Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 218 539
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 345
Здравеи извинявам се че пиша така но мие по лесно  благодаря че ми отговори аз сам от Пловдив знам че трябва да отида при специалист  но незнам при кого точно преди ходих при йончев но вече неискам и незнам кьм кого да се обарна  бихте ли ми помогнали да ми препорьчате някои при когото да отида а за гардите те попринцип ме болят само ден два преди цикал и затова се чуда дали ниама нещо благодаря ви много и извиняваите за правописа

# 346
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Прочети, има мноооооого изписано за гинеколозите в Пловдив.
Аз лично с две пъце мога да препоръчам двама: д-р Паскалева и д-р Пелев  Peace

# 347
Здравейте, бременна съм Simple Smile, но искам да направя аборт, много ви моля да ми препоръчате добър специалист за да мога спокойно да направя аборт, от Пловдив съм, но не знам към кого да се обърна и ако може да ми оставите техните кординати, благодаря ви Simple Smile

# 348
  • Мнения: 141
Здравей,аз направих аборт в 6 г.с.Точно 1час след аборта ме пуснаха да си ходя всичко струваше 150лева.При Д-р.Заимов много е добър и внимателен направи аборта с вакуум бях под пълна упойка и не усетих абсолютно никаква болка нито по време на манипулацията нито след това.Имах съвсем леко цапане в продължение на 1 седмица дори не може да се нарече кървене .Ако решиш да се спреш на този лекар ,няма да съжаляваш , ето и координати :Пловдив- частен кабинет :ул Янко Сакъзов №13 тел:032/644 254 gsm:0888/608 510 кабинета се намира в нова кооперация на 1 етаж .Първо го потърси на мобилния защото в кабинета е след 18 часа и то не всеки ден.Аз правих аборт края на май месец миналата година така че мисля че може би ще има някаква промяна в цените,
.Дано да съм успяла да помогна по някакъв начин .Ако имаш други въпроси на разположение съм.Дано всичко мине толкова леко както  беше при мен.И аз съм много страхлива само при мисълта за болка и ме надува шубето но вярвай ми че изобщо няма да те боли а и както вече споменах и лекаря е много добър и внимателен ще останеш доволна.Стискам палци всичко да мине  по вода. Успех,ако имаш други въпроси ми пиши  на лични защото тази тема не е много подходяща

# 349
  • Мнения: 134
 
 Педстои  ми раждане след около 5 седмици,но не мога да се спра на свестен доктор. newsm78 Бях  при Топалова,но нещо не ми вдъхна доверие.  ThinkingМноооооо на барзо ме претупа. После ходих и при ТРоянчев,който по време на 5 мин. преглед си уговаряше срещи с клиенти и търсеше резултати на клиенти. Млако имли мноо си е неуважение кам пациента.
 След дълги прегледи из форумите се спрях на Минев и  Велевски -в Selena ili Toraks. Та   ако некой има преки впечатления от тях, моля ви пишете ми.
 Предварително ви благодаря  Praynig

# 350
  • Мнения: 134
 Не бях мнооо ясна. Става въпрос и за лекарите, и за болниците. 

# 351
  • Пловдив
  • Мнения: 238
Момичета някой скоро ходил ли е на преглед при д-р Заимов и знае ли каква му е цената?А знаете ли работи ли по здравна каса и къде?Реших да отида при него на преглед с екограф но ми притеснява цената.Моля за вашата помощ!

# 352
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Знам, че работи само в частния кабинет и в Окръжна болница, т.е. не можеш да ползваш талон от ЗК. Няма да е повече от 30 лв според мен. Обади се и питай, няма нищо срамно в това да знаеш предварително колко струва прегледа.

# 353
  • Мнения: 3 216
Кате, кой ти следи бремеността? (може и на лични)

# 354
  • Мнения: 317
nalaga se na moia priqtelka da pravi  operaciq na trabite na iaichnicite za otpushvane,nasochila  se e kam dr  Korsemov,kakvo shte ia posavetvate.Niakoi   pravil li e takava operaciq?

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 16:42 от mamagali_vanko

# 355
  • Мнения: 317
НЯКОЙ ПРАВИЛ ЛИ СИ Е ОПЕРАЦИЯ НА ТРАБИТЕ НА ЯИчНИЦИТЕ  ??????????????????
ИМА ЛИ ВЕРОЯТНОСТ ПОСЛЕ ДА СЕ ЗАБРЕМЕНЕЕ НОРМАЛНО ИЛИ ДОКАТО МИНЕ ВЪЗТАНОВИТЕЛНИЯ ПЕРИОД ПАК СЕ ЗАПУшВAT:(























































































Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 19:52 от mamagali_vanko

# 356
  • Мнения: 21
Валери08, аз съм раждала в Торакс и имам прекрасни впечатления за клиниката и лекарите, както и за грижите, които полагат да пациентите. Успяват да ти вдъхнат доверие и спокойствие, а пък и средата не е болнична, а се доближава до домашната. Ако искаш повече информация за това как протече моето секцио мога да ти пратя на лични, за да не товарим темата. Успех ти желая! И не се страхувай, всичко ще мине добре! Стискам ти палци! Hug

PS: сега видях датата , то си е направо тези дни събитието Simple Smile сигурно вече си направила своя избор, така че стискам палци и ти желая успех!

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 11:43 от freespoken

# 357
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Една приятелка си прави такава операция при Корсимов, работи във ВМИ, но има и частен кабинет в Пазарджик. Веднага след това забременя. Сега обаче иска второ, но тръбите пак са запушени  Confused Все пак лекаря трябва да прецени и да си каже мнението за конкретния случай. Иначе те съветвам да се поровиш из "Искам бебе", не може да не е обсъждано там.

# 358
  • Мнения: 2 926
Не знам как точно протича операцията за отпушване на тръби, но скоро лежах във ВМИ и личните ми впечатления от Корсемов са страхотни.И не знам как е като специалист, защото аз имах друг лекуваш лекар, но отношението му към пациентите и страхотно.

# 359
  • Мнения: 1 900
И за мене Корсемов е един  от уважаваните гинеколози в нашия град.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт