Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 790
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 4 950
  • Мнения: 17

В търсене съм на аг следящ бременност,
израждащ и работещ със здравна каса, бях се спряла на др Топалова, но се оказа, че не работи с нзок.
Препоръчвам д-р Халил. Работи със здравна каса и изражда в Окръжна болница.

Аз също препоръчвам д-р Семра Халил. Първото ми раждане беше при нея.
Следях се в Торакс, но водите ми изтекоха  вви 33 г.с и от Торакс ме изпратиха в окръжна, заради неонатологията.
Тогава беше и първата ми среща с д-р Халил. Въпреки че не ми следеше тя бременността и не ме познаваше, се държа изключително  добре. На последвалото нормално раждане всичко ми обясняваше, как да дишам и напъвам.
Сега съм бременна и се следя до нея. Обръща си внимание, всеки път ме гледа на ехографа, не мога да се оплача за сега.

# 4 951
  • Мнения: 17
Здравейте, момичета!
 Ще може ми мнение за ФМ при Борис Стоилов? Сега разгледах сайта му и пише, че в 20-23г.с изчислява риск за преждевременно раждане, а мен това силно ме вълнува, тъй като първото ми дете е родено в 33г.с. Как точно изчислява риска, ако може да споделите. Благодаря предварително!

# 4 952
  • Мнения: 1 472
Аз лично не останах доволна от първата ми ФМ при Борис Стоилов....взеха ми кръв седмица преди ехографското изследване, а по-късно разбрах, че разликата трябва да е до 24часа като го попитах чак ми се обиди, взе ми кръв отново и когато ми даде резултатите ми заяви,че нямало разлика в двете кръвни изследвания , което медицински е невъзможно в такъв интервал от време показателите да се запазят с идентични стойности в гест.седмица, в която бях (както ми обясниха други лекари).
Изчисли ми почти 100% риск от премклапсия и инсулинова резистентност, за щастие не развих нито едното от двете, но ми останаха притесненията...
Иначе апаратурата му е добра.
Изключително доволна съм от Борислав Иванов, също много добра апаратура и чудесен лекар.

# 4 953
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
За БХС има  значение кога е взета кръвта. Защо не разпитвате кое за какво изследване се отнася. Защото може да се окаже, че грешката е вярна. Тест за прееклампсия и инсулинова резистентност заедно каква връзка имат. Второто не го ли назначава ендокринолог. Интересно ми е. Някакви новости са това. Аз бременна отдавна бях. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 4 954
  • Мнения: 118
Аз като добър гинеколог, като професионалист на много високо ниво ще посоча д-р Димитър Кичеков от клиника Торакс Пловдив. След дълго обикаляне на гинеколозите в Пловдив, поради много гинекологични проблеми, той единствен успя да открие, точно от къде идват проблемите ми и да ми помогне.

# 4 955
  • Мнения: 9 093
Момичета, привет!
Идвам с молба за препоръка на АГ за консултации - моя приятелка е бременна и търси някой, при който може да се запише за регулярните месечни консултации, отделно смята да посещава обаче друг лекар на частен прием. Живее в района на Каменица, работи в Тракия до Декатлон. Някъде там нещо в района ако можете да препоръчате, ще бъдем благодарни Simple Smile

# 4 956
  • Пловдив
  • Мнения: 40 770
Някой да е ходил наскоро при д-р Паскалева в частния кабинет? Да питам за цената на прегледа...

# 4 957
  • Мнения: 1 472
За БХС има  значение кога е взета кръвта. Защо не разпитвате кое за какво изследване се отнася. Защото може да се окаже, че грешката е вярна. Тест за прееклампсия и инсулинова резистентност заедно каква връзка имат. Второто не го ли назначава ендокринолог. Интересно ми е. Някакви новости са това. Аз бременна отдавна бях. Stuck Out Tongue Winking Eye
Ами те не че са заедно двата теста за ИР и преемклапсията, ами като правих Феталната морфология и БХС с едно становище ми ги дадоха всички...казваха, че този доктор (Б.Стоилов) даже е единственият, който изчислява тези рискове (мисля, че в чужбина ги изпраща уж), но пак са някакви статистически изчисления .

# 4 958
  • Пловдив
  • Мнения: 13 471
Аз да питам правилно ли съм разбрала къде приема др Халил, че запазих час, но да не отида на друго място.
По карта се ориентирам, че е някъде зад Т-маркет на 6 септември?

# 4 959
  • Мнения: 726
Аз да питам правилно ли съм разбрала къде приема др Халил, че запазих час, но да не отида на друго място.
По карта се ориентирам, че е някъде зад Т-маркет на 6 септември?
Там е частният й кабинет, да

# 4 960
  • Близко съм
  • Мнения: 816
Някой да е ходил наскоро при д-р Паскалева в частния кабинет? Да питам за цената на прегледа...
    50лв, последно бях средата на февруари.

# 4 961
  • Пловдив
  • Мнения: 13 471
Там е частният й кабинет, да
Какво ще рече частния й кабинет, запазих час на регистратурата, отивам с направление?
Имах тази информация само

# 4 962
  • Мнения: 726
Там е частният й кабинет, да
Какво ще рече частния й кабинет, запазих час на регистратурата, отивам с направление?
Имах тази информация само


Означава, че работи в Окръжна и преглежда на частно в кабинета си е този мед. център. Има лекари, които работят с НЗОК и в частните си кабинети. Не знам при нея, ако си с направление дали се плаща допълнително, въпреки направлението, не си спомням бях мин година

# 4 963
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Някой да е ходил наскоро при д-р Паскалева в частния кабинет? Да питам за цената на прегледа...
    50лв, последно бях средата на февруари.
Декември и аз платих толкова-вземане на материал за МБ,  за цитонамазка и ехограф.

# 4 964
  • Мнения: 131
Здравейте, искам да попитам някоя от вас дами дали е ходила при д-р Траянчев на ФМ и знае цената на изследването, тъй като само там успях да си запазя час в тази обстановка, но не попитах за цена и да не се изложа? 😔🤔

Общи условия

Активация на акаунт