Оставете богатите любовници, кажете как се хваща богат мъж!

  • 51 246
  • 807
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 120
Какво значи ще играят в цирка?!
Спрете се!
Всеки взел мъж с пари да бъде заклеймен и обявен за циркаджия!
Айде моля ви се!
И хората с пари имат сърца,чувства,уважение,ценности!
Има мъж с пари,който няма класа и койтоси избира подобна жена-на него тази с 3-те висши ще му дойде в повече ище го комплексира.
Мъж с пари,класа,ум и амбиции ще си вземе жена,която харесва,приятно му е и уважава.
Свят голям-точна рецепта няма.

# 46
  • Мнения: 2 137

До всеки един прясно успял мъж, седи една стилна жена!
Подкрепям с две ръце!
Какви разглезени момковци, бе!Ние тук пишем за сериозни и солидни мъже.Стабилни.
Цирк?Искрено желая на всяко момиче да си намери мъж до себе си, който я обича, уважава и изпълнява всички нейни капризи, подплътен доооостатъчно с финанси!
Няма богат и глупав мъж!

# 47
  • Мнения: 2 120

До всеки един прясно успял мъж, седи една стилна жена!
Подкрепям с две ръце!

Няма богат и глупав мъж!
Абе намират се да ти кажа-богати наследници ако трябва да съм точна!  bouquet

Последна редакция: пт, 16 окт 2009, 10:42 от Наоми

# 48
  • Мнения: 10
Наоми, говоря за неща по принцип. Естествено, че има изключения. Може би сценариите по филмите, в които главният герой, е освен красив и богат, и много умен, интелигентен, истински кавалер.
Цитат
[Мъж с пари,класа,ум и амбиции ще си вземе жена,която харесва,приятно му е и уважава.
/quote]
 Мъжете с пари наистина са много, но тези с класа и пари, са изключение.
 
Цитат
Няма богат и глупав мъж!
Има наивни жени, които вярват в това.

# 49
  • Мнения: 2 556
Вижте сега, и на мен ако ми се беше появил Джон Бон Джови с яхти и диаманти навремето, и аз нямаше да го върна Mr. Green Ама заможните ми кандидати бяха коренно различни като външност, защо да правя компромиси - само защото имат успешен бизнес и са натрупали имоти ли? Успешен бизнес може да има и жената, тя също може да си натрупа и имоти, и каквито си иска бижута, не е като да е запазена територия на мъжете. Аз поне не виждам защо да се чака някой мъж да изпълни на жената всички капризи, като повечето идеално може да си ги изпълни и тя сама, честно.

Да, хубаво е да имаш мъж, който разбира от бизнес до себе си, но това не може да е самоцел, нито трябва да е водещото, поне според мен.

# 50
  • Мнения: 10
Франческа, дали филм, или приказка, всеки е гледал, та сюжета е еднакъв.
 От богаташ не съм се парила, но това не значи че не съм осведомена. На никого не натрапвам мнението си, а това че не ти допада, не е проблем за мен.
 А какъв е е реалният поглед за който говориш?  Simple Smile Обоснови се, говориш закодирано  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 2 137
Тесс, много си права!
Тонита ти си засегната от някой богатъчък наследник ли?Недей хвърча толкова с коментарите си!Ако имаш реален поглед върху нещата няма да съчиняваш само глупости!

# 52
  • Мнения: 10
Цитат
хубаво е да имаш мъж, който разбира от бизнес до себе си, но това не може да е самоцел, нито трябва да е водещото, поне според мен.
Тес, много хубаво си го казала.

# 53
  • Мнения: 10
Цитат
Тонита ти си засегната от някой богатъчък наследник ли?Недей хвърча толкова с коментарите си!Ако имаш реален поглед върху нещата няма да съчиняваш само глупости!
Франческа, ако бе прочела добре поста ми, щеше да разбереш че говоря от лични наблюдения.
 Незнам що се пениш толкова. Simple Smile

# 54
  • Мнения: 2 137
Не можеш , мила, да ме накараш да се запеня Joy
Има много изключения и е редно да повярваш!Живота не е латиносериалче, че да охкаш и ахкаш по него!
Действаш с твърда ръка.Слабите и наивни изпопадват, ти минаваш върху тях и така!
В много теми съм писала как се задържа и върви напред с такъв мъж, не мисля да се повтарям!

# 55
  • София
  • Мнения: 7 097
Вещите не носели щастие?Верно ли бе?
Мен що ме радва така като си купим нещо.Сигурно съм сбъркана. Mr. Green

Само едно ще кажа-няма богат и глупав мъж! Wink

Щото толкова ти е акълът. Защо не направиш нещо стойностно с парите на богатия си мъж? Адски сте ми смешни всички кухи лейки, като започнете да си навирате придобивките, сякаш някого го е грижа.

Мда, големи умници са повечето нашенски богаташи, само дето от толкова акъл повечето ги очистиха.

# 56
  • Мнения: 2 137
Аз останах с впечатлението, че темата  не е за мутрите!Или си мислите, че това са САМО богатите мъже на БГ?

# 57
  • Мнения: 36 157
нормално, те са по-видими от обикновените богати мъже Simple Smile

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
За да ти кажа know-how трябва да си платиш. Това е стратегия, която работи отлично и досега няма неуспешен опит. Има си тънкости, които нямам как да ги знаеш. Помисли си  и ако си съгласна ще се видим, поговорим, ще ти кажа цената и ще ти продам опита си  Hug
Темата има ясно поставен въпорс и той е КАК. Девойката не пита кое трябва да е самоцел, авторката не пита дядо ви, баба ви и стринка ви какви са били. Иска точен и ясен отговорн на въпорса - КАК. Стига сте спамили!

# 59
  • Мнения: 2 556
Спамим точно защото нямаме стратегия! Ти пък имаш, ама не искаш да я споделиш  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт