Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 218 253
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 38
Здравейте момичета!Моля ако някоя от Вас има мобилния на д-р Топалова да ми го даде,защото май може да се наложи да и званя през уикенда.А тя приема ли събота или неделя ако е спешно?Питам защото днес имах 2-3 капки кръв ама едно такова белезникаво и понеже за втори път карвя и ме е страх.Ама званях в поликлиниката и нямаше часове,а и като че ли спрях само с тези няколко капки,но ако се засили трябва пак да тичам на частно. Rolling Eyes

# 466
  • Мнения: 1 900
 д-р Снежана Топалова АГ
СБАЛАГ "Селена"
бул. Пещерско шосе 80
ч. каб. пл. Кочо Честименски №6
0888 636314; 642819

# 467
  • Мнения: 38
Валерия благодаря ти много!

# 468
  • Мнения: 38
Момичета,помагайте!Вчера се записах при личен лекар в ДКЦ 5 и тя ми каза,че работила с Тотев и най-добре да си запиша час при него.Да ама другата седмица той е в отпуска,а аз трябва да отида при всички случаи в понеделник на доктор.Ако отида при Кръшкова в ДКЦ 2,мисля че личната може да ми направи проблем.Какво мислите Вие,как бихте постапили,защото аз вече не издаржам,само ядове. newsm45

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 18:17 от sladkaborovinka

# 469
  • Мнения: 793
Защо да ти направи проблем????  Ти все пак си с проблем и не може да се чака newsm78

# 470
  • Мнения: 1 900
Момичета,помагайте!Вчера се записах при личен лекар в ДКЦ 5 и тя ми каза,че работила с Тотев и най-добре да си запиша час при него.Да ама другата седмица той е в отпуска,а аз трябва да отида при всички случаи в понеделник на доктор.Ако отида при Кръшкова в ДКЦ 2,мисля че личната може да ми направи проблем.Какво мислите Вие,как бихте постапили,защото аз вече не издаржам,само ядове. newsm45
Мисля, че след като той е в отпуск имаш реална причина която да посочиш ако твоята ти направи проблем. Макари в крайна сметка избора за специалист да си е твой. Щом ти трябва лекар, а  не ти се дават излишни пари по частни кабинети отивай при Кръшкова. При условие, че имаш проблем въобще не се съобразявай дали ще ти се сърди джипито или не. Peace

# 471
Момичета,помагайте!Вчера се записах при личен лекар в ДКЦ 5 и тя ми каза,че работила с Тотев и най-добре да си запиша час при него.Да ама другата седмица той е в отпуска,а аз трябва да отида при всички случаи в понеделник на доктор.Ако отида при Кръшкова в ДКЦ 2,мисля че личната може да ми направи проблем.Какво мислите Вие,как бихте постапили,защото аз вече не издаржам,само ядове. newsm45
Аз съм съвсем в началото на бремеността и мисля да се ангажирам с д-р Тотев.Ходила съм при него за профилактични прегеледи и съм много доволна, но въпросът ми е дали може да ми го препоръчате за бременост? Също така чух, че приема и в Селена, вярно ли е? Още съм доста уплашена и искам да съм сигурна в лекаря.Благодаря предварително.

# 472
  • Мнения: 22
Мами, бихте ли ми препоръчали при кого да отида на 4D, благодаря ви предварително!

# 473
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Момичета имате ли някакво инфо за д-р Здравко Атанасов Минев-СЕЛЕНА-ПЛОВДИВ...Ще ви бъда много благодарна ако някой ми даде инфо  за него!!!
 Благодаря преварително Hug Hug

Аз го посещавах 8 месеца заради много проблемна бременост, имам впечатления от по-голямата част от екипа на Весела (лежала съм там и с предната бременост, той също работеше там), бих казала, че нямаше по-загрижен лекар (тогава не ходех на частно при него). Ако те интересува инфо за дейността му в Селена - нямам впечатления.

# 474
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Мами, бихте ли ми препоръчали при кого да отида на 4D, благодаря ви предварително!

ВМИ - д-р Корсемов, Алфа Медикус -д-р Даскалов

# 475
  • Мнения: 232
moje li nqkoi da mi dade nqkakva informacia za D-R PELEV,za6toto mislq da rajdam pri nego,a 4yvam ot moi poznati 4e...........

На д-р Пелев дължа живота на дъщеря ми и своя също. В супер критична ситуация той реагира професионално и ще съм му благодарна цял живот!
Какво говорят приятелките ти - не ме интересува даже. Няма лекар, който да не е оплют /типично по български/. Но пък имаме избор да намерим "своя" доктор. "Моят" е д-р Пелев!

П.П. Пиши на кирилица!

Аз мисля, че това е най-важното нещо, което определя един лекар дали е добър  Peace
Безпроблемна бременност всеки може да следи, както и да изписва едни и същи лекарства. Важно е адекватното действие в критични ситуации!!!

# 476
  • Мнения: 1 900
Мами, бихте ли ми препоръчали при кого да отида на 4D, благодаря ви предварително!
Даскалов или Троянчев. Peace

# 477
  • Мнения: 3
Аз бих препоръчала д-р Росен Петров. Преди работеше в ДКЦ-то в кв. Смирненски , а сега се е преместил в МЦ "Хипоталамус" до църквата Света Петка. А по въпроса на sladkaborovinka за жена гинеколог.... според мен е по-важно на първо място лекарят да е специалист и да си разбира от работата, а не дали е мъж или жена. Първият път,когато отидох на гинеколог не послушах съветите на майка ми и на личната ми лекарка и държах да е жена. Е... жена беше, но след месец неуспешно лечение на гъбички се убедих и отидох при д-р Петров. Забележки от него досега нямам  newsm10

Кога се е преместил?  newsm78 Моя приятелка последно беше средата на миналия месец при него в смирненски! Passion_G, ти ходила ли си  в новия център?

# 478
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Да....точно там ходих....работи само в новата клиника!  Simple Smile

# 479
  • Мнения: 3
Да....точно там ходих....работи само в новата клиника!  Simple Smile

Наистина е там. Преди минути звъннах на регистратурата да питам дали става въпрос за същия и ми казаха, че е той.
Даже си запазих час за днес.  Simple Smile


Passion_G,  благодаря ти!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт