Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 229 892
  • 5 712
  •   2
Отговори
# 4 080
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Тотев от кога работи в Селена?
Нали не греша и няма двама с това име?

За Селена си заслужава всяка стотинка, стига да има човек възможност. Ако имам второ дете пак там бих отишла.

# 4 081
  • Мнения: 2 559
Лежах в Окръжна през бременността за 4-5 дни и се заклех, че там няма да родя. Родих в Торакс /преди 8 години/ и не съжалих и за миг, сега се замислям за второ и със сигурност, дай Боже да се случи, раждането ще е в Селена.

# 4 082
  • Мнения: 61
Аз родих първото си дете в Окръжна болница без избор на екип.    Слава на Бога,  че се роди живо и здраво момченце.  Не коментирам професионалните качества на лекарите, но отношението на целия персонал беше отвратително! Ако преносваш , както се случи с мен,  те настаняват в патологична бременост и само следят тоновете на бебето. Лекарят не ми вярваше когато му казах на визитация, че имам контракции на 6-7 минути. Щом не си плащаш за избор на екип,   не ти обръщат внимание.  Детските сестри ти дават да се грижиш за детето 12 часа след раждането кога то те раздвижат,  аз бях секцио,  независимо дали се чувстваш добре или не.  Карат те да кърмиш детето и почти те ти дават адаптирано мляко,а на мен кърмата ми слезна чак на 4-тия ден и детето ми ревеше от глад. Опитвах се да се цедя първите дни, но дори и капка коластра не потичаше. Изпаднах в следродилна депресия. Съжалявам,  ако съм разтроила някоя от вас.  Това беше преди 3 години и половина.  Сега чакам второ дете и живот и здраве мисля за раждане в Селена.

# 4 083
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Ами хубаво правят като не дават АМ. В частните болници колкото и да обясняват че са за кърменето набутват АМ само да мълчт бебетата. Първото го родих в хирургиите- няма такава мъка. Суперлесно раждане и мнооого нерви следващите 3 дена. Не бях спала 4 денонощия. Второто го родих в Торакса- просто лекаря ми вече работеше там. Трудно, макар и бързо раждане и много спокойствие след това. За 3 дена се нагледах как УЖ стимулират кърменето, а всъщност за да са спокойни бебетата убеждават майките, че имат нужда от АМ. На изписване ми връчиха рецепта за АМ ей така за всеки случай, нищо че бебето си качваше вече прекрасно само на кърма. Пак бих избрала същия лекар без значение къде работи. Е предпочитам в частната болница, защото е по- чисто и персонала е любезен, но пак казвам лекаря ми е водещ в избора.

# 4 084
  • Мнения: 660
Аз два пъти раждах в хирургиите заради лекаря ми.Персонала не е любезен,преживяват се 4 дни.За това отношение на здравните работници не мога да го проумея.То да е един ,двама човека разбираемо нещо да не са на кеф,ама това всички по отделенията не го разбирам.От декември сме посетители по отделенията -в онко,в урология и в нефрология,а скоро и в спешното.Ами то навсякъде се отчаях от лошо поведение и отношение.Извинявам се за спама,но се отвратих от болниците.

# 4 085
  • Мнения: 2 559
Докторът, който ме прие в Окръжна имаше супер пренебрежително отношение. После като родих в Торакс, на втория ден този същия беше там дежурен, отношението му беше кооооренно различно. Rolling Eyes

# 4 086
  • Пловдив
  • Мнения: 101
Здравейте, пиша ви ,защото искам да изкажа възмущението си от така наречената лекарка ЕЛЕНА БАКАЛОВА в Хипократ!!! Преди малко бях при нея,защото вече съм 11г.с и трябва да се запиша на ЖК за да ми пусне изследвания.Не съм живяла в Плд , от около година съм тук и не познавам много лекари,реших да отида в Хипократ ,защото ми е близо до вкъщи и до работа.Отидох при д-р Бакалова ,всичко нормално,разказах и ,че искам да ми води женската консултация,че съм избрала нея ,защото се намира близо до нас,защото не мога след няколко месеца да обикалям града за консултации, че не съм от тук и не познавам много лекари та след като и разказах ме попита при кой лекар съм ходила (казах й - д-р Бачуров) и тя каза ,че докато не реша къде и при кого ще раждам нямало как да ми каже дали ще ме вземе на ЖК .... Това нормално ли е???? На всяка от нас ни се полага по здравна каса тази ЖК..... Усетих на къде вървят нещата и й казах ,че с мъжа ми сме решили за сега да родя при д-р Бачуров,естествено тя най-нагло се подхили и ми подаде напревлението и ми каза да отида в 2ДКЦ там имало колеги,които също работят със здравна каса.....
Не мисля ,че е нормално това отношение....Най-малкото тя е жена....Алчността на някой лекари няма крайййй!
Сега отново почвам да търся при коя лекарка да отида,моля ви препоръчайте ми някоя,която не би се обидила,ако ходя и другаде...по възможност около Кършияка...но съм склонна и другаде само да го няма този проблем отново.....
 

# 4 087
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
В Торакс лекарите водят ЖК по каса. Изберете си някой. Аз лично съм доволна от д-р Паскалева. Пусна си ми всичко като изследвания. Вярно, пита ме още в началото къде ще раждам, но ние се познаваме доста от преди да започне да работи там и бях родила първото си дете при нея. Като казах,че ще говорим, като му дойде времето, изобщо не повдигна въпроса повече. Аз като реших вече си говорихме по същество. Имам познати майки, на които други лекари от Торакс са водили ЖК и са доволни. И родиха другаде. На центъра е, има удобен транспорт и не се чака с часове пред кабинетите. Peace

# 4 088
  • Пловдив
  • Мнения: 101
В Торакс лекарите водят ЖК по каса. Изберете си някой. Аз лично съм доволна от д-р Паскалева. Пусна си ми всичко като изследвания. Вярно, пита ме още в началото къде ще раждам, но ние се познаваме доста от преди да започне да работи там и бях родила първото си дете при нея. Като казах,че ще говорим, като му дойде времето, изобщо не повдигна въпроса повече. Аз като реших вече си говорихме по същество. Имам познати майки, на които други лекари от Торакс са водили ЖК и са доволни. И родиха другаде. На центъра е, има удобен транспорт и не се чака с часове пред кабинетите. Peace
Благодаря тиии ,точно в момента четях мнения за нея.Мисля да се обадя утре и да си запиша час при нея.Innocent

# 4 089
  • Мнения: 3 459
+ 1 и от мен  Peace
Винаги съм я препоръчвала, повече от 12 години съм и пациент. Първото си дете родих при нея във ВМИ, всъщност в болницата отидох заради нея, иначе самото Аг отделение не го трая и не бих стъпила ако не беше там. Аз изхождам от лекар, не от условия.

# 4 090
  • Пловдив
  • Мнения: 101
Сега говорих с д-р Паскалева и ме попита директно кога е терминът ми и ,че предпочита ако ми следи бременността и да раждам при нея..... Отчайвам се ,че няма един лекар със съвест,при кой ще е израждането е личен избор... а ЖК ми се полага,как може да отказват.

# 4 091
  • Мнения: X
Запиши се при д-р Петрова в Селена. Аз още на първата консултация ѝ казах, че съм пациентка на д-р Минев и никога нищо не е казала или споменавала за раждане при нея. Камо ли пък че няма да ми води ЖК поради тази причина.

# 4 092
  • Пловдив
  • Мнения: 101
Запиши се при д-р Петрова в Селена. Аз още на първата консултация ѝ казах, че съм пациентка на д-р Минев и никога нищо не е казала или споменавала за раждане при нея. Камо ли пък че няма да ми води ЖК поради тази причина.
А може ли да и се обадя по телефона за да я питам дали ще ме вземе със сигурност.

# 4 093
  • Мнения: X
Ами обади ѝ се щом се притесняваш, обаче аз не мога да съдействам, понеже ѝ нямам номера...
Не съм я питала предварително, записах си час, отидох с направлението за ЖК и директно ѝ казах как стоят нещата. Тя е много мила и усмихната и изобщо нищо не изкоментира.
Само че сега се замислям, че с часовете си трябва предварително записване, та не знам за кога най-рано ще ти дадат час.
Ти иначе при Бачуров ли ще раждаш ?

# 4 094
  • Пловдив
  • Мнения: 101
Ами обади ѝ се щом се притесняваш, обаче аз не мога да съдействам, понеже ѝ нямам номера...
Не съм я питала предварително, записах си час, отидох с направлението за ЖК и директно ѝ казах как стоят нещата. Тя е много мила и усмихната и изобщо нищо не изкоментира.
Само че сега се замислям, че с часовете си трябва предварително записване, та не знам за кога най-рано ще ти дадат час.
Ти иначе при Бачуров ли ще раждаш ?

Да, при него съм решила.
За нея след около 2 седмици има свобден час.

Общи условия

Активация на акаунт