Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 352 805
  • 6 116
  •   1
Отговори
# 3 210
  • Мнения: 377
bubolina_ Писах ти на лични Simple Smile

# 3 211
  • Мнения: 238
Здравейте, момичета, моля някой ако знае колко е прегледа при д-р Крумов да ми пише, както и ехографа, може и на лични, и освен в частния си кабинет има ли кабинет и в Медлайн, благодаря предварително и до скоро!

# 3 212
  • Пловдив
  • Мнения: 789
50лв. е прегледа. С ехограф е. В Медлайн той е завеждащ на отделението, предполагам, че там по линия на болницата приема.

# 3 213
  • Мнения: 238
50лв. е прегледа. С ехограф е. В Медлайн той е завеждащ на отделението, предполагам, че там по линия на болницата приема.
    Благодаря ти!

# 3 214
  • Мнения: 64 898
50лв. е прегледа. С ехограф е. В Медлайн той е завеждащ на отделението, предполагам, че там по линия на болницата приема.

А в Гранд-а?
И работи ли с касата изобщо?

# 3 215
  • Пловдив
  • Мнения: 789
50лв. е прегледа. С ехограф е. В Медлайн той е завеждащ на отделението, предполагам, че там по линия на болницата приема.

А в Гранд-а?
И работи ли с касата изобщо?

Информацията ми е за Гранда. С касата там не работи. В Медлайн не знам да приема по касата за нормални прегледи. По-скоро операции и др. неща биха могли да минат там през касата.

# 3 216
  • Мнения: 64 898
Да, в Медлайн ме е преглеждал преди хистероскопията, не съм плащала.
Значи не работи с касата.

# 3 217
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 263
Подкрепям и аз мнението на Неве88 за тая женица, трудно ми е да я нарека докторка...Аз също се преместих при Тотев, просто отношението е несравнимо.

# 3 218
  • Пловдив
  • Мнения: 309
Момичета, в неделя къде мога да отида за фоликулометрия?

# 3 219
  • Мнения: 1 480
Мисля че в Торакс, но е по-скъпо, заради почивния ден.

# 3 220
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 929
Дами, не ходете при Ангелина Сърбакова в МЦ Кючук Париж, изключително грубо отношение, викане, била съм некадърна, безотговорна и т.н.... Попитах я изрично дали мога да занеса материала, който ми взе в Хронолаб, тя каза, да разбира се, само да не е Писанец. Днес пристигам с резултатите, при което като видя листа, започна да ме обижда, да ми крещи, "аз съм те пратила на едно място, ти отиваш където ти падне..." Може и аз да съм виновната, но не съм заслужила такова отношение. Тръгнах си разплакана от кабинета, не ми стига че ми тежи, че не можем да си имаме детенце от толкова време, а тя те натоварва още повече. 

# 3 221
  • Мнения: 1 480
Наси, наистина ужасно отношение. Мен ме заинтригува и защо да не е в писанец носенето на пробата? Ти къде я занесе в крайна сметка?

# 3 222
  • Мнения: X
Кой не знае, че не пропускат вътрешните тестове-контроли за някои изследвания.
И такива технически грешки в резултатите е имало, че ако лекарят не се осъмни, лечението ще убие пациента. Говоря от първо лице на потърпевша.

Последна редакция: вт, 24 ное 2015, 11:26 от Анонимен

# 3 223
  • Мнения: 1 480
Ох да му се не види, мислех поне микрбиологията там да си занеса, че е близо, но май ще се откажа  Confused

# 3 224
  • Мнения: X
Аз също съм чувала и чела много неприятни неща за Писанец , лично не ходя там изобщо  Peace

Общи условия

Активация на акаунт