Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 218 024
  • 5 679
  •   3
Отговори
# 180
Единствения добър гинеколог за мен е д-р.В.Коларов-ВМИ гр.Пловдив.Изключително мил,внимателен,с истинско човешко отношение към пациентките си и отличен специалист...... Heart Eyes  newsm74 Two Heartstxtloves

# 181
Мисля,че емоциите ти надделяват.Д-р Коларов има специалност от няколко месеца и едва ли би могъл да се нарече добър специалист.За други неща може би става.

# 182
 Heart EyesМоже емоциите и да ми надделяват,но това че д-р Коларов е добър гинеколог си е така,казвам го защото неведнъж съм била на преглед при него.И мисля,че не е важно да имаш специалност от години,а важното тук е да се докажеш като такъв.За мен той е специален човек,благодаря му сърдечно за всичко,гордея се че го познавам,той е №1...... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes newsm10

# 183
  • Мнения: 15
И аз да дам един глас за д-р Мерджанов/ МЦ "Кючук Париж"/, миналата година след усърдно четене на форума реших да отида при него, беше  внимателен /не съм била бремена, имах подозрения за гъбички, които се оправдаха/ Реши ми проблема точно за 2 седмици. Плюс това ми направи доста основен преглед Simple Smile разпитва ме както си му е реда. Сега след празниците мисля пак да отида на профилактика при него... че вече за бебче се замислям Simple Smile

# 184
Дайте някакви кординати на Др. Бачуров! gsm,dom.!

# 185
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
Моля, за координати на гинеколог подкрепящ кърменето и имащ опит с бременни кърмачки!

# 186
  • Мнения: 3 216
Д-р Михайл Бачуров
Кабинет-ул Баткум 4-зад магазин Нева.
Дом тел 63 36 25
моб.тел 0888504834

# 187
  • Мнения: 73
Знае ли някой дали д-р Младенов от "Весела" има частен кабинет и негови координати ако имате,също и мнения за него.

# 188
  • Мнения: 702
Прочетох,че има майки които са много доволни от д-р Крумов, искам да ви разкажа накратко как премина моето раждане при него!
Преносвах 7 дни и решиха да ми предизвикат раждане и на смяна беше д-рКрумов като аз нямах предварителна уговорка с лекар просто той се случи на смяна.Предварително знаех,че бебето е едричко,а аз не съм с много широк ханш,тази информация беше записана в картоно ми,но Крумов въобще не го взе под внимание.Тъйкато след включването на системата нямаше никаква родова дейност Крумов реши да ми спука водите и ако знаете колко вода изтече водата ми беше над нормата и тои каза,че щом имам толкова околоплодна течност бебето ще е малко!След изключителни мъки и никакво присъствие на лекаря имах пълно разкритие и започна ужаса за мен!Напъвах сигурно в продължение на 3 часа клекнала на земята по преценка на лекаря без да имам някакви напъни и накрая след неистови мъки обезводнена и на ръба насилите си тои каза айде да я вкарваме в родилна пък ще видим какво ще я правим!Накрая измъкна бебето с форцепс а аз бях абсолютно в несвяст и неможех да реагирам по никакъв начин!И когато се роди дъщеричката ми каза тя е едра и затова не можа да я родиш,роди се 4.200.В последствие разбрах колоко и опасен форцепса и какви увреждания може да предизвика!Слава богу,че сме добре с малката!
Незнам как може да съществуват такива некадърни лекари!А за болницата никога няма да отида да родя пак там!Специалисти са само когато им платиш!
Сега съм бременна за втори път ходя при Бабаков и съм много доволна,живот и здраве като дойде време за раждане ще бъде при него!

# 189
  • Мнения: 37
Мама galka 23 направо ме хвърли в размисъл #Crazy аз ходя на консултация при него и мисля и да раждам във Вми...но това,което си написала наистина е сериозно...

# 190
  • Мнения: 802
Много съм доволна от д-р Димитър Йончев в Окръжна .
Родих дъщеря си при него, ако пак съм бременна пак него ще избера !

# 191
Цитат на: Danin
Д-р Димитър Йончев

Частен прием
ул. Иван Вазов 78
тел. 032 62 71 40
GSM 088 8 705 864

Благодарение на д-р Йончев имах най-спокойната и щастлива бременност и леко раждане за каквито не съм и мечтала. Препоръчвам го безрезервно. Страхотен лекар и човек..
Нямам нищо против д-р Йончев,но спокойната и щастлива бременност си е дар божи.Питай мен след 2 спонтанни аборта и две тежки бременности.На никого не го пожелавам,но  така разбираш най-добре кой струва и кой не.Мога да препоръчам д-р Минев.
Не е зле да направим и един "черен списък".

# 192
  • Мнения: 3 216
Черен списьк вече има тук в сьщия форума. Както и бял.

# 193
  • Мнения: 1 516
Момичета, пуснах тема, но ще пиша и тук. Помогнете ми да си спомня имената на докторите , изродили ме във ВМИ.
Питах ги всичките как се казват, но не помня нищо  Shocked. Родих на 16.02.07. Помня ,че бяха жени. Едната не много възрастна с очила и опашка - едра. Ако някоя е раждала в този ден и знае кои са били на смяна, моля да ми пише!

# 194
  • Мнения: 384
Радостче,там само Димитрова отговаря на описанието ти.Евентуално си мисля за Панчева-ако тогава е била на опашка.В колко часа си родила.
Има една едра,с очила,но е млада-около 30-те,д-р Петрова.Тя е специализантка на д-р Паскалева.

Общи условия

Активация на акаунт