Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 439
  • 5 679
  •   2
Отговори
# 4 725
  • Пловдив
  • Мнения: 714
Авиа, не говориш ли в случая за колпоскоп?
Да, грешката е моя.

# 4 726
  • Мнения: 9 092
Благодаря за отговорите ви. Миналата година лекувах трихомони, открити от директна микроскопия в Писанец.
Подозирах нещо такова.
Минах по този път, 4 месеца с неясен проблем, 4 лаборатории с 4 различни мнения...
Накрая си направих проучването и отидох при лекар по кожно венерически болести. С 2 ръце ти препоръчвам доктор Тодор Желязков. Посещавах го дълго, за да лекуваме разни неща, но главно ти го препоръчвам защото е изкл.точен с директната микроскопия. Видя неща, които никоя лаборатория не видя, а са били там, и са били очевидни!
Има си и сайт човека, можеш да запишеш час и през  superdoc платформата. Кабинетът му е до училище Душо Хаджидеков, надолу по тротоара, има къде да се паркира винаги. Ако мога да помогна с още нещо, пиши ми ❤

# 4 727
  • Мнения: 83
Здравейте момичета! Бих искала да попитам дали можете дами препоръчате доктор за фетална морфология? Колебая се между Троянчев и Стоилов. За Стоилов чета само и единствено хубави коментари, но въпреки това ми е първа бееменност още се колебая, но пък в най-скоро време трабва да запиша час.

Благодаря преварително 😊

# 4 728
  • Мнения: X
Откакто моя колежка се инвалидизира, след лапароскопска операция при Троянчев, не мога на никого да го препоръчам. Аз правих ФМ при д-р Кръшков в Селена. Но минаха години от тогава.

Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 21:43 от Анонимен

# 4 729
  • Мнения: 1 472
Аз лично не съм доволна от Стоилов...
Бих ти препоръчала Борислав Иванов в медлайн, правила съм и при Троянчев също е за предпочитане според мен пред Стоилов....но то от всеки доктор има доволни и недоволни....иначе апаратурата му е добра, но други неща ме разочароваха мен при прегледа....

# 4 730
  • Мнения: 83
Благодаря и на двете ви! По принцип ще се следя при Михнев в Медлайн, исках при Иванов, но много се чака и се отказах. Ще поразпитам отново и ще видя кой ще препоръчат и ще преценя ☺️

# 4 731
  • Мнения: X
Стоилов, Стратиева в Селена идва още една докторка от София.

# 4 732
  • Мнения: 285
Аз съм доволна от Апостолова в Селена. Много внимателна и мила. При Троянчев също съм ходила, но не останах доволна. През цялото време си говореше по телефона, запазваше часове и какво ли не. Относно прегледа почти нищо не обясни. Сега с втората бременност мисля да отида при Г. Амалиев

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 08:26 от beba89

# 4 733
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Троянчев преди 4 г ни беше записал 4 пациентки за един и същи час. Всичките за първия скрининг. Ми то хубаво ама да трябва да се биеш пред кабинета,за да влезеш не си е работа. И да нищо почти не обяснява. Тогава на втория скрининг бях в София в Надежда. Много по- подробно ми огледаха бебето, обясняваше лекарката и му огледа сърчицето поне 3-4 пъти. Понеже не се виждаше от първия път, ставах и се разхождах из кабинета, за да се премести бебето.

# 4 734
  • Мнения: 2 558
Преди няколко месеца правих 3 ФМ при д-р Кръшков и 1 при д-р Стоилов за второ мнение. Повече съм доволна от д-р Кръшков в Селена.

# 4 735
  • Мнения: 9 092
Ако искаш подробни обяснения и дълъг преглед на страхотен 4Д ехограф, ти препоръчвам др Чалова, в клиника Амалиеви. Когато съм там на преглед, винаги е пълно с бременни жени и като слушам че масово са за това, и по колко време седят в кабинета, и се чува как се говори вътре и се обяснява, и как усмихнати излизат...  Simple Smile

# 4 736
  • Мнения: 143
Аз бях при младия Амалиев. Препоръчаха ми апаратурата му. Доволна съм. Наистина обяснява без да питаш (за разлика от следящия ми бремеността). 100лв мисля, че беше прегледът

# 4 737
  • Мнения: 284
Аз бях два пъти при Троянчев и съм доволна обясни ми всичко като запозна от главичка и стигна до крачетата.На мен него ми го препоръчаха трима лекари.И двата пъти ме питаше добре ли съм,как се чувствам,имам ли оплаквания някак ви.Даже като бях на скрининга ми обясниха,че много лекари не измервали ок параметрите и имало проблем и му се обаждали той да ги гледа и да им праща отново данни.Има доста жени и при него.

# 4 738
  • Пловдив
  • Мнения: 40 749
Амалиев от кога е специалист по фетална?

# 4 739
  • Мнения: 726
Някой има ли информация др Чалова бременна ли е и кой ще поеме пациентите й?
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт