богаташче ще ти налети.
Дали ще го задържиш след първата нощ обаче-зависи от теб.
Уловки?
Няма такива.Богатите мъже не се хващат на уловките на будалите.
А дали ще те глезят с подаръци и бижута пак зависи от теб.
Може да имаш богат мъж и пак да си седиш без подаръци и скъпи бижута.Сещаш се...нали?
Така,че...мога само да добавя глупавото клише-До всеки един преуспял мъж седи една силна жена!
Дали силната жена ще си Ти-зависи от теб.
Факта,че пускаш такава тема е показателен обаче.
Нямаш шанс!

# 13
  • Мнения: 6 919
Не мога да ви просветля!Той умело се криеше и след като се убеди в моите качества, тогава ме светна Mr. Green

Явно не само е богат.

# 14
  • Мнения: 51
По мое мнение, богат мъж се хваща най-лесно, ако си богата самата ти, или поне се движиш в такава среда.
Peace
smile3521

Общи условия

Активация на акаунт