Оставете богатите любовници, кажете как се хваща богат мъж!

  • 51 245
  • 807
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 34
Моля, моля да си дойдем на думата.
Франческа и другите, които се похвалиха със своите съпрузи богаташи, нека осветлят и нас останалите, будалите,  как да процедираме и да си намерим и хванем богаташ за съпруг. Приемам всякакви женски хитрости, номерца, уловки и т.н.
Темата е абсолютно сериозна, крайно време е и нас да ни поглезят с бижута и подаръци newsm51 1dating 4470
Сма каза-будалите.Значи си будала.
Е!Как богат мъж да излиза с будала.Няма начин.Той човека иска тарикатка до себе си,не будала.
Женски хитрости искаш-ок!
Къпи се всеки ден.Обличай се чисто.Носи секси дрехи.Не забравяй косата.Трябва да е поддържана.
Номерца искаш-ок.
Отиваш в най скъпия нощен бар сама и все някой богаташче ще ти налети.
Дали ще го задържиш след първата нощ обаче-зависи от теб.
Уловки?
Няма такива.Богатите мъже не се хващат на уловките на будалите.
А дали ще те глезят с подаръци и бижута пак зависи от теб.
Може да имаш богат мъж и пак да си седиш без подаръци и скъпи бижута.Сещаш се...нали?
Така,че...мога само да добавя глупавото клише-До всеки един преуспял мъж седи една силна жена!
Дали силната жена ще си Ти-зависи от теб.
Факта,че пускаш такава тема е показателен обаче.
Нямаш шанс!

Напълно съгласна! Тя ти го каза точно.

# 16
  • Мнения: 6
Богат мъж, богат любовник - дрън , дрън....
Пари се печелят и се губят. Вещите не носят щастие. Други са качествата в мъжа които са ценни. Птичка в златна клетка - не, благодаря.

# 17
  • Мнения: 750
Богат мъж, богат любовник - дрън , дрън....
Пари се печелят и се губят. Вещите не носят щастие. Други са качествата в мъжа които са ценни. Птичка в златна клетка - не, благодаря.
Гроздето било кисело...щото лисицата не го достигала. Mr. Green
Как пък разбра,че съпругите на богати мъже са птички в златна клетка. ooooh!
Парите не се печелят и губят-а се печелят за да се харчат. Laughing
Вещите не носели щастие?Верно ли бе?
Мен що ме радва така като си купим нещо.Сигурно съм сбъркана. Mr. Green
И кои са ценните качества на мъжа?
Да е беден,добър и да те бие като се напие?
Само едно ще кажа-няма богат и глупав мъж! Wink
Аз пък предпочитам да съм съпруга на неприлично богат мъж от колкото съпруга на овчар с колибка в планината.
Не му ща овцете да ме топлят в студените нощи! Laughing

# 18
  • Мнения: 0
А  да и още нещо по темата! "Мъжът предлага, а жената избира! "
Иначе на мен ме е интересно популярното мнение " че един мъж може да бъде " хванат" ! За какво?  За къде?
  Thinking   Laughing Laughing

# 19
  • Мнения: 2 556
На мен всичките ми "богати" кандидати не ми допадаха като външност, ама никак. Така и не можах да се прежаля да пробвам, камо ли да се опитам да задържа някой от тях. Според мен идеалния вариант човек да си има собствени постижения, а не да чака на мъжа си така или иначе. Пък и всеки мъж има потенциал да се развие и във всеки дреме по един потенциален богаташ  Grinning

Винаги съм искала да постигна много, но никога не ми е хрумвало да хвана някой мъж за целта  Simple Smile Всеки търпи развитие и ако гледаме само наличните средства и имоти, един 20 год. мъж трудно ще конкурира 40 год., който вече е имал какво да понатрупа. А аз поне на 20 като бях, и 25 годишните ми се струваха старички вече... важното е мъжът да се развие добре през годините, а не какво има в началото.

# 20
  • Мнения: 58
А дали ще те глезят с подаръци и бижута пак зависи от теб.
Може да имаш богат мъж и пак да си седиш без подаръци и скъпи бижута.Сещаш се...нали?
Така,че...мога само да добавя глупавото клише-До всеки един преуспял мъж седи една силна жена!
Само аз ли имам (не)правилно разбиране за смисълът на това "клише"?

За тези, които не разбират "клишето", да поясня:
- Всяка силна жена, получава подаръци и бижута.
- Силната жена е глезена жена.

Горките преуспели мъже...

# 21
  • Мнения: 6
Djane  ето част от качествата -умен, всеодаен, отговорен, забавен, внимателен , ....и други качества. Да прекрасно е да ни обсипват с подаръци, но когато някой ми подари маргаритки - защото е запомнил , че ги обожавам, за мен е по-ценно от колкото ако ми подари златен пръстен - защото не нося. Мъжа до мен искам да ме чува и да ме усеща.

# 22
  • Мнения: 85
За да влезеш в такава компания, трябва и ти да си от такова потекло. Най-добрия начин е да си хванеш амбициозен и небогат мъж. Някой ден амбициите му, с твоя помощ, ще го направят такъв.
Друг е въпросът, че ако търсиш само парите, рано или късно мъжът ти ще те усети и повярвай ми, няма да е никак приятно в положението, в което ще се озовеш. Не сме САЩ и никой няма да ти цепе басма. Познавам много мои познати, които след подобен развод се налага да работят какви ли не унизителни работи, за да преживяват.
Съвет - не си търси богат мъж, а амбициозен и му помогни да постигне мечтите си.


Абсолютно влезеш ли в такава среда и имаш ли контакти и компанията ти ако е от богаташи пича ти е в кърпа вързан.

# 23
  • Мнения: 2 175
Не мога да ви просветля!Той умело се криеше и след като се убеди в моите качества, тогава ме светна Mr. Green

Ха-ха..и мойто постъпи така хитро... Peace
Чак след около година започна всичко да си казва..  Joy

А по темата - "хваща" се като всеки друг..
Или се получава - или не..Не ги подценявайте чак толкова тези "истински" богатите мъже.. Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 52
Добре, казвате, че крият.
А какво мислите за случая, в който един мъж парадира пред жените с добрата си работа, високия си доход и т.н.? Щото в момента се запознах с такъв и ми е много чудно. Само да впечатлява ли, ниско самочувствие ли, какво?

# 25
  • Мнения: 10
Аз пък се чудя що си мътиш главата с подобни мисли. За какво ти е богат мъж? Или как по-точно да го задържиш? Ей това е главното! Готова ли си цял живот да се доказваш че го заслужаваш, че си по-достойна от всички които неминуемо ще се навъртат около него, и ще гледат да ти подлеят вода. Ами роднините? Пепеляшките хич не са добре дошли в техният дом. Ще си заобиколена от врагове, и няма да се уморят да ти намекват че си се омъжила по сметка и не ти е мястото при тях.Ще сринат себеуважението и достойнството ти, ще бъдеш под лупа за всяко твое действие, казана не на място дума и прочие.Колкото неща мога да кажа, но с нищо не мога да поощря браковете в неравностойно положение. Различията са от земята до небето.
 Не искам да те разочаровам, може и темата ти на шега да е просто, но изразявам абсолютно негативното си мнение. Не случайно някога не са допускали подобни бракове, явно защото биха били пълно фиаско. Естествено, всеки си знае за себе си.

# 26
  • Мнения: 2 175
Добре, казвате, че крият.
А какво мислите за случая, в който един мъж парадира пред жените с добрата си работа, високия си доход и т.н.? Щото в момента се запознах с такъв и ми е много чудно. Само да впечатлява ли, ниско самочувствие ли, какво?

Комлексар.. Sunglasses

# 27
  • Мнения: 52
Тонитта, от собствен опит ли говориш?

Защото другите момичета тук, дето са си намерили богати мъже, не се оплакват от подобни проблеми.

# 28
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Тонитта, от собствен опит ли говориш?

Защото другите момичета тук, дето са си намерили богати мъже, не се оплакват от подобни проблеми.

а прочете ли в предната тема, че тези момичета имат и  по няколко висши..., едва ли са се омъжили благодарение на русите си коси - не че са маловажни, де.... Peace

# 29
  • Мнения: 4 380
Чуждото богатство (а то си остави винаги чуждо дори да станеш съпруга) никого не е направило щастлив. Това че един мъж е богат изобщо не значи че ще те глези и прави красиви подаръци. Може да е най-стиснатата циция на света, от който никога нищо да не видиш. Който не само нищо няма да ти даде, но няма и на теб да позволи да печелиш.
Повярвай, говоря ти от опит. Не искай богат мъж- искай ТИ да си богата!

А мъж се избира със сърцето- само и единствено. Богатството за мен е негов недостатък по-скоро, макар че косвено говори за добри личностни качества.

Общи условия

Активация на акаунт