LaRedoute.fr - 136 - Всичко за поръчката!

  • 41 741
  • 739
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 1 895
Куражче, същото съм си го мислила/изчислявала, затова нали повторих няколко пъти се заканих от тук моята/нашата иначе прекрасна държава нЕма да му купя на моето малкото нищо  #2gunfire айде за каката от някои намаления на интересно-свестни стоки съм съгласна, тя поне може да ги носи по-дълго, ама последното, което дори с една приятелка му се чудихме днес плюшено комплектче анцунг нищо особено, май пижамите, които мамите изкупиха от тук са по-добри беше над 30 лв  #Crazy
 Confused Сега съм в дилема дали да не се насоча към 86, че явно 74 ще го носим само зимата (пък на мен ми се искаше поне пролетта-есента догодина  Blush )
 Hug благодарско!
обаче 86 ще го носи като стане на 2, моя син е на 1,7 и 86 му е доста голямо а 81 му е леко малко а той е около 81-82 см

86 от Адидаса идва 92   Peace

# 496
  • Мнения: 468
anny_ моето екипче е р-р 81, става точно на детенце с ръст 76\мерен на ДК\. чак ме е яд, че няма да може да го поноси дълго и поръчах и следващия р-р. нашето е оранжево-бяло-кафяво - в пълен възторг съм!
\днес гледах турски анцугчета, дето ще се омърфелят на първото пране по 30лв. и тайничко им се присмивах hahaha Joy\
Брей,че аз поръчах 74 също в оранж,а ние сме 74.Май ще ние малко,щом казваш,че 81 ви става.Дайте отзиви за екипчето-някой беше писал,че не е доволен.Ще трябва да го давам на приятелката си,ако не ни стане,та да не се изложа.

# 497
  • Мнения: 685
Еве, благодаря, верно че след някой номер обсъждахте как става обърквация и идва по-голямо, но аз все действам на принципа по-добре по-големичко, отколкото малко, че едното ще го носи макар и в бъдеще, а другото ще му се радвам само на закачалката  Wink

mmtomova, по-скоро са положителни, отколкото отрицателни отзивите, 1 мама беше писала, че е станало на почици при пране, но на други не се е случвало, така де, колкото четох  Blush

# 498
  • София
  • Мнения: 1 895
От адидаса съм доволна сега поръчах и 3-ти брой имаме кафяво с бяло и оранж и синия, сега чакам синия с червеното страхотни са   Simple Smile

# 499
  • Мнения: 1 037
Екипчето е наистина много хубаво,нашето е синьо с червено.Взех р.81 и на синчето /83 см/ му е точно Peace Мисля дори да поръчам и р.86 като му умалее този Simple Smile
П.С. И на мен е отказана кафемашината Tired Много гадно така, еми поне да сложат някакъв знак, че артикулът е само за Франция-м.мка му Confused

# 500
  • Мнения: 46
И ние имаме този анцунг, като качество е страхотен и аз съм много доволна, единственото лошо е че не пращат 86, защото имаме 81 и ни късее , почти неможе да го носи, а 92 му е дълъг, точно за 86 сме ама НЪЦ  Confused

# 501
  • София
  • Мнения: 1 178
И на мен ми харесва много екипчето,имаме го в синьо,скоро поръчах и оранжевото.Прано е няколко пъти и не е мръднало.Малкият е 94 см висок,взех размер 94(по етикет 98) и му е добре,дори леко свободно.
Anny,и аз по твоята логика на миналогодишните намаления взех доста по-голям размер-102(по етикет 108) в сиво,бяло и зелено и като гледам втора зима ще отлежава по шкафчетата,направо огромен ми се струва.Тази година си му пуснах точния номер.Забелязвам,че подобен модел пускат всяка година,така че ще има избор и за по-натам.

# 502
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Някой да е взимал този чорапогащник:

http://www.laredoute.fr/vente-collants-maille-ajouree-fille.aspx … &numberpage=1

Отзиви, снимки?..

# 503
  • Мнения: 200
Куражче, същото съм си го мислила/изчислявала, затова нали повторих няколко пъти се заканих от тук моята/нашата иначе прекрасна държава нЕма да му купя на моето малкото нищо  #2gunfire айде за каката от някои намаления на интересно-свестни стоки съм съгласна, тя поне може да ги носи по-дълго, ама последното, което дори с една приятелка му се чудихме днес плюшено комплектче анцунг нищо особено, май пижамите, които мамите изкупиха от тук са по-добри беше над 30 лв  #Crazy
 Confused Сега съм в дилема дали да не се насоча към 86, че явно 74 ще го носим само зимата (пък на мен ми се искаше поне пролетта-есента догодина  Blush )
 Hug благодарско!
обаче 86 ще го носи като стане на 2, моя син е на 1,7 и 86 му е доста голямо а 81 му е леко малко а той е около 81-82 см

86 от Адидаса идва 92   Peace

Поръчах 86 от Адидаса и си дойде точно този размер и му е леко в аванс,много съм доволна.

# 504
  • Мнения: 468
Момичета,сега като ми отказаха хлебопекарната,колко време трябва да чакам да ми пратят ваучера?Прочетох първия пост,но да попитам и вас колко време сте чакали.Останалата част от поръчката я няма вече 30 дена.Взех да се притеснявам.Май няма много от вас,които чакат толкова стара поръчка.Да им пиша ли или да изчакам още малко?Вие какво ще ме посъветвате

# 505
  • Мнения: 8
aivy, мен по принцип на следващия ден ми ги фактурират или пише ин доминаце или нещо от сорта...моите пари пък не са си ги дръпнали от петък  newsm78

Ами аз не съм се притеснила много, обаче малко по - рано пуснах друга поръчка и след 30 мин вече беше фактурирана и даже единия артикул беше свършил и не го бяха фактурирали..... затова се учудих, че тази много я забавиха.

P.S Току що погледнах и са я фактурирали  Mr. Green цялата Peace

Последна редакция: ср, 21 окт 2009, 23:07 от aivy

# 506
  • Мнения: 685
em4eto, аз съм от онези, които като се заинатят тук и сега го искам  Laughing яд ме е на себе си,  че не прецених добре парите и преди дни не поръчах 81, тъй че ще рискувам с 86, па може и да се объркат  Joy хич и не вярвам де.
mmtomova, няколко мами чакат от 24.09 поръчки, нали от там дават срок 7 седмици и тогава е добре=задължително да им се мрънка, а ваучера  след отказана пекарна го получих може би 1-2 седмици по-късно.

# 507
  • Мнения: 468
Моята е от 18,09  Sad

# 508
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Някои да знае дължина на стелката за номер 32 или поне дали се отговарят на номера тези - http://www.laredoute.fr/vente-basket-court-tradition-2-ps-junior … &numberpage=2

# 509
  • Мнения: 114
ММТомова, отиди до пощата и им стой на главата, докато ровят за данните ти. Непременно утре отиди.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт