Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 259
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 4 680
  • Мнения: 1 669
Драга, направо ме разби...застраховката му не покривала съвети за бременни?!!
Аз бих ти препоръчала д-р Ангел Ставрев, д-р Ямаков, Борислав Иванов. На Крумов и Минев не бих се доверила.

# 4 681
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 747
Все бях чувала истории от Англия за тяхната здравна система, но чак подобно нещо не съм. Ужас и безумие. И това е лекар....

# 4 682
  • Мнения: 4
Драга, направо ме разби...застраховката му не покривала съвети за бременни?!!
Аз бих ти препоръчала д-р Ангел Ставрев, д-р Ямаков, Борислав Иванов. На Крумов и Минев не бих се доверила.
Взех час за Минев, пък да видим. Каквото и да е ще е по-добре от тукашните, които не ти обръщат грам внимание.
А за Англия ако тръгна да разправям, направо ще Ви се изправи косата. Има и добри лекри. Чувала съм и истории, където са спасявали животи на деца, които са били отписани в България. Но......са рядкост и предполагам е на късмет. Аз съм страшно разочарована и изобщо не им вярвам, за това мисля да ме прегледат и в БГ, а за раждането ще реша по-нататък, защото близо до мен се намира една от най-добре оборудваните родилни в страната, а този фиброид/миома доста ме притеснява. Благодаря много за съветите

# 4 683
  • Мнения: 6
Здравейте, някой знае ли дали Асен Даскало работи по ЗК или вече е само на частно?

# 4 684
  • Мнения: 1 775
Здравейте, д-р Елена Леви работи ли? Бях чела преди време, че е в майчинство.

# 4 685
  • Пловдив
  • Мнения: 407
Да, работи.

# 4 686
  • Мнения: 1 669
Каква е цената на преглед при Ямаков? Знаете ли с коя лаборатория работи?

# 4 687
  • Мнения: X
Той работи със ЗК. Аз съм плащала само потребителската такса с направление.

# 4 688
  • Мнения: 1 669
Знам, но се чудех ако като излезе графика часовете се запълнят прекалено бързо и останат само платени или пък ако ЛЛ не ми даде направление.

# 4 689
  • Мнения: X
Като излезе графика на 28-ми, трябва още от сутринта да почваш да проверяваш, обикновено към 9.30 е излязъл. Към 15 часа обикновено всичко е запълнено. Внимавай да не избереш от дните, които са само за женска консултация.

# 4 690
  • Мнения: 6
    Здравейте мами! Моля ви, препоръчайте ми добър гинеколог в Пловдив,за операция на киста. Благодаря!

# 4 691
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Първо си намери добър гинеколог, който да ти каже със сигурност, че кистата е за операция. И ако е така, нека те оперира репродуктивен специалист, който няма да ти съсипе яйчника респ. яйчниковия резерв. Ако не си в репродукгивна възраст едва ли би представлявало проблем подобна операция. Всеки може да я направи.

# 4 692
  • Мнения: 1 139
Здравейте, искам да попитам мамите, които са седели бременността си при др Тотев пуска ли необходимите изследвания, спомням си че в началото бяха цял куп, гледа ли на ехпграф всеки път или трябва да се доплаща. Благодаря предварително.

# 4 693
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Здравейте, искам да попитам мамите, които са седели бременността си при др Тотев пуска ли необходимите изследвания, спомням си че в началото бяха цял куп, гледа ли на ехпграф всеки път или трябва да се доплаща. Благодаря предварително.
Пуска всичко необходимо, както и допълнителни ако се налага (аз исках тсх) също и направления ми даваше редовно за ендо. На ехограф гледа 3 пъти за цялата бременност (след като те запише на ЖК) , ако искаш се плаща 20 лв през другите прегледи.
Обаче не знам сега как стоят нещата при него, дали още е в Хипоталамус или си отвори кабинета вече.

# 4 694
  • Мнения: 1 139
Nassie, благодаря за отговора, вече е в кабинета си и понеже ми е много близко и прочетах хубави мнения  и затова се насочи към него.

Общи условия

Активация на акаунт