Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 218 106
  • 5 679
  •   3
Отговори
# 435
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
.

# 436
  • Мнения: 5
ноември месец лежах в консервативна гинекология на ВМИ и останах много доволна!Не знам какво е положението в родилно отделение,но чувам много противоречиви мнения и за отношение,и за корупция!Февруари лежах в патологична бременност на Окръжна болница - много мило отношение,но...май мафията там е по-голяма?!

# 437
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Aз лежах два пъти за задържане във ВМИ . Бях си наумила, че там ще раждам   Laughing от самото начало. Смених няколко доктора ,докато намеря моя  ,който работи във ВМИ и нещата се получиха .Доволна съм от избора,който направих  Peace

# 438
  • Мнения: 38
Здравейте!Искам да помоля за съвет.Разбрах,че сам бременна и исках да отида на преглед за да видя дали е наред всичко.Не сам от Пловдив и не знаех къде да отида.Прочетох добри отзиви за д-р Топалова и днес бях при нея.Много внимателна беше,но за 20 мин ми взе 50 лева.Искам да ми препорачате друга добра гинеколожка,която да работи със здравната каса,защото тези прегледи са непосилни за мен да ги плащам.По възможност лекарката да работи в Тракия и да е по ЗОК.Благодаря предварително.   

# 439
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Доктор Тотев работи в 5 ДКЦ в Тракия .АКо ти трябва за женска консултация е Ок .

# 440
  • Мнения: 38
А тук за поликлиниката в Тракия,знаете ли дали има и жени гинеколози и някакви отзиви за тях?

# 441
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Мисля, че доктор Керменлийска работи ,но казват че е много груба .

# 442
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022

Мисля, че доктор Керменлийска работи ,но казват че е много груба .
Преди 9г. работеше там, но сега не знам...Но наистина е много груба.  Thinking

Аз, при колкото гинеколози съм ходила, за себе си съм установила, че мъжете са доста по-внимателни и разбиращи от жените. Странно, но факт.
ЖК ми я води д- р Петров, работи в IV ДКЦ - Смирненски. Много е добър.  newsm10

Само споделям, ако решиш, но сигурно ти е далече...

# 443
  • Мнения: 38
Благодаря за съветите!

# 444
  • Мнения: 38
Анели може ли да ми разкажеш нещо повече за д-р Тотев,като че ли взех да се замислям дали да не отида при него.Двуомя се между него и д-р Кръшкова за която също прочетох добри отзиви.

# 445
  • Мнения: 38
Анели,благодаря ти много! Grinning

# 446
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Анели,благодаря ти много! Grinning


За нищо! HugЖелая ти една лека бременност и прекрасно бебче!  bouquet  bouquet

# 447
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Анели може ли да ми разкажеш нещо повече за д-р Тотев,като че ли взех да се замислям дали да не отида при него.Двуомя се между него и д-р Кръшкова за която също прочетох добри отзиви.

аз съм за д-р Кръшкова препоръчвам ти я тя ми следеше бремеността и съм много доволна от нея
 Peace

# 448
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
ноември месец лежах в консервативна гинекология на ВМИ и останах много доволна!Не знам какво е положението в родилно отделение,но чувам много противоречиви мнения и за отношение,и за корупция!Февруари лежах в патологична бременност на Окръжна болница - много мило отношение,но...май мафията там е по-голяма?!

Аз раждах в Окръжна , отношението беше добро и останах доволна , но родих там заради лекаря , който ме следеше през цялата бременност на частно и присъстваше на раждането.Бях във "ВИП" стая и условията бяха добри , но не като за "ВИП".Не знам дали ако не бях с избор на лекар и бях в "обикновенна" стая положението щеше да бъде същото.От майки родили без избор на лекар знам , че лекаря , който ги е израждал там си е поискал пари за обезболяващите , които са безплатни  ooooh!.Всичко е до ситуация , момент , екип и пр. според мен.Успех  Peace

# 449
  • Мнения: 38
Благодаря Ви за подкрепата Hug,защото съм доста стресната все още понеже не съм от тук и не познавам никой лекар.Дано да попадна на добър лекар и всичко да е наред. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт