Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 218 474
  • 5 679
  •   2
Отговори
# 4 530
  • Мнения: X
А как прави секцио... като месар.

# 4 531
  • Пловдив
  • Мнения: 40 801
Тая женица даже не съм я чувала...къде работи?

# 4 532
  • Мнения: 3 459
Във ВМИ.

В 13 седмица ме пита дали съм сигурна че съм бременна!? Абсолютна тъпанарка!

# 4 533
  • Мнения: X
Джей, в болница Иван Рилски има много добър невролог, д-р Бързински. Скенер в Пълмед.

# 4 534
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
Бързински има и частен кабинет на "Анри Барбюс". Работи с направления, но аз ходих на частен прием  Аз съм със смесени чувства за него. Не ми е помогнал, но не ми е и навредил. Но и на мен ми го препоръчаха като добър специалист. Може би проблемът ми не е бил точно за него. Мильотев също го хвалят, но при него не съм ходила. Абе, май обърках темите. Да местя ли мнението в другата тема.....Хич не гледам къде пиша.

Последна редакция: нд, 27 яну 2019, 21:16 от dazel

# 4 535
  • Мнения: 152
Благодаря ви.      Кой прави секцио като месар?

# 4 536
  • Мнения: X
Благодаря ви.      Кой прави секцио като месар?
Визираше се д-р Мария Василева. Не я познавам докторката, не е мое мнението.

# 4 537
  • Мнения: 364
Герда като каза д-р Ямаков, та имайте в предвид, че графика му излиза в Супердок на 28 число на месеца и общо взето до края на деня не остават свободни часове за следващия месец. И защото е след два дни, та да ви кажа, ако решите.
Момичета, аз вече имам съмнения в ефективната работа на този сайт Супердок.
Както писах, при обаждане на регистратурата в Торакс се оказа, че часът ми е дублиран.
Понеже бях на зор, след дни отново им звъннах да питам евентуални часове при Паскалева за февруари, посъветваха ме да й звънна на личния номер.
Така и направих и добре, че се престраших да я обезпокоя.
В уречения ден ми се наложи да я изчакам заради спешно секцио, направи ми обаче впечатление, че чакалнята беше пуста, двама- трима гинеколози  нервничаха, че смените им изтичат, а записалите се ги няма, дойдоха две жени и ги насочиха при свободни, за Паскалева бяхме само две, като имате предвид, че около два часа бях там.
Та, най- добре е лично да се свържете с предпочитан гинеколог.
И да не е само спам- много ведър и спокоен лекар ми се видя Паскалева, без прибързвания и изводи , преди да е видяла изследванията.

Последна редакция: нд, 27 яну 2019, 22:56 от Maya Petrova 601620

# 4 538
  • Мнения: X
Преди десет дни бях на преглед при д-р Ямаков. Два пъти му звъня телефона, и двата пъти насочваше пациентките към платформата за час. От края на октомври се опитвах да запазя час и все забравях. Декември се амбицирах, нам колко си напомняния си направих за 28 и запазих. 

# 4 539
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
През Супердок много зависи при кой лекар се запазват часовете. Редовно го ползвам, за да запазя час за алерголог и не съм имала проблеми. Пролетта си запазих час за една гинеколожка-Станева май се казваше в 1 ДКЦ. Отивам на регистратурата и ми дадоха съвсем различен час. При тях изобщо не излизаше. После тя ми обясни, че е трябвало да и кажа, че съм там, защото тя държала да си спазва часовете от супердок, пък другите можели да чакат. Ми хубаво ама аз какво съм виновна, че ромката пред мен е по- нахална и се навря първа.
Д- р Паскалева е много спокоен човек, да. Вероятно не са си въвели платформата съвсем както трябва още. Преди се записваха часове само на регистратурата и може с въвеждането на Супердок да е ставало объркване, ако от регистратурата не са имали достъп. Въпрос на организация е всичко.

# 4 540
  • Мнения: 1 071
Здравейте, имате ли впечатления за доктор Станева? Имам час при нея тази седмица.

# 4 541
  • Пловдив
  • Мнения: 40 801
Здравейте, имате ли впечатления за доктор Станева? Имам час при нея тази седмица.
Преди 3г приятелка и беше пациентка,следеше и бременността.Доволна беше,обръщала и много внимание.

# 4 542
  • Мнения: 125
Здравейте, търся помощ!
Търся гинеколог, който има опит с хипертония по време на бременност. Не съм от Пловдив, но вече съм отчаяна от терапията и назначенията, които имам в момента. Влязох в болница, текат системи, пия допегит и коринфар и кръвното си е това с което влезнах преди 4 дена. 140/80 в най-добрия случай, вечер става 150/90.
Също ако някой има познати, бременни, които са останали доволни от посещение при кардиолог, някой който да има опит с бременни.
Много ще бъда благодарна на мнения от хора с опит.
Благодаря!

# 4 543
  • Мнения: X
Д-р Учикова. Виж си белтъка в кръвта. Приятелка ражда при нея спаси й бебето, заедно бяхме лежали в болница с София, но Пловдив й беше по-близък вариант за раждане.

Последна редакция: чт, 07 фев 2019, 22:25 от Анонимен

# 4 544
  • Мнения: 125
Белтъка за сега е в норма, изследваха ми го тук в болницата. Благодаря за мнението!

Общи условия

Активация на акаунт