Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 229 873
  • 5 712
  •   2
Отговори
# 4 050
  • Мнения: 4 433
_viki, аз съм доволна от д-р Патрикова за профилактични прегледи , до х-л Лайпциг й е кабинетът.

# 4 051
  • Мнения: X
Отидох при доктор Сюлейман, нямам "оплаквания" от нея, но съм бясна на рецепцията на 5-дкц.
Голяма драма направиха, че ме е нямало в системата. ?!
Ами не съм отивала там и точка.
После се оказа, че са ме писали извън графика на доктора. Ами ако бях отишла почти на минутата, щеше да си е тръгнала!
Винаги ли са такива в 5-то дкц?
Накрая отидох на рецепцията, за вторичния преглед, и отново драма, че не съм казала, че е за майченство.
Ама посечената дата от мен, била за майки, а не за... Ама тя като си мърмори на носа си, аз ли съм виновна?
Разбирам, защо една дама, бе заявила, че няма да ходи на поликлиника.
След вторият преглед, няма и аз да стъпя там. Добре, че поне д-ра не ме претупа.

# 4 052
  • Мнения: 264
Др.Паскалева АГ ще препоръчам аз.С направления работи в Торакс,има и частен кабинет.


+1 за др.Паскалева и -1 за др.Патрикова

# 4 053
  • Мнения: X
Тя Патрикова малко е като хахава, честно казано. Не съм ѝ пациентка, но я познавам "задочно" и съм с впечатление, че малко не я слуша главата.

# 4 054
  • Мнения: 700
Чета последните страници, но за всеки случай ще попитам - жена гинеколог свястен специалист има ли в Пловдив? Досега все пътувах към София, но сега не мога. Та, има ли такова "чудо" Confused
Л.Л. ме прати при мъж гинеколог, но не желая.
Д-р Тракова е човек и специалист. Културата и надминава модерните стандарти за добър лекар. Старомодна в добрия аристократичен смисъл.
Не раб с ЗК. Преглед 20 лв. Ехо 15 лв.
Кабинета е в блока до Чифте баня.

# 4 055
  • Мнения: 1 787
Здравейте! Препоръчайте ми гинеколог работещ със ЗК, че до сега все на частно съм ходила.

# 4 056
  • Мнения: 77
Здравейте! Трябва да си избера аг проследяващ бременност. Двоумя се между др Даниел Ставрев(младия) и др. Климент Бабаков . И двамата са по здравна каса, но на мен ми е за първи път и искам всичко да е наред. Моля посъветвайтеме на кои от двамата да се доверя!

# 4 057
  • Мнения: 2 500
Ходя при Бабаков и съм много доволна. Не съм си следила бременностите при него, но ми са добри впечатленията. Много внимателен, обяснява подробно всичко, което те интересува.

# 4 058
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
И аз за втори път избрах Бабаков и съм доволна. Първият път родих при него в Окръжна.

# 4 059
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
Даниел Ставрев е само един. Ангел Ставрев е татко му. Аз бих избрала Бабаков. И двамата "раждат" в Селена. Ако искаш при тях да раждаш, имай го предвид, да не окаже накрая при непознат да отидеш., ако Селена не е в плановете ти за болница. При мен това беше определящо, който ме следи, при него да раждам.

# 4 060
  • Мнения: 264
Аз също препоръчвам д-р Бабаков. Раждах при него в Селена ми февруари 2017, секцио. Нямах никакви проблеми след операцията, обръщаше ми страхотно внимание, идваше да ме види по два пъти на ден в болницата. Когато трябваше да ми сваля конците даже предложи специално заради мен да дойде до болницата. Само за сравнение, момичето което беше в стаята с мен беше изключително разочарована, че нейния лекар не дойде нито веднъж да я види, а си беше плащала всеки месец за консултациите.

# 4 061
  • Мнения: 77
Благодаря ви момичета! 😊

# 4 062
  • Мнения: 1 787
Здравейте! Някой посещавал ли е доктор Семра Халил? Ако може да споделите мнение.

# 4 063
  • Пловдив
  • Мнения: 5
Здравейте! Някой посещавал ли е доктор Семра Халил? Ако може да споделите мнение.
Аз ходя при нея и съм много доволна

# 4 064
  • Мнения: X
Колко струват прегледите при докторката?

Общи условия

Активация на акаунт