Уши, нос, гърло - гр. София

  • 678 875
  • 792
  •   2
Отговори
# 660
  • Мнения: 82
Здравейте!Не знам дали е точната тема,но ми трябва УНГ,по-конкретно в гърлото е проблема.Насочила съм се към ИСУЛ,към д-р Александър Райнов,но той е в отпуск почти до края на месеца, а на мен ми е спешно.Моля насочете ме към някого и съответно дали работи с НЗОК ,дали се записват предварително часове и подобна информация. Благодаря много.  bouquet

# 661
  • Мнения: 25
Здравейте!

Развитието по моя въпрос е, че правих изследвания на щитовидна жлеза и хормони (защото напоследък имах малко странен цикъл) и се оказа, че съм в средата на всички норми... Скоро ще ходя и при втори УНГ. Ще пиша.

# 662
  • Мнения: 731
Здравейте! Майка ми си загуби обонянието преди няколко месеца. Не знаем кога точно се е случило, но един ден миришело вкъщи на изгоряло, а майка ми не се усетила. Ходихме в ИСУЛ при един лекар, не му помня името, но се оказа доста възрастен - около 80-годишен. Той дори изследвания не й направи, а каза, че имала прекъснат нерв и обонянието й няма да се възстанови. Изписа й някакво кремче и хапчета и каза: ако подействат, добре, но се съмнявам. Не подействаха... И все пак ми се иска и второ мнение, защото така без изследвания да постави диагноза... Четох, че загубата на обоняние може да е в следствие на полипи в носа или синусите, както и различни други причини, за които лечение има. Затова, ако някой е имал подобен проблем и може да ми препоръча УНГ, който да помогне в този случай, ще съм благодарна.

# 663
  • Мнения: 82
Да споделя за д-р Кънчева в ИСУЛ... Май беше единствената,която в момента не е в отпуск,а и имаше няколко положителни мнения за нея. Ами честно казано определено НЕ бих я посетила пак. Отношението и ще го отдам на възрастта.Обясни ми как ще почакаме организмът ми сам да се справи,че той година и половина не се е справил сам,като се има предвид,че обикновено между 3 и 6 седмици е периода. Не си кръстосвай краката,пий повече вода (не пия малко)-нещо,което няма нищо общо с моя проблем. За некоректните резултати от изследванията в ИСУЛ да не говорим-повторих ги и бяха съвсем различни.Чудеше се други лекари какви глупости са ми изписвали,ами и тя не беше по-полезна.
Към д-р Лолов съм се насочила сега,дано поне той реагира адекватно,че ми писна вече.  #Cussing out

# 664
  • Мнения: 1
Здравейте,хора!Много се извинявам,че ви занимавам тука , но незнам какво да правя.Аз съм от Бургас и имам проблем с лявото ухо , постоянно имам някакво трептене на тъпанчето,главоболие и цялата ми глава от вътре тренери.Мисля утре да тръгвам за София ,и да отида при добър специалист УНГ. Бихте ли ми казали при кого ?

# 665
  • Мнения: 6 991
Предвид предстоящите почивни дни, може да не случиш на читав и в София. Пробвай при д-р Радославова. Днес  следобяд би трябвало да преглежда в Славейков
Скрит текст:

# 666
  • бургас
  • Мнения: 148
Здравейте,хора!Много се извинявам,че ви занимавам тука , но незнам какво да правя.Аз съм от Бургас и имам проблем с лявото ухо , постоянно имам някакво трептене на тъпанчето,главоболие и цялата ми глава от вътре тренери.Мисля утре да тръгвам за София ,и да отида при добър специалист УНГ. Бихте ли ми казали при кого ?

Аз ти препоръчвам професор Бенчев в Хил Клиник,много добър специалист и човек,друг е Иван Йорданов Софиямед ,за тези двама доктори има само положителни отзиви!! Peace
В Бургас специалисти няма,само касапи които гледат да те сложат под ножа да точат здравната каса  #2gunfire #2gunfire

# 667
  • Мнения: 82
Да споделя и за проф.Лолов.Като за начало би било добре както самият той,така и пациентите му все пак да отбелязват,че оперира само уши,а и познанията му май са съсредоточени в тази област.Започвам да си мисля,че ходим при различни лекари или не знам и аз какво. Според мен не се държа много професионално - т.е. ваденето на сливици беше изкарано като някаква много тежка и ужасна операция,опита се да ми каже как сливиците ми си били същите цял живот-ами не ,не са,както според лекари,така и според мен.Виждам ги от доста дълго време все пак,а той за първи път.Лошо впечатление ми направи и изказването : "То от това не се умира,ти не си цветнокожа,ама за всеки случай си пускай периодично ПКК..."  Thinking Пий 14 дни антибиотик,ама какъв-не сметна за нужно да препоръча. Другото-нямам претенции за особени познания в областта на медицината,още по-малко съм лекар,но не ми се струва нормално (както той твърди) това стичане на секрет към гърлото и най-вече задържането му там... newsm78 Преди една година го нямаше и ми беше много добре. Трявбаше аз да му посоча къде са ми подути лимфните възли,защото той побърза да каже,че нищо не е подуто-после се съгласи,че е.
И последно,най-малкото,което ме интересува,но все пак - няма амбулаторен лист,няма касова бележка-все едно не си бил там...

# 668
  • Мнения: 6 991
Съжалявам да го прочета, защото мислех да отида и при него за моя случай. За ухо става въпрос, но все пак отношението, което описвате е..
А относно последното изречение, ще попитам-вие защо не си изискахте документ? Те се правят на интересни, защото ние им го позволяваме.

# 669
  • София
  • Мнения: 8 131
Здраввйте. Някой знае ли на какъв телефон мога да запиша час за д-р Кирова? Звънях в Лора на Позитано, но ми казаха, че тя била в тяхната сграда, но не работела за техния мед. център и не могат да запишат час...

# 670
  • Мнения: 88
Здраввйте. Някой знае ли на какъв телефон мога да запиша час за д-р Кирова? Звънях в Лора на Позитано, но ми казаха, че тя била в тяхната сграда, но не работела за техния мед. център и не могат да запишат час...

https://zdravenspravochnik.com/%D0%B4-%D1%80-%D0%BA%D0%B0%D1%82% … 1%83%D0%BD%D0%B3/

# 671
  • София
  • Мнения: 8 131
Благодаря. Това открих и аз. Да споделя и инфо за тези, които се интересуват.
Д-р Кирова преглежда на четна дата от 15 до 19 ч. В сградата на МЦ Лора, но не е част от екипа им. Кабинетът ѝ е на 3 етаж, номер 304.

Последна редакция: чт, 06 окт 2016, 16:37 от Veseto*

# 672
  • София-Младост
  • Мнения: 23 376
Благодаря. Това открих и аз. Да споделя и инфо за тези, които се интересуват.
Д-р Кирова преглежда на четна дата от 15 до 19 ч. В сградата на МЦ Лора, но не е част от екипа им. Кабинетът ѝ е на 3 етаж, номер 104.
И в допълнение-не записва часове.

# 673
  • София
  • Мнения: 8 131
Да. Пропуснала съм го. Наистина така ми казаха.
Ние отиваме след малко. Дано няма много хора!

# 674
  • София
  • Мнения: 8 131
Имам единн въпрос. Вчера бяхме при Кирова със сина ми, който е на 3. От пролетта имаме проблеми с кашлици и хреми. Обиколихме цяла София, всякакви лекари. Едни казваха трета сливица, други - алергично.
В крайна сметка Кирова каза, че третата сливица е втора степен + изкривена носна преграда, като засега ще пробваме да и въздействаме.
Изписа Кетотифен за 6 месеца. Пил е Ериус и Ксизал с литри без полза. За този Кетотифен четох противоречиви мнения. Някой давал ли е и имате ли наблюдения?

Общи условия

Активация на акаунт